Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:53 03.06.24 
Градове
   >> Монтана
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Edna molbi4ka kum montan4aniнови  
АвторDodolina (Нерегистриран)
Публикувано10.05.03 03:13



Zdraveite!Izvinete me za latinizata,no s tova razpolagam!Ot 8 meseca sum v Germanij-ot 1 sum i studentka tuk.Ot Montana sum ,no predi da doida tuk sledvah v Sofij i sami se dose6tata,4e otdavna ne sum bila istinski svurzana s na6ij prekrasen grad(osven gostuvaneto vku6ti,razbira se).4estno kazano ponjkoga stra6no mi lipsva-fontanite,"Emely",slun4evata gradina,krepostta,jizovira i kup dr prekrasni mestenca:)6te mi bude adski prijtno ,ako njkoi poblikuva aktualni snimki na grada i info za ne6tata,koito se ili ne se slu4vat v Montana.Stranna e tazi moj nostalgiika,kato se ima predvid,4e otdavna ne jivej v Montana.Blagodarj vi za vnimanieto!Pozdravi na grad4eto ni:)).



Тема Re: Edna molbi4ka kum montan4aniнови [re: Dodolina]  
Авторcaми (Нерегистриран)
Публикувано10.05.03 21:52



и аз, и аз.....!!!!!! много моля ;-)



Тема Re: Edna molbi4ka kum montan4aniнови [re: Dodolina]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано18.05.03 20:39



Oooo, napravo ti zavijdam. Ne ti i triabva da si pomisliash dori za Montana. Nai-setne ni opraviha ulicite (zakyrpiha gi), i to nai-veroiatno zashtoto predstoiat izbori, i triabva da se zamajat ochite na mirnite grajdani. Inache taka sa ni zariazali, i vaobshte na nikoi ne mu puka za naselenieto. "Blagoustroistvo na grada" e neshto, za koeto samo se govori s dumi.

Ne poseshtavam chesto tozi klub, i ne biah zabeliazal temata ti, no tia dni shte shtrakna malko snimki, i ako dadesh E-Mail, shte moga da ti pratia...

----------------------------------
помислих, хареса ми, помислих пак...


Тема nai -nakrajнови [re: Щиpлиц]  
АвторDodolina (Нерегистриран)
Публикувано19.05.03 19:35



Njma6 predstava kolko me zaradva otgovorut ti.Ne sum suglasana oba4e,4e ne trjbva da si pomisljm za Montana-az si obi4am grada s vsi4kite mu dupki i kanavki.O6te kogato jiveeh v Montana ,nikoi ne hae6e za neuredicite i vse pak gradut si be6e super.Osobeno sega,kogato sum tolkova dale4 ot vku6ti,spomenite mi za grada sa samo hubavi.
E-mail: pisan@gbg.bg
&te 4akam snimkite s neturpenie i s malko info kum tjh



Тема Re: nai -nakraj [re: Dodolina]  
Автордapa (Нерегистриран)
Публикувано25.05.03 21:42



Много се радвам,че има хора като теб,които ценят родният си град въпреки положението му.Градът и хората не са виновни,че държавата ни е в криза икономическа.Има и оптимисти все още в Монтана и аз съм една от тях.Вярвам,че градът ни ще се оправи в положителна посока



Тема Успях да ги кача...нови [re: Dodolina]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано28.05.03 13:42



обиколих града, но сякаш няма и какво да се снима в него. скука, еднообразие, дупки по улиците, асфалтираха на кръпки, сега разкопават центъра.... както и да е, ето няколко снимчици, пък скоро може да сложа още няколко...

Това е изглед от Петрохан, зимата...



Паметника в градинката (по-малкия)


Реката, снимана от малкото мостче срещу болницата


Това е новата градинка, точно до все още непостроената болница


Единствения (от два възможни) работещ светофар в града


Сладкарница "Плаза" в малкото крило на "Аско Деница" (старото ГУМ)


Големите фонтани, и зад тях - хотел "Житомир"


Големия паметник, зад него е театъра


И гордостта на младежите - дискотека "Клеопатра" (наистина изглежда готино)


----------------------------------
помислих, хареса ми, помислих пак...

Тема Re: Не,не синови [re: Щиpлиц]  
АвторДoдoлинa (Нерегистриран)
Публикувано28.05.03 19:11



Благодаря ти,Щирлиц!За съжаление оба4е снимките не се виждат.Пробвай пак,моля те!!!



Тема Re: Успях да ги кача...нови [re: Щиpлиц]  
АвторDodolina (Нерегистриран)
Публикувано29.05.03 16:29



Tiu kato sum v Germanij ,ne moga da otvotj snimkite,za6toto ti jvno si gi ka4il/a na survara na DIR,no tuk njma dostup.Tupo no...Predlagam ti da gi mi izprati6 na e-maila.Molj te .Blagodarj ti stra6no mnogo.4estno kazano ne o4akvah,4e njkoi 6te otklikne na molbata mi.Da si jiv/ i zdrav/a.
ibor@gbg.bg



Тема Re: Успях да ги кача...нови [re: Щиpлиц]  
АвторDodolina (Нерегистриран)
Публикувано16.06.03 22:27



6tirilicccccccc
Iskam si snimkiteeeeeeee






Тема Re: Успях да ги кача...нови [re: Dodolina]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано25.06.03 08:21



Ако бяха на Дира, то щеше да ги виждаш!
И на мен ми се искаше да ги видя!

Редактирано от Debora на 25.06.03 08:23.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.