Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:28 21.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Вдигамнови [re: pishmangreek]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано27.12.20 18:12



Весели празници, Пишмангреки!


Желая здраве за цялото семейство!

Еха, ако знаешкак ми липсва празнуване и излизане с много хора.
Ние се самоограничаваме сами, даже отказахме цалото празнуване с фамилията.
Всеки празнува сам в къщи и се срещахме само пред оградите.

Иначе имаме право да се виждаме, но въпреки това спазваме дистанция, защото сме много народ, някои бяха под карантина, другата сестра на моя приятел пък дойде от Берлин.

Дано мъжа ти да успее да се върне без забавяния по летищата.

Предполагам че ена път от Бузан за Лонг Бийч.
Тия в Азия въобще не ги хваща локдаун, но тук в Европа има големи забавяния.
Корабите няма къде да закотвят, защото терминалите не могат да смогнат, а и няма места за закотвяне, защото има други кораби под карантина и моряците не могат да слизат от борда.
(това тук в северна Европа)

В Южна Европа не знам какво е положението, но от малкото инфо, мисля че не е така зле както при нас.



Тема Re: Вдигамнови [re: Deern]  
Автор pishmangreek (новак)
Публикувано28.12.20 23:20



Благодаря! :)

Аз мисля, че трябва да живеем колкото се може по-нормално и да не се поддаваме на паниката. Да се информираме, но да не вярваме на всичко, което ни се поднася. Въпреки мерките да живеем доколкото можем нормално!!!

В Германия сте по-дресирани и може да сте по-обвързани съсзакона за народното здраве и закона за националната сигурност както е в Гърция! Затова и да сте толкова стриктни.

Няма да скрия, че Март месец и аз малко се бях стресирала. Направих оборот на производители и продавачи на дезинфектанти, маски, ръкавици. Бях стриктна.
Затваряне на кафетерии и ресторанти не ме засегна защото така или иначе от времето когато забраниха пушенето, такива посещавам само през летните месеци и то ако имат градина.
Постепенно се отпуснах виждайки развитието – Баба на 90 излекувана, Човек на 40 починал и т.н. Медиите ни заливат 9 месеца с информация от която си извадих извод, че е СЪДБА! Ако ти е писано да умреш ще умреш. Независимо от какво!

Живея си живота както преди "пандемията". Единствено ме засегнаха с ограниченията за пътуване в чужбина с авиолиниите и затваряне на границите. Изисквания за кодове и тестове ... Пълна простотия! (Нещо като КПП дето въведоха за ограничен срок около областните градове в България и осъзнаха каква тотална безсмислица е. :D

Не друго, всяка година водех децата по няколко пъти на различни дестинации в Европа. Тази година си останахме удома. Искаше ми се докато още можем с баща им да им покажем нещо повече. Утре като се пенсионираме може да нямаме тази възможност, а и те може да нямат финансови възможности ...

–––––––––––
Мъжът ми е от Август месец на кораба. Перипетие беше да се качи на кораба. Два дни път със самолети. София-Атина, Атина-Франкфурт, Франкфурт-Маями, Маями-Кингстон(Джамайка(Йамайка))
На пристанищата не ги пускат да излизат на суша, въпреки, че Не са под карантина, а властите, които влизат в кораба за документацията ми казва, че са със скафандри! Това добре! Риска от пренасяне на някаква зараза е минимален. А и в световен мащаб няма информация за екипажи на контейнеровози да разнасят зарази. Само за 2 круизни кораба има информация.



Тема Re: Не стига, че ние извергнатитенови [re: pishmangreek]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано31.12.20 19:07



Да не се чудите кой е.




И изтрито:


* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Не стига, че ние извергнатитенови [re: Bezsynna]  
Автор pishmangreek (новак)
Публикувано01.01.21 18:09



Наистина ли този вдига стари теми и задръства клуба?
И защо ли го прави?

Май са двама. Някой вдигна всички теми в които си разговаряме "извергнатите".

Възрастни хора се правят на деца .... Баси!!!



Тема Re: Вдигамнови [re: Deern]  
Автор pishmangreek (новак)
Публикувано03.01.21 00:42



Намерих го. На рейд са до Панама бей. Една камара кораби чакат да влязат в канала.



Тема Re: Вдигамнови [re: pishmangreek]  
Автор pishmangreek (новак)
Публикувано03.01.21 05:22



Закъсняли от Кореа заради лошо време. Изпуснали си реда. Сега може да чакат 3-4 дни да се вредят.



Тема Re: Вдигамнови [re: pishmangreek]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано04.01.21 13:24



И това се случва. Дано поне докато чакат да имат по-добро време.

При нас тук не е студено, но вятъра е леден. Ако не духа е ок, но като духне е смръзяващо.

От днес ми започва отпуската, сътринта в 8 часа бяхме на консултация в клиниката, ще оперират далака на кучето тая седмица.

А утре вечер ще мъкнем старите мебели, пералня, матраци, килим и др. на улицата, поръчали сме боклук.
Само като помисля, започва да ме боли гърба.

Вчера идваха кандидати да гледат къщата. Средната сестра на моя приятел се занимава с това, ще я дава под наем. (тя работи във имобилно-финасираща фирма).



Тема Re: Не стига, че ние извергнатитенови [re: pishmangreek]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано04.01.21 15:00



VIP е даден на всички вас, идвайте си обратно в 40-50 за мохабет . Айде ......





Тема Честито.нови [re: pishmangreek]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано06.01.21 14:18



като за сефте - копие от клуб кино на клубарка с маниакална привързаност към паметната дата 10 арил - е, не е 2010 година, но това е по подразбиране.
цифроманията илюминатска не прощава.



ограмотете се по повод ГРУ

Спецназ ГРУ. Волкодавы. @История

а пък това е новата ми страница в профила.


подпис:






Тема Re: Не стига, че ние извергнатитенови [re: Bezsynna]  
Автор pishmangreek (минаващ)
Публикувано09.01.21 15:45



Аз мислех, че това е финтрола, а то било някаква с психически отклонения от женски пол.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.