Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:02 28.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Какво мислите за Навални  
Автор Nikitin (минаващ)
Публикувано22.08.20 18:54



Дали наистина са се опитали да го отровят ?



Тема Занови [re: Nikitin]  
Автор Buduhcko npace (старо куче)
Публикувано22.08.20 23:44



новия немски гражданин ли става дума или пропускам нещо?
Путя отдавна няма правилен ход - затова и няма значение какво стана с Навални, пише се на същата сметка. До 10-ина годинки рушняците ще плъзнат да берат ягоди из Европа.



Тема Re: Какво мислите за Навалнинови [re: Nikitin]  
Автор smocker77 (krechetalo77)
Публикувано23.08.20 11:11



твърдо не. сам се е тровнал.





Тема Re: Занови [re: Buduhcko npace]  
Автор Nikitin (минаващ)
Публикувано23.08.20 14:27



Хеххехе ти си останал още в 80те години по отношение на рашките

те ако дойдат да събират ягоди пак добре , но ако дойдат онези със знанията плюс парите , за които из Нова Европа не са и сънували, ще видиш тогава кой на кого ще бере ягодите и салатите тъй, че донякъде радвай се, че Путин ги държи там, санкции, вируси, затворени това лято даже и парите не могат да си похарчат из Италия и островите, измъчиха се с ваканции по луксозни места в Сочи и наемане на дачи тип мини замъци за целият летен сезон из околностите на Москва и Питер.



Тема Re: Какво мислите за Навалнинови [re: smocker77]  
Автор Nikitin (минаващ)
Публикувано23.08.20 14:37



Гледах интервю с него, той казва : аз няма да живея дълго, ще се опитат да ме отстранят, а самият той е свързан с онези другари от разузнавеческите кагебейски структури, там се въртят и ...едни пари, та казаха по ит ТВ, че не се знае кой има пръст там дали правителството, дали кагебейските конкуренти...кой знае, не е лесна страна Русия има много АКО и НО там





Тема Re: Какво мислите за Навалнинови [re: Nikitin]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано23.08.20 16:14



Едно е сигурно, ще бъде употребен.



Тема Не аз,нови [re: Nikitin]  
Автор Buduhcko npace (старо куче)
Публикувано23.08.20 16:51



те са останали в 80те, инак вече да са прецапали периода с ягодите (в който сега е Полша и БГ примерно)

В Рашастан има Москва и всички останали, по модела на една Македония и БГ.
Знания от оная кочина? Шегички :) Пари колкото една по-голяма американска корпорация, още шегички. Каква Италия бре, те разпродадоха душегубките си по БГ черноморието вече от зор хехехехе, Сочи и лукс - ей ся, като солариум в Сибир :) С какво да ходят в Италия (че тя не е и скъпа дори), като руплите всяка година се сриват двойно от санкции?



Тема Re: Не аз,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор Nikitin (минаващ)
Публикувано23.08.20 21:25



Няма да споря, само ти казвам много ги подценяваш, но разбира се това е твое лично мнение и разбира се всеки има право на мнение, ето защо уважавам мнението ти.



Тема Re: Какво мислите за Навалнинови [re: Koftia]  
Автор Nikitin (минаващ)
Публикувано23.08.20 21:26



Мисля, че вече даже е.



Тема Re: Какво мислите за Навалнинови [re: Nikitin]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано23.08.20 23:59



Това беше втората част от мисълта ми. Не го казах, да не прозвуча пак много много ....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.