Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:37 09.06.24 
Игри
   >> RPG
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Sacredнови [re: Morrowind]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано02.07.04 12:23



А - радвам се, че поне ти си го открил навреме това за обмяната ... със Avenger почнахме нови герои заради късогледството .

Да - част от руните на вампирката са полезни, руните на Battlemage - също частично . На вампирката има 2 вида полезни - 15 to defence and attack, аз ползвам и +3-6% life leech (или нещо от сорта) . Battlemage има 10 faster magic recovery, и най-важната +4-6% experience of foes :)



Тема Re: Sacredнови [re: martyr]  
Автор MorrowindМодератор (разрушителят)
Публикувано02.07.04 14:04



Ами аз още в началото го научих това с обмяната:) Вярно, че ако не знаех щях да се почувствам тъпо на този левъл да започна отнов със съ
ия герой(аз имам намерение с всички да поиграя, но основния ми е тъмния елф).
Четох, че има и истински руни, а не плочки за героите......намирали ли сте такива....аз май само веднъж намерих Lost Combat art и го продадох(тогава не знаех за какво е).

Откривал съм и кутия за електронна игра преди време.....много яки смешки има в игата, а тов е върха:



Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.

Тема Re: Sacredнови [re: Morrowind]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано02.07.04 14:20



Lost combat rune служи само за обмяна при combo mastera, а иначе четох, че имало бонус ако събереш всичките 4 кашончета с продукти на Ascaron в багажа си ... но може да е измишльотина .



Тема Re: Sacredнови [re: martyr]  
Автор MorrowindМодератор (разрушителят)
Публикувано02.07.04 15:23



Ами на мен тази кутия ми изчезна:( Не съм я продавал...просто изчезна:)

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.


Тема Re: Sacredнови [re: Morrowind]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано02.07.04 15:27



Аз просто я шитнах на търговеца ... реших, че е евтина реклама на другите им игри .



Тема Re: Sacredнови [re: martyr]  
Автор Spon (demon)
Публикувано02.07.04 22:30



каква е тази кутия?
къде я намирате?



Тема Re: Sacredнови [re: Spon]  
Автор MorrowindМодератор (разрушителят)
Публикувано03.07.04 00:12



Там е работата, че не знам къде я намерих:(

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.


Тема въпроснови [re: Spon]  
Автор ben_gun (anthropoid)
Публикувано03.07.04 15:53



тъй като играта е много слабо help-ната (или поне аз не знам как/къде да гледам) имам следните въпроси
има ли shortkeys за смяна на оръжия/умения
има ли някаква стратегия за игра която да се следва (освен стрелката долу ма картата дето сочи основната посока)
и малък hint искам... начи там долу в пустинята има един умиращ войник сред тълпа от зомбита и скелети.като говориш с него иска вода (като казва нещо за муле).отивам на следващия point където верно има някаф катър и място което е обозначено със синя анимация.та идеята ми е че (в случая съм с гладиатора) че не ще да го яха.вика че не може да го язди добре или нещо подобно.
а пък и с dark elf го бях гокарал до там, успях да се метна на добичето, но един скелет го очисти преди да стигна до пича дето мре.

иначе играта е добра, но се движи нещо много мудно

The Road To Hell



Тема Re: въпроснови [re: ben_gun]  
Автор MorrowindМодератор (разрушителят)
Публикувано03.07.04 16:57



Ами започвам да отговарям:
1. Оръжията се сменят с бутоните от 1 до 5, а от 6 до 0 са магиите(или бойните умения).
2. Ами те и допълнителните quests(посчти всички) си имат синя стрелка:) А иначе като цъкнеш M и изкараш картата и се вижда къде и какви задачи имаш:)
3. Това с водата е бъг в играта. Като стигнеш там отвори конзолата с тилда(~) и напиши wasser. След това в пулсиращата аура ще се появи шише с вода:)

Приятна игра:)

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.


Тема Re: Sacredнови [re: Spon]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано05.07.04 11:37



Една намерих в западната пустинята преди бъгавия куест с water from the mules, малко след като влезеш има разнебитено селце с гоблини, орки и скелети ... но вероятно при тебе няма да е там .

Представлява стадартна кутия за игра ... от тези дето ги продават Пулсар :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.