Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:59 28.09.24 
Градове
   >> Монтана
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Клуб на разведените!!!нови  
Автор777 (Нерегистриран)
Публикувано18.10.06 16:24



Има ли такъв и искате ли да има?



Тема Re: Клуб на разведените!!!нови [re: 777]  
Автор non_anonМодератор (непознат )
Публикувано19.10.06 13:46







Тема Re: Клуб на разведените!!!нови [re: non_anon]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано21.10.06 00:00



В Монтана например???

Щирлиц



Тема Re: Клуб на разведените!!! [re: Щиpлиц]  
Автор non_anonМодератор (непознат )
Публикувано23.10.06 00:19



Искаш ли байрачето?



Тема Re: Клуб на разведените!!!нови [re: non_anon]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано24.10.06 13:13



За клуба ли? ;о)))

Първо трябва да се реши къде може да се направи. Ако разбира се запитващия е имал впредвид реален клуб, а не тук в дир-а, щото тука вече си има. ;о) ... Най-лесно е да се използва някое заведение, което в определена част на деня няма навалица. "БСП"-то върши работа.

Щирлиц



Тема Ти жена ли си?нови [re: 777]  
Автор kave77 (забранен)
Публикувано28.10.06 02:05



И вместо да си ревизираш контактите и да се отдадеш на блутства кво???-ше търсиш некой съмишленик да си ближете раните ли?Аз ако се разтуря с жената последното нещо,което ше ми хрумне е да искам да се събирам с други разведени да си гукаме колко ебан е живота и как сичкото зло на света ми се е стоварило със страшна сила на главата.

ГОРЕ ГЛАВАТА!!!!

ATAKA


Тема Re: Ти жена ли си?нови [re: kave77]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано28.10.06 02:33



Че що бре. Аз бих отишъл. Защото не го приемам за "ближете раните". По-скоро повод да пием, и да ни е весело. ;о)))

Ей го на. Отскоро си чатя с едно бивше гадже, на което изневерих преди 10-тина години... Тогава това беше смъртен грях, пък сега след известни патила вече нещата не са толкова страшни. Друг начин на мислене, други взаимоотношения. Да отидеш със себеподобни на кръчма всъщност си има повече предимства.

Щирлиц



Тема Майко мила.....нови [re: Щиpлиц]  
Автор kave77 (забранен)
Публикувано29.10.06 23:39



Абе Щирлиц....ти пак заби некакво включване ни в клин ни в ръкав:)))Ако жената(според мен е жена,понеже мъж едва ли би искал да посещава такъв клуб)искаше да се събере на кръчма с някой щеше по моему направо да си покани някой,а не да търси съмишленици:))Тука се търси сходна душа за терзания и споделяне на несправедливостите на живота а не на другар за чашка!
Аре са...!!!В случая нечий мъж(най-вероятно)е пуснал питона в чужда къща и е станал проблем,което е довело до разтуряне на домакинството.Тва не е нещо ново,нито пък е ексклузивен случай за CNN:))
На кръчма можем да се видим аз с теб,ти с някой,аз със някой но за нещо друго....-примерно.Нещо такова.
Тука имаме проблем!
Съгласи се!
Пак ше кажа на човека с проблема:
ГОРЕ ГЛАВАТА !!!!!!На всеки се случва.

ATAKA


Тема Re: Майко мила.....нови [re: kave77]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано30.10.06 14:43



Включването си ми е много наред даже. Ако ти приемаш нещата трагично, то има хора, които ги приемат комично. ... Какво по-хубаво от това да се съберат няколко човека с еднакви проблеми, и да се посмят на собствената си глупост. Това е запазена марка за шопите, знам, но понеже не са претендирали за патентно право, няма лошо да се възползваме. ... При всички случаи събирането с компания излиза по-евтино от психоаналитик.

Наздраве!

Щирлиц



Тема da,jena symнови [re: Щиpлиц]  
Автор777 (Нерегистриран)
Публикувано05.11.06 20:52



otskoro sym razvedena i si tyrsia hora s podobni na men prejiviavania,s koito da se zapoznaeme i da spodelime opit...:):(




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.