Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:49 22.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема не ви искам здравните осигуровкинови [re: eliten]  
Автор GOD ()
Публикувано18.03.00 21:28



I kakwo kato se razkarat. Shte se poqwat nowi na tehnite mesta. Taka e bilo , kato4li taka i shte byde. Za teb shte si ostane spomena ot 10.01 shte se pitash "i za kakwo beshe wsi4ko towa".

Тема не ви искам здравните осигуровкинови [re: eliten]  
Автор DANI ()
Публикувано19.03.00 08:59



Давай, аз съм с теб!

Тема не ви искам здравните осигуровкинови [re: писна ми]  
Автор DANI ()
Публикувано19.03.00 09:03



На всички ни е писнало!

Тема не ви искам здравните осигуровкинови [re: Alfa]  
Автор Светла ()
Публикувано19.03.00 09:22



Когато цялата държава е в криза-това с колите на касата, с ремонта на МЗ....Това е такова безобразие, че нямам думи!Държавата не се занимава т.е. не плаща за здравеопазване, ние си бъркаме дълбоко в джоба, едвам успяваме поне да останем живи и ...някой демонстрира самочувствие , радост и лукс. До един са за т р е п а н е!

Тема не ви искам здравните осигуровкинови [re: DANI]  
Автор eliten ()
Публикувано19.03.00 10:00



там е работата, че няма подходяща алтернатива. колкото до това дали са най-малкото зло- и аз така си мислех ама вече хич не го вярвам. нещо е сбъркано у нас, но не знам какво точно. може би просто ние сме си такива и си заслужаваме управниците..

Тема много нагли станаха бенови [re: писна ми]  
Автор eliten ()
Публикувано19.03.00 10:08



то тяхното си е ебати НАГЛОСТТА. нямам думи. надявам се някой от тия някой ден (по възможност скоро) по някаква случайност да влезе в тоя клуб и да види какво мислят хората по някои въпроси. ама като чета по вестниците как са се изложили оня ден- ми те търсели буквите по клавиатурата. за какво са им тогава компютри Compaq???

Тема не ви искам здравните осигуровкинови [re: Alfa]  
Автор Beta ()
Публикувано19.03.00 10:40



Prinuden ot nevoliata /uchitelska zaplata/, opitvam da si pomogna s zastrahovat. deinost. Imam zaraboteni 4 lv. za 1 mesetz, a za zdravnata kasa triabva da izpratia nad 4 lv. Da ne govorim, che sega vavedoha i ZADYLJITELNO zdravno i sotzialno osiguriavane ne samo v/u osnovnata zaplata, no i v/u pochti vsichki dopylnite- lni dohodi. I tova pri polojenie, che spored konstitutziata imame PRAVO na sotz. i zdravno osiguriavane, koeto bi triabvalo da znachi syshto, che imame PRAVO i da ne se osiguriavame. Davaite idei kak da si otstoiavame pravata.

Тема Е,на мен ми се наложинови [re: Пешкони]  
Автор Ивана ()
Публикувано20.03.00 14:23



niledo@hotmail.com Не знаех че си си чупил и крак...

Тема абе Пешо....нови [re: eliten]  
Автор писна ми ()
Публикувано21.03.00 10:08



Много си надъхан, бе. Никой не ти казва да няма здравни осигуровки. Проблема е, че се изразходват за скъпи, нисколиквидни и в крайна сметка не толкова необходими активи. Нали помниш едно време какво стана с великата ПЧБ - БМВ, мрамор, офиси, техника и т.н. бол, ама кой изобщо се сеща за тях?

Тема Ама като се гътнеш, ще тичаш при лекарянови [re: Пешо]  
Автор Alfa ()
Публикувано22.03.00 03:36



A to sigurno, Pesho kato si platish zdravnite osigorovki i posle RAI, vsichko bez pari. Naivnik. Ste napravish 2 kariesa v godinata i neznam si kolklo pregleda bez pari.Sigurno za drugoto niama da plastash nali? Pak ste plastash kato pop ama taka + 6 procenta


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.