Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:05 17.05.24 
Градове
   >> Монтана
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема С всички ли е така?нови  
Автор enema (непознат)
Публикувано20.05.03 15:37



Знаете ли върху какво се замислих като прочетох някой от нещата тук?Ще ви кажа.Монтана е един от най-красивите градове в северозападна България, но за сажаление всички го осъзнаваме едва когато вече не живеем там (или поне с мен е така).Лично аз откакто не живея в Монтана започнах да приемам редките си посещения там като страхотна почивка, а самия град като едно от най-красивите маста на които съм бил.Даже дупките по улиците са ми някак си симпатични (за разлика от Софийските).Та там има всичко бе хора!!!



Тема Re: С всички ли е така?нови [re: enema]  
Авторkiro (Нерегистриран)
Публикувано21.05.03 11:20



Съгласен съм, ама като постоя една седмица ми омръзва, а като няма работа какво да правя там? Там си почивам добре, центъра е в зеленина което ме кефи много. Абе въобще хубав си е града, но като няма икономика става само за курорт



Тема ReMai daнови [re: enema]  
АвторDodolina (Нерегистриран)
Публикувано23.05.03 01:12



Absoljtno sum suglasna.Mai si pro4el/a moj posting.
Pozdravi



Тема Re: ReMai daнови [re: Dodolina]  
Автор Път (непознат )
Публикувано25.05.03 03:00



Гласувам с две ръце по всички до тук изказани мнения. Много ми липсва Монтана. "Хора и улици, град като град..." Много ми е приятно да се прибирам вкъщи, но и на мен ми доскчава като се прибера за по-дълго, а въобще пък не мога да си представя да се върна да живея там постоянно. Додолина, ти от кога не си се прибирала? Аз за последно си бях по коледа за няколко дни и ме потресе отчаянието и безисходицата на приятелите ми, които са безкрайно интелигентни и начетени момичета и момчета, с амбицията да постигнат нещо, но поради една или друга причина не могат/не искат да напуснат града си. Не мислите ли, че придаваме една малко нереална романтика на града? Може би защото ни липсва...а пък в моя и на Додолина случая, когато и Родината липсва това малко градче се превръща в центъра на света, извор на спомени и утеха...?



Тема Re: ReMai daнови [re: Dodolina]  
Автор enema (непознат)
Публикувано26.05.03 13:32



Абе липсва ми този град и това е!А иначе да прочетох твоя постинг.Що сега не взема да ви предложа нещо друго - я кажете кое ви е любимото или любимите местенца.Помните ли мостчето в Монтето......или гората по Баира (преди да я изсекат).......дискотеката в Театъра.........Вие сте!!!



Тема Re: ReMai daнови [re: enema]  
Автор Път (непознат )
Публикувано27.05.03 23:39



А водните колелета в Монтето? Или влакчето едно време в парка...ама сигурно не го помните, аз едва си го спомням...или лунапарка - пак в Монтето.



Тема Re: С всички ли е така?нови [re: enema]  
АвторГpeйc (Нерегистриран)
Публикувано28.05.03 02:37



Да...наистина е красив град...щом си израсъл тук няма начин да не ти е мил на сърцето.....все пак тук минава младостта..училище, приятели, компании, купони, заведения...капаните...еФтинийката....мил спомен...но само толкова!Друг е въпросът че излезе ли чоек от този край (СЗ България визирам), повече и не помисля за връщане...защо ли е така?Определено е заради срещата със съвсем друг свят, нови изживявания, нови хора, нови хоризонти, нови възможности....В това прекрасно китно градче е идеално човек да изживее старостта си...или детските години...но не и активния си живот, или да гради кариера тук...Аз също с радост бих се прибирала тук на спокойствие при близките събота и неделя....Само веднъж да изляза от от този град!!!!



Тема Re: taka si eнови [re: Път]  
АвторDodolina (Нерегистриран)
Публикувано28.05.03 23:14



Ne sum se pribirala ot 9 meseca,kato se ima predvid ,4e pribiraneto mi togava be6e za 3 dni.Ot Sofij v Montana i direktno v Germanij.Tova za men izob6to ne moje da se nare4e pribirane.Znae6 li kakvo zna4i pribirane za men -da si stoj 5 dena i da zapo4nat da me napad misli kato "Kakvi sa tij deca v "EMELI" ".
Poslednite puti,kogato bjh v Montana su6to se sbluskah s bezizhodicata na malkoto mi poznati ostanali v grada.Po-ot4ajni pleadi ne bjh slu6ala.Tova naistina e jalko i napravo si e TUPO.Suglasna sum ,4e jiveem s njkakva poizmislena predstava za rodnoto grad4e.Spomnjm si ,4e kogato bjh v gimnazijta ,ne -rjdko si misleh ne6ta ot sorta-"Egati tupij grad." , "Ima samo tri skapani diskoteki i navsjkude puskat tjalga" i t.n.
No sega,ako imah vuzmojnost i za edna ve4er da si buda v Montana,sigurna sum ,4e bih si izkarala mnogo jko,za6toto...Ami ne znam za6to.Prosto mi lipsva adski mnogo.



Тема Re: eh spomeniнови [re: enema]  
АвторDodolina (Нерегистриран)
Публикувано28.05.03 23:20



Edni ot ljbimite mi mesta-peikite v Gimnazijta,Slun4evata gradinka,"EMELY"(kakvoto be6e,ne sega),izgleda ot terasata mi kum krepostta i Diana,jaztovirnata stena .
Moga da izbrijvam o6te,no 6te se razpla4a



Тема Re: С всички ли е така?нови [re: Гpeйc]  
АвторDodolina (Нерегистриран)
Публикувано28.05.03 23:24



Prava si !Mislj,4e 6te izleze6 ot tozi grad.Povjrvai mi.
Uspeh!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.