Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:05 30.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Не стига, че ние извергнатитенови  
Автор pishmangreek (новак)
Публикувано21.12.20 13:27



почти не пишем в този клуб, някой идиот вдига стари теми за да избута надолу темите в които си говорим нормално с потребителите без вип-достъп и други, които имат вип, но се отбиват да си попишем човешки.

Кой ли го прави?

Аз като разбрах, че няма никога да получа достъп до 40-50,
спрях да чета там. Отбивам се от време на време да чета тук и ако има какво да напиша го правя. Не ми се заяжда с никого, никой не се заяжда с мен. Обстановката е перфектна.

Запитах се кой е този клоун, който вдига стари теми и се трие и защо го прави?



Тема Re: Не стига, че ние извергнатитенови [re: pishmangreek]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано21.12.20 18:22




И аз почти като теб. То там няма никаква роля за мен, бе. То само едно заяждане. А хич не ми се влиза във филм. Иначе, имам и дар слово, и каруцарски речник и всички хубави данни за един мъж. Ако аз скъсам въжето имаш ли понятие как ще изглежда там ?
Тук темите ги вдигна някоя, представяща се за стара, низвергната клубарка. Сега е под нов ник, нещо такова. Тя го обясни накъде когато се появи.

Привет на Пловдив




Тема Re: Не стига, че ние извергнатитенови [re: Koftia]  
Автор pishmangreek (новак)
Публикувано22.12.20 01:11



Тук ли си? Хайде да се съберем. Станахме 5 - аз, Рептилчето, Ета, Наглеца и ти. И Мира е от нашите "води", но се въздържа от срещи.

Колкото до тази дето вдига стари теми,
щом я кефи да дерзае. Това трябва да е италианката. Няма друга толкова изтрещяла да прави такива работи.



Тема Re: Не стига, че ние извергнатите [re: pishmangreek]  
Автор Nikitin lvanich (живеещ)
Публикувано22.12.20 18:13



Греки, бъркаш скъпа, не е изтрещялата италианка

Влизам от дъжд на вятър тук и въобще не ме интересуват вече тези починали клубове. Намерих си супер интересни групи във фейса, където си дискутираме с нормални хора интересни ежедневни неща и всичко, което ни вълнува. Кой вдига темите нямам идея, може и самият Кирчо да е, може би така се опитва да скрие какво се пише тук, знаеш ли...не и аз не знам. Използвам случая да ви честитя наближаващите празници тук на всички безвипни и бъдете здрави!

\"Making You smile and making You horny are my two favourite things\"

Тема Ооо,нови [re: Nikitin lvanich]  
Автор Buduhcko npace (старо куче)
Публикувано23.12.20 01:16



пустиняци



Изтрещялата тормози сега Фейсбука, догодина ще налазя любимата и Италия към Пиза и Флоренция за малко :) Ако останем живи де.
Инак следи клубовете като орлица ...



Тема Re: Ооо,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор pishmangreek (новак)
Публикувано24.12.20 01:20



На теб ти вярвам. ;)



Тема то голямата файда,нови [re: pishmangreek]  
Автор Buduhcko npace (старо куче)
Публикувано24.12.20 22:31



ама карай :)
Нямам късмет и това си е, вместо в неделя да се моткам с един приятел до вилата му на Мадейра, аз с последен работен ден в понеделник - и сега умирисан на нафта от борба с локално парно днес. Ай наздраве и весела Коледа, че и се сетих за един спомен отпреди 10ина години - на някои може да му се струва детинско филмче ама ме отпуска:





Тема Re: Не стига, че ние извергнатитенови [re: pishmangreek]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано25.12.20 22:44



Оф, като видях че първата тема не е твоя, помислих че са изтрити темите, а всъщност няколко стари са изплували отгоре.



В някои гледам че иматговори 10 години по-късно.
Нещо като филм за края на света, в който има няколко оживели.

Ти как си? Под карантина ли си?
Мъжа ти прибра ли се? Да не е в Хамбург или някъде другаде закотвен?



Тема Честито Рождество Христово.нови [re: Buduhcko npace]  
Автор pishmangreek (новак)
Публикувано26.12.20 20:05



Не се коси. Всичко се случва по някаква причина за да ни дава някакви уроци.
Ако си казваш, че нямаш късмет, няма да имаш.
Посмей се, пийни едно две и си втълпи, че ти е по-добре по Коледа да правиш парно отколкото да си на Мадейра, да плюскаш, пиеш и каквото там друго! ;)
Тактиката работи. ;)

Горе главата. Новогодишната нощ ще е купон!



Тема Вдигамнови [re: Deern]  
Автор pishmangreek (новак)
Публикувано26.12.20 20:27



си темата за да ти кажа Честито Рождество Христово.

Някой/я тъпак/чка се забавлява да вдига стари теми за да паднат нашите в които просто си разговаряме. Явно много дразним с присъствието си все още в клубовете. :D

Ти как си? Под карантина ли си?
Нямам причина да съм под карантина. Нямам положителен PCR тест, не съм била контактна. Относно мерките, в България съм и мерките при нас са много леки. Даже за рождения ден на най-голямата дъщеря в събота 19.12 направихме страхотен купон! 12 човека, до сутринта. Песни и танци на народите. В компанията имаше българи, гърци, румънец, турчин и украинка. :)
(В България заповедта гласи: Домашни сбирки под 15 човека. Ние бяхме по правилата. ;))

Мъжът ми посрещна Коледа в открито море на път от Кореа за ... не помня кое пристанище в САЩ или Латинска Америка. ... Вече не помня какъв му е точно курса. Даже не помня името на кораба за да видя къде точно се намира в момента.
Ще се върне някъде края на март - средата на Април, както се падне и от където има полети да се прибере. Това при положение, че измислената пандемия НЕ продължи да ограничава правото на хората на придвижване.
Ако тази идиотщина продължи в световен мащаб, само дявол знае кога ще се прибере!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.