Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:40 27.06.24 
Градове
   >> Монтана
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема работанови  
Авториии (Нерегистриран)
Публикувано22.11.06 15:40



Може ли да си намери работа магистър специалност"финанси" в град монтана в банка без връзки?Защото аз бече 9 месеца си търся а резултат никакъв имам и 2 ниво английски-училище "Европа"



Тема Re: работанови [re: иии]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано22.11.06 21:20



Може.

Щирлиц



Тема Абе Щирлиц....нови [re: Щиpлиц]  
Автор kave77 (забранен)
Публикувано23.11.06 01:17



Тебе пак некакъв оптимизъм те друса:))Аз съм с две висши,два езика,допълнителна квалификация и три курса по висш мениджмънт(понеже може да ме обвиниш,че лъжа за тебе специално мога да ги сканирам)и съм си подавал неколкократно CV-то по разни ушким добри фирми в Монтана и КУР !!Там не е важна квалификацията а кой е баща ти,дедо ти,майка ти.....такива работи.Малък град.Синдрома е ясен.Ако баща ти е отявлен общественик с (добри) контакти ше стане нещо от тебе,ако обаче баща ти е обикновен трудови човечец си обречен.Я понеже много ги чуваш нещата ми кажи моля те,колко са големите фирми в Монтана и ако човек държи поне малко на социалните си контакти с кой би могъл да се среща и да обменя полезна информация за живота в насрания ни град?В Монтана се говори или за Клеопатра,или за пиенйе,или за пички.....такива работи.В най-добрия случай ше се намери некое издоено (културно) мероприятие на тримесечието.В Монтана прокопсала фирма НЕМА ! Нема и печеливш офис на банка,на застрахователно дружество,на финансова къща...с две думи нема бизнес.Човека е финансист.Скоро ше си намери работа у Монтана:))Ама донт уори братчет,пъни се па белким некъде те земат!

ATAKA


Тема Re: Абе KAVE....нови [re: kave77]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано23.11.06 06:36



В отговор на:

В Монтана се говори или за Клеопатра,или за пиенйе,или за пички.....такива работи.



В този клуб никой монтанчанин не говори за такива работи повече от тебе, „софиянецо“.



Тема Re: работанови [re: иии]  
Авторgubal4e (Нерегистриран)
Публикувано23.11.06 11:24



и аз съм като теб - търся от февруари, и не само по банки, ама ко да ти кажа- все не става, и не става вече 10 мес. Добре, че в момента имам някаква работа, че иначе не се живее, особено с дете...



Тема Re: Абе Щирлиц.... [re: kave77]  
Авториии (Нерегистриран)
Публикувано23.11.06 12:47



да прав си за много неща аз като ходих да питам за работаа и ме питат баща ти какъв е? а маика ти? аз не виждам това какво общо имам???? ако бяха бивши или настоящи връзкари аз нямаше да си търся работа а да съм мече шефка някъде



Тема Re: работанови [re: gubal4e]  
Авториии (Нерегистриран)
Публикувано23.11.06 12:51



дубал4е и аз имам дете от една страна, аз не виждам какво им пречи детето на работодателите ако си ходи на ясла или ако има кои да го гледа- все пак искат да се увеличи раждаемостта е как да стане като никои не мисли за младите маики



Тема Re: Абе Щирлиц....нови [re: kave77]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано26.11.06 22:00



Kave, недей ме кара да мисля, че от толкоз учене вече уменията ти се заключават в .... учене. Хората искат и да се работи. Нали се сещаш, че за да получиш 300 лева заплата - трябва през отчетния месец да ги заработиш за фирмата, плюс данъци, плюс осигуровки, плюс достатъчно пари, които да останат на печалба за фирмата, и тогава да получиш заплатата.

"В Монтана се говори или за Клеопатра,или за пиенйе,или за пички" - от собствен опит ли го коментираш?

Две висши, три курса, не знам си какво... Колко години изкара в учене? Имаш ли представа, че след завършването си нямам нито един пропуснат месец трудов стаж?

Понеже се изказа неподготвено, да ти кажа една от големите ти грешки, които правиш. Питаш "колко са големите фирми в Монтана", където да работиш за много пари. Да ти дам ли пример? "Агропромстрой" каква фирма е според теб? Какви пари дават, и редовно ли е? Нима не можеш да проумееш, че един град не съществува само с "големи фирми". Но неееее. Такива като теб търсят лъскави офиси, да им е чистичко, подреденичко, и да има чистачка на щат. Лъскави офиси се правят с пари. Парите от приходите на фирмата. Същите пари, от които се дават заплати. Не го забравяйте.

Щирлиц



Тема Re: работанови [re: иии]  
Авторgubal4e (Нерегистриран)
Публикувано27.11.06 10:01



пречи им това, че като се разболее детето, нали се сещаш, че трябва да ползвам болнични, а те дечицата си боледуууват през една -две седмици и не питат има ли кой да ги гледа.В моята фирма даже стигнаха до там, да ми забранят на десктопа на пс-то ми да стои снимка на малката...и да ти говоря ли още :(



Тема Re: работанови [re: gubal4e]  
Авториии (Нерегистриран)
Публикувано07.12.06 16:42



здравеи dubal4e da ti kaжа честно ако на мен ми бха забранили да махна савина от деск топа така се казва дъщеря ми щях с удоволствие да им избодя очите-честно в края на краищата това е маи милото нещо в тоя гаден живот




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.