Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:28 21.06.24 
Градове
   >> Монтана
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: 3 нови магазина !нови [re: ypko]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано19.11.05 02:07



Даммм напълно в стила на Меча на Августа Лайняна. Колко тъпо само...

Враца...Враца,дам, население колкото на Чародейка и Дружба, хахах. Икономически бум, чудото на СЗ. БГ...абеее осъзнавате ли се колко мизерна по принцип е СЗ. България? И това е точно затова, защото има идиоти като вас дето се делят по такива мизерни критерии. Не,не, проблемът си е във вас - ако има какво да пиете и закво да се заяждате и ви е прекрасно просто...ебати хората сте. Клоуни отвсякъде. Вземете Меча като консултант, той много ги разбира нещата. Ще направи вашият град - града на мечтите. Както Стара Загора, хаха. Много селско. И това в регион дето по пътя гледаш само необработваема земя, разсипана индустрия и изоставени села. Хора, които се чудят как да преебат близките си за 2 лева. Емм съжалявам ама сами сте си виновни, определено...Вместо да си гледате работата сте тръгнали да обяснявате на хората от съседното еквивалентно на вашето населено място че са прости селяни. Е това някак си е доста тъпо, ама поне малко се замислете, много сте смешни с тия глупости вашите...

Не, сериозно, докато има хора, дето се мислят за нещо повече, само защото в тяхното населено място има хипермаркет от верига, която няма обект в конкурентния град...тая държава нищо хубаво не я чака...

И то като говорим за такива мащаби като вашите, споровете вече наистина придобиват комичен характер.

ВЗЕМЕТЕ МЕЧКО, ТОЙ Е ПИАР ГЕНИЙ И ГЕНИЙ-ТАКТИК НА ИНТЕРНЕТ-ВОЙНАТА НА МЕСТНИТЕ УЛТРАПАТРИОТИ В НАЦИОНАЛЕН ФОРУМЕН МАЩАБ!!!



Тема Re: 3 нови магазина !нови [re: gat3way]  
АвторKyтлoвeц (Нерегистриран)
Публикувано19.11.05 04:54



Пич, не се вживявай в ролята на Великия съдник. Ако обичаш. Русе да не е в силиконовата долина случайно? Един футболен клуб не може да издържите финансово. В България всички сме в тинята с малки изключения и за съжаление Русе не е сред тях. Това, че с комшийте си подхвърляме леки закачки понякога да не те смущава - просто си чешем езиците. Липсва всякакъв антагонизъм. По принцип има и истини в думите ти, но назидателния ти тон дразни. Аре чао и без уроци, моля!



Тема Враца и Русенови [re: Kyтлoвeц]  
АвторBpaчaнин (Нерегистриран)
Публикувано21.11.05 15:27



На русенеца да му кажа само, че отдавна Враца е пред Русе по десетки критерии.
Дори и критерия население, който той опита да приложи в словоизлиянието си, е доста неудачен опит. Сигурен съм, че много добре е запознат с последната статистика на МВР Русе, която гласи, че населението на вашия град е чисто и просто 70 000!
Повтарям 70 000. Пич, Враца е повече, бе! За какви Чародейки ми говориш??? Това са 70 000, а ти се правиш на голямия гражданин! Ха ха ха
Във Чародейка има 10 000 (основно цигански произход "виж Чародейка юг")
Да продължим ли спора? Ще се изненадаш колко добре познавам Русе и русенци, както и мнението им за града.



Тема Re: Враца и Русенови [re: Bpaчaнин]  
АвторBpaчaнин (Нерегистриран)
Публикувано21.11.05 17:57



Всъщност, няма смисъл да спорим и да си мерим пишките тук.
Аз не мразя Русе, дори напротив, харесвам града. Познавам го добре и мисля, че е един от красивите български градове. Просто не ми харесва, когато някой изказва доста пресилени мнения от типа "кой съм аз" Не мисля, че русенските квартали Чародейка(север и юг) и Дружба(1, 2 и 3) са с по-голямо население от Враца. Подобни мнения са точно в стила на онзи заралия, който непрекъснато изказваше доста пресилени измишльотини и когото ти явно ненавиждаш.
Ако става на въпрос, само жк Дъбника-Враца е ако не по-голям то, поне колкото двата русенски квартала взети заедно. .
Но както вече казах, аз не искам да спорим по такъв начин.
Нека се уважаваме и без крайни мнения, моля!


С монтанчани също няма смисъл да се заяждаме, те си знаят, че много трябва да тичат за да догонят Враца. Нека им пожелая (неискренно) успех в тази непосилна задача!
(Без лоши чувства)
Поздрави



Тема Re: Враца и Русенови [re: Bpaчaнин]  
АвторPyceнeц (Нерегистриран)
Публикувано21.11.05 18:33



Тъпо е да се правят сравнения изобщо.Враца и Русе нямат нищо общо.От друга страна мога да ти кажа,че в Русе има страшно много хора от северозападна България - главно от Видин,Враца и по-малко от Монтана.Аз лично ги смятам за хора на място и ги уважавам.
А за кварталите,просто информативно - не знам колко е населението на ж.к Дъбника,но знам че Дружба 1,2,3 имат население от 35 хиляди души,а двете Чародейки сборно имат 15 хиляди души.
Дайте да прекратим тъпия спор.



Тема Re: Враца и Русенови [re: Pyceнeц]  
Автор dArtagnian (прав и корав)
Публикувано22.11.05 04:21



Аз па викам да си спорите в клубовете на вашите си градове... и без това тука май само аз си ви чета, не че сте интересни, ми наминавам да вида ко става в клуба, щот СЪМ от Монтана.



Тема Re: Враца и Русенови [re: dArtagnian]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано22.11.05 13:10



Прави си.



Тема Re: Враца и Русенови [re: dArtagnian]  
Автор kave77 (460 sport)
Публикувано25.11.05 20:09



Освен в техните си клубове може и да ми поспорат на хуя примерно!!!-добре ли е?



Тема Re: Билла!нови [re: nightmare]  
Авторpipi (Нерегистриран)
Публикувано15.12.05 13:04



Otkriha li magazina?



Тема Re: Билла!нови [re: pipi]  
Авторroro (Нерегистриран)
Публикувано15.12.05 15:15



Откриха го, много е хубав, непременно го посети. Най-после и в Монтана да има голям магазин да можем да си пазаруваме като хората.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.