Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:10 01.06.24 
Градове
   >> Монтана
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Билла!нови  
Авторnightmare (Нерегистриран)
Публикувано03.11.05 23:43



Кога откриват вашта Билла,защото днес беше откриването във Враца



Тема Re: Билла!нови [re: nightmare]  
Автор:( (Нерегистриран)
Публикувано04.11.05 07:48



-До месец ще я пуснат, дееба и сандъка смотан в самия център на града...



Тема Re: Билла!нови [re: :(]  
Автор jair1O1 ($8.50 winner)
Публикувано04.11.05 10:55



супер ! трябва си Билла



Тема Re: Билла!нови [re: jair1O1]  
Авторнeпoзнaт (Нерегистриран)
Публикувано04.11.05 22:33



Онзи ден я откриха във Враца,аз още не съм минал да я вида и то е разбираемо като трябва да 4акам само половин-един час за да влезна от многобройната тълпа.Така че се въоражете с търпение,ако искате да влезете първите дни.Лудница е просто.



Тема Re: Билла!нови [re: nightmare]  
Авторнeпoзнaт (Нерегистриран)
Публикувано05.11.05 15:31



В монтана ми казаха че има също някакъв хубав супермаркет,че даже и не отстъпва по нищо на билла.



Тема Re: Билла! [re: нeпoзнaт]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано08.11.05 15:56



То хубавите супермаркети са повече от един в Монтана, но друг е въпроса, че тъпите купувачи все още поощряват кварталните гаражчета със застояла стока. Така се получава затворен кръг, и се случва да застои стока и по хубавите супермаркети. Билла е хубаво като идея, но за голям магазин ще има ли толкова покупателна способност на населението, за да разчитаме на пресни продукти? Аз лично не бих си купил храна от магазин, който пласира 5 кг наденица на седмица.


Щирлиц


Тема Re: Билла!нови [re: Щиpлиц]  
Авторnightmare (Нерегистриран)
Публикувано08.11.05 21:22



биллата,която ще е в Монтана ще е почти същата като врачанската(тоест сравнително малка за магазини като този)Във Враца вече една седмица биллата е претъпкана,и си мисля че винаги ще е така понеже враца си нямаше друг такъв магазин та даже и супермаркет.Поне сме сигурни в билла че стоките са пресни(гарантирам ви го(почти всеки ден минавам от там))



Тема Re: Билла!нови [re: Щиpлиц]  
Авторnightmare (Нерегистриран)
Публикувано08.11.05 21:23



биллата,която ще е в Монтана ще е почти същата като врачанската(тоест сравнително малка за магазини като този)Във Враца вече една седмица биллата е претъпкана,и си мисля че винаги ще е така понеже враца си нямаше друг такъв магазин та даже и супермаркет.Поне сме сигурни в билла че стоките са пресни(гарантирам ви го(почти всеки ден минавам от там))



Тема BILLA, че и други след нея...нови [re: nightmare]  
АвторKyтлoвeц (Нерегистриран)
Публикувано09.11.05 06:31



Запретвайте ръкави и се хващайте здраво за работа: след BILLA тръгва строитеството на Техномаркет и Kaufland! Ако искаме да пазаруваме в тях, а не само да цъкаме пред витрините трябват парици...



Тема Re: BILLA, че и други след нея...нови [re: Kyтлoвeц]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано09.11.05 11:42



Абе първо че не мисля, че да пазаруваш от тия хамбари е нещо кой знае колко престижно...

А пък малките магазинчета няма да умрат. Щото примерно излизаш и се отбиваш да си купиш цигари..дали в билла, да речем в Русе можеш от Метро/СВА/Ал Март/Миринекс/Мила и т.н. 10 минути буташ една количка, чакайки на касата. За едни цигари...доста непрактично.

Ето затова няма да умрат малките магазинчета. Щото като ми трябва нещо набързо няма да ходя до майната си ами ще си го взема от кварталния магазин. Е, за техниките вече не е така, верно. Ама там пък...примерно в Техномаркет Европа са ебаси некадърниците. За Технополис нямам особени наблюдения.

Ама като се замисля няма какво толкова да им се радва човек. Верно генерират работни места (сигурно колкото и съсипват). Където заплащането обаче не е от най-добрите.

Не че не трябва да ги има такива магазини...ама да са в покрайнините или в населените панелни квартали може...иначе е кофти.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.