Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:21 19.05.24 
Градове
   >> Монтана
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Хотел в Монтананови  
Авторkatty (Нерегистриран)
Публикувано23.10.07 15:46



Бихте ли ми препоръчали хотел в Монтана. Намерих няколко имена - Житомир, Монтана, Огоста и Българи, а може и други да има. Цените им са долу-горе едни и същи и не ми е много ясно кой от тях да избера... Нито къде точно се намират...



Тема Re: Хотел в Монтананови [re: katty]  
Авторчичo (Нерегистриран)
Публикувано26.10.07 13:52



Ами Кати какво да ти кажа, спал съм и в четирите хотела които изреждаш и да ти кажа само хотел Огоста става горе-долу.
Намира се в центъра, близо до гарата в края на градската градина.
Ако ще се храниш в града може би маханата на Българе е най-посещавана и има някакво движение на продуктите в кухнята, тоест може да разчиташ че ще те нахранята с нещо не-ъолкова залежало.

Общо взето ако си за 2-3 дни ще издържиш

Успех



Тема Re: Хотел в Монтананови [re: чичo]  
АвторKyтлoвeц (Нерегистриран)
Публикувано26.10.07 14:32



Чичка, следя от известно време хотелските ти мнения и оставам с впечатлението, че досега единствено в седемзвездния Burj el Arab си останал доволен. За твое сведение искам да ти кажа, че хотелите биват не само различни категории, но и различни видове: туристически, конгресно-конферентни, балнео-санаториални, сезонни, транзитни и още поне десет вида. Да предявяваш прекомерно високи изисквания към всеки един от тях е нито разумно, нито оправдано. Все пак в Монтана не гостуват холивудски звезди, руски олигарси или известни наркобарони, а търсенето определя и предлагането. Хайде да бъдем по-скромни, а?





Тема Re: Хотел в Монтананови [re: Kyтлoвeц]  
Авторborneo (Нерегистриран)
Публикувано31.10.07 18:35



Saglasen sam s poslednoto. Minalata godina kato minavahme s motorite v edin chasa prez noshta na pat ot Budapeshta za Sofia i zakasahme za noshtuvka i dobri montan4ani ni zavedoha do hotela v centara (ot soc vremeto no ne pomnia imeto) i za nas si beshe savsem OK.
I garda ni zavede do edna mehana nablizo i hranata si be savsem Ok sashto.

... a sam spal po razlichni hoteli ot scandinavia do ostrov krit, ama sigurno az sam po neprentenciozen... ?



Тема за мое щастие..нови [re: Kyтлoвeц]  
Авторчичo (Нерегистриран)
Публикувано20.11.07 17:25



приключих одисеята си в северозападна България за 2007 година, Кутловецо.
За съжаление не съм нито наркобарон, нито руски олигарх.

Но ако се замислиш..., ще разбереш че съм прав като казвам, че в Монтана нито има къде да се спи, нито има къде да се нахрани човек без опастност за здравето си.

Лошо.Нали?

И мен ме боли от този факт, защото прекарах младежките си години в този град и се чувствам чест от него, НО ТОВА Е ИЗСТИНАТА УВИ.



Тема Re: за мое щастие..нови [re: чичo]  
АвторKyтлoвeц (Нерегистриран)
Публикувано21.11.07 05:34



В отговор на:

Но ако се замислиш..., ще разбереш че съм прав като казвам, че в Монтана нито има къде да се спи, нито има къде да се нахрани човек без опастност за здравето си.



Не е необходимо човек да се замисля за да разбере, че не сте прав, а сте просто злонамерен и дребнав тип, желаещ да направи впечатление с "изтънчена капризност". Не си струва дори да се анализират твърденията ви. И аз имам препоръка към вас, при това основателна: преди да пишете на публични места си оправете правописа. Бъди здрав!



Тема огорчен съмнови [re: Kyтлoвeц]  
Авторчичo (Нерегистриран)
Публикувано21.11.07 19:07



огорчен съм Кутловецо,
знаеш ли, че при наличието на толкова бизнесмени и загрижени за града хора в Монтана, за съжаление, благодарение на залонамерени хора като мен се случват неща като това например :
"12.08.2006 г. Втора награда за народен хор “Пъстренец” -гр.Монтана и трета награда за дългогодишната солистка Елза Тодорова от фолклорния събор „Рожен 2006”.

Повярвай ми аз не съм "изискано капризен", дори напротив- доста небрежен съм към удобствата в живота.

Просто критериите ми за нещата, като качество на работата , услугите, това като плащаш какво получаваш на среща , явно са маа....лко по-различни от твоите.

Но не се сърди, смятам моите критерии за по-верни за една макар и нова, но все-пак европейска държава в 2007 година .

Гледам по телевизията в момента мача от градчето Циеле в Словения.
Знаеш ли, че това градче е по-малко доста от Монтана, а виж какъв стадион има. Какви спортни събития стават там.
Замислял ли си се защо е така?
Една от причините Кутловецо е "изисканата капризност" на Словенците, най-вече към собствените им дела.

Благодаря ти за пожеланието за здраве, аз съм на възраст и имам нужда от такова пожелание.
Бъди здрав и ти, но не само. Бъди и малко по-критичен към нещата наоколо. Само така ще бъде възможно следващия мач да е на стадион " Иван Аврамов" в Монтана.



Тема не е необходимонови [re: чичo]  
АвторKyтлoвeц (Нерегистриран)
Публикувано22.11.07 08:11



И аз съм огорчен от вашите неадекватни квалификации. Какво означават приказките ви, че "няма къде да се спи в Монтана"; че "където и да се храни човек в Монтана рискува здравето си"? Излиза, че монтанският диспансер е претъпкан с пациенти с хранителни натравяния. Вие лично колко пъти "пострадахте" след ядене в Монтана? Извинете, но това са пълни щуротии.
Иначе, поздравления за добрите резултати в работата ви. Съгласен съм и с мнението ви, че трябва да сме критични, но простете - вашето не е критика, а деструктивно критикарство. И...стадиона в Словения е факт благодарение на различни обстоятелства, сред които най-важното се нарича икономически просперитет и най-малко е плод на мърморенето на вечно недоволни възрастни дърдорковци, като...познайте кой.



Тема Re: Хотел в Монтананови [re: Kyтлoвeц]  
Автор kave77 (blocked)
Публикувано16.04.08 01:08



Не си прав пичаго.От известно време се занимавам активно с туризъм.Имам непрестанно запитвания за настаняване в Монтана и смело мога да ти кажа,че хотелите в Монтана са гола вода.
За справка можеш да влезеш в един сайт за резервации и сам да се увериш кво мислят хората за монтанските хотели:www.sunspreeholidays.com

www.cielo-bg.com


Тема Re: Хотел в Монтананови [re: kave77]  
Автор ЩиpлицМодератор (разузнавач)
Публикувано16.04.08 02:40



Що бе. Аз им давам поне четири звезди... под нулата. ;о)))))

Да ходят в Чипровци тогава. Там всичко е по-хубаво.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.