Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:43 30.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема не ви искам здравните осигуровкинови  
Автор писна ми ()
Публикувано17.03.00 10:24



не желая да плащам за: - скъпи автомобили Волво - огромни лъскави офиси - заплати на безчет чиновници в големите градове на страната - мобифони на горните - маркови компютри с 19" монитори (да, до един) и други безбожно скъпи офис глезотии

Тема съгласеннови [re: писна ми]  
Автор esculap ()
Публикувано17.03.00 16:20



Виж в-к 168 часа, бр. 11

Тема съгласеннови [re: esculap]  
Автор RAGE ()
Публикувано17.03.00 18:19



А също и мнението на Дони ( макар, че като певец не ме кефи ) в 24 часа от 17.Март.2000

Тема съгласеннови [re: RAGE]  
Автор ime ()
Публикувано17.03.00 20:32



I az ne iskam. Ako shte gi plashtam, pone da e v po-bjala strana, deto horata sa po-svenlivi da pokazvat kakvo sa si kupili s tvojte pari...

Тема не ви искам здравните осигуровкинови [re: писна ми]  
Автор eliten ()
Публикувано18.03.00 00:05



лошото е че няма условия за втори десети януари, а така ми се иска тия лай... да се разкарат от парламента, правителството, общините и всички останали държавни панички.

Тема не ви искам здравните осигуровкинови [re: писна ми]  
Автор FonManiac ()
Публикувано18.03.00 00:26



Aide puk sega, zashto reshi che sa 19??

Тема не ви искам здравните осигуровкинови [re: писна ми]  
Автор Alfa ()
Публикувано18.03.00 16:59



Tobva e podigravka. Gavra s horata. Nevizdana naglost. Da hvarlish tolkova pari za oburudvane , hora, tehnika pri polozenie che neprekasnoto povtariash che zdravnata kasa e prazna zastoto horata ne plastali i gi zaplashvash s ZATVOR ako ne pastat, da davash na pensionerite pensia kolkoto da si kupiat hliab i v sastoto vreme da praskash dori imalkoto sabrani pari za tehnika COMPAC ( sastata moze da se kupi na dvoino po niska cena ako ne e markova) za koli, skapo oburudvane. Niamat srama teia hora be, nagli do bezobrazie. Chak ne im stiga akala che daze se hvaliat s postignatoto vmesto da si traiat kato si znaiat nasranite gasti. Loshoto e che horata si govoriat pak Kervana si varvi......

Тема И тогава какъв живот...нови [re: eliten]  
Автор Пешо ()
Публикувано18.03.00 18:55



Да бе, ония, които ще дойдат след тях, ще бъдат толкова честни и неподкупни, че ще настане един живот. Не забелязваш ли случайно, че тия, които са на власт в момента, са възможно най-малката от всички злини?

Тема Ама като се гътнеш, ще тичаш при лекарянови [re: писна ми]  
Автор Пешо ()
Публикувано18.03.00 18:58



Не щеше здравни осигуровки, а какво ще правиш като се разболееш, което се случва на всеки рано или късно. Тогава и те могат да ти кажат: Ха сега, плащай си като поп за прегледа, плащай си за кръвчицата, дето ще ти я вземем, плащай за лейкопластчето, дето ще ти го лепнем. Ние пък будалите ще си плащаме, защото е така по целия цивилизован свят. Питай американците какво мислят за тяхната здравна система и ще чуеш повече псувни отколкото във всички наши форуми взети заедно.

Тема Е,на мен ми се наложинови [re: Пешо]  
Автор Пешкони ()
Публикувано18.03.00 19:54



Аз минах през Пирогов преди няколко месеца-счупих си крака,зверски.Оперираха ме.И не ми взеха нищо.Сега съм като нов,хората там са много добри в работата си.За пари никой нищо не е казвал,аз сам им дадох.Човека който ме оперира взимаше 180 лв.Заплата.Докато лежах там,докараха момче с отрязана на банцинк ръка.Добре че се е сетил да си я сложи в кофа с лед.Същия лекар го оперира-сложи му ръката и на десетия ден момчето успя да си мредне един от пръстите.Трябва да ви кажа че имах чувството че господ е слязал в тази стая.Момчето се разплака от радост,а Попхристов,така се казваше вапросния хирург,само кимаше и се усмихваше.И този човек получаваше 180 лв. За какво ви го казвам всичко това ли?Ами щото съм бесен,здравеопазването трябва да се поеме от бюджета,както е поел парламента,мамка му.За мен е по важно,да има такива хора и болници,а от парламента нямам, ама никаква нужда. Не виждам, обаче какво можем да направим,къде ще намерят толкова затвори за целия народ, не ми е ясно.Това е пълен фарс.Аз съм на свободна професия,доходите ми зависят от общото положение на обществото.А то никога не е било по зле от сега.И какво сега,понеже разни некадърници и алчни копелета докараха хората до просешка тояга,аз и всички ние ще станем пандисчии.Престъплението ни е че сме бедни-заради тях.Осигуровки-добре.Но дали ще ме пуснат в правителствена болница да се лекувам,не вярвам. СКАПАНА ДЪРЖАВА.СКАПАНИ УПРАВНИЦИ.ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ ДА СИ ХВАНАТ САМОЛЕТА И КОЛКОТО МОЖЕ ПО ДАЛЕЧ ОТ ТУК.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.