Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:30 10.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Какво мислите за Навални  
Автор Nikitin (минаващ)
Публикувано22.08.20 18:54



Дали наистина са се опитали да го отровят ?



Тема Занови [re: Nikitin]  
Автор Buduhcko npace (старо куче)
Публикувано22.08.20 23:44



новия немски гражданин ли става дума или пропускам нещо?
Путя отдавна няма правилен ход - затова и няма значение какво стана с Навални, пише се на същата сметка. До 10-ина годинки рушняците ще плъзнат да берат ягоди из Европа.



Тема Re: Какво мислите за Навалнинови [re: Nikitin]  
Автор smocker77 (krechetalo77)
Публикувано23.08.20 11:11



твърдо не. сам се е тровнал.





Тема Re: Занови [re: Buduhcko npace]  
Автор Nikitin (минаващ)
Публикувано23.08.20 14:27



Хеххехе ти си останал още в 80те години по отношение на рашките

те ако дойдат да събират ягоди пак добре , но ако дойдат онези със знанията плюс парите , за които из Нова Европа не са и сънували, ще видиш тогава кой на кого ще бере ягодите и салатите тъй, че донякъде радвай се, че Путин ги държи там, санкции, вируси, затворени това лято даже и парите не могат да си похарчат из Италия и островите, измъчиха се с ваканции по луксозни места в Сочи и наемане на дачи тип мини замъци за целият летен сезон из околностите на Москва и Питер.



Тема Re: Какво мислите за Навалнинови [re: smocker77]  
Автор Nikitin (минаващ)
Публикувано23.08.20 14:37



Гледах интервю с него, той казва : аз няма да живея дълго, ще се опитат да ме отстранят, а самият той е свързан с онези другари от разузнавеческите кагебейски структури, там се въртят и ...едни пари, та казаха по ит ТВ, че не се знае кой има пръст там дали правителството, дали кагебейските конкуренти...кой знае, не е лесна страна Русия има много АКО и НО там





Тема Re: Какво мислите за Навалнинови [re: Nikitin]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано23.08.20 16:14



Едно е сигурно, ще бъде употребен.



Тема Не аз,нови [re: Nikitin]  
Автор Buduhcko npace (старо куче)
Публикувано23.08.20 16:51



те са останали в 80те, инак вече да са прецапали периода с ягодите (в който сега е Полша и БГ примерно)

В Рашастан има Москва и всички останали, по модела на една Македония и БГ.
Знания от оная кочина? Шегички :) Пари колкото една по-голяма американска корпорация, още шегички. Каква Италия бре, те разпродадоха душегубките си по БГ черноморието вече от зор хехехехе, Сочи и лукс - ей ся, като солариум в Сибир :) С какво да ходят в Италия (че тя не е и скъпа дори), като руплите всяка година се сриват двойно от санкции?



Тема Re: Не аз,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор Nikitin (минаващ)
Публикувано23.08.20 21:25



Няма да споря, само ти казвам много ги подценяваш, но разбира се това е твое лично мнение и разбира се всеки има право на мнение, ето защо уважавам мнението ти.



Тема Re: Какво мислите за Навалнинови [re: Koftia]  
Автор Nikitin (минаващ)
Публикувано23.08.20 21:26



Мисля, че вече даже е.



Тема Re: Какво мислите за Навалнинови [re: Nikitin]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано23.08.20 23:59



Това беше втората част от мисълта ми. Не го казах, да не прозвуча пак много много ....



Тема Туйнови [re: Nikitin]  
Автор Buduhcko npace (старо куче)
Публикувано24.08.20 03:41



показват фактите. Дори ги надценявам, като знам каква мръсна сган са всъщност - ама давам шанс на 1% нормални между тях, все пак дори имам един колега оттам.



Тема Re: Туйнови [re: Buduhcko npace]  
Автор Nikitin (минаващ)
Публикувано24.08.20 16:31



Даже и 2 процента от тях стигат за цяла Европа

и аз имам три приятелки, даже четири много са точни



Тема Точнинови [re: Nikitin]  
Автор Buduhcko npace (старо куче)
Публикувано24.08.20 18:23



в почистването на офиси най-вече.
Да, за туй стигат.



Тема Re: Какво мислите за Навалнинови [re: Nikitin]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано24.08.20 22:00



Щял да оживее. Дали са му свръхдоза “лекарство за алцхаймер” идиотите. (кавички, не е ясно как са искали да го отравят)

Дано няма сериозни увреждания.



Тема Re: Точнинови [re: Buduhcko npace]  
Автор Nikitin (минаващ)
Публикувано24.08.20 23:04



Хахха еййй разсмя ме. Така едната е дипломиран психолог и има кабинет за работа с проблемни деца, много е добра, другата е учител по история и двете са от Питер, третата е доцент по...българска филология преподава български в МУ и пише трудове на тема български диалекти, в общи линии обикаля света и разказва за българският език,сега не де покрай ковида,четръртата с баща дипломат живот из Европа , Сейшел и т.н е преподавател по английски език, английска филология те са москвички, а и още нещо емигранти руснаци не съм виждала, тук емигрантките и бадантките доколкото знам са представени от украинки, молдовки и те все коя бивша учителка в пенсия, коя доктор, мед сестра, казах ти жертва на пропагандата си живееш с грешни идеи,като някои италиани ,които въобще не знаят зад бившата Берлинска стена какви държави има, къде са, какви езици се говорят





Тема Re: Какво мислите за Навалнинови [re: Deern]  
Автор Nikitin (минаващ)
Публикувано24.08.20 23:12



Дано!



Тема Ясно,нови [re: Nikitin]  
Автор Buduhcko npace (старо куче)
Публикувано24.08.20 23:54



да е жив и здрав тати, че инак с любителското ниво английски жив зян :)
Ама на теб ли да обяснявам какви мелеони се правят с преподаване на език, дето дори не ти е матерен...



Ся че имате задръстени италияни мен ме не брига, ама аз съм попътувал и съм срещал хора, за капак и руският ми е на ниво - та съм си говорил с тях на техния матерен език. Така че избягвай да ми разказваш приказки от 1001 нощ, ако обичаш - и то точно за блядовете, мамицата им



Тема Re: така си мислишнови [re: Buduhcko npace]  
Автор Nikitin (минаващ)
Публикувано25.08.20 10:37



Ти

във всяка страна има среда, класа, в т.ч. и. в Русия, разказах ти за хора от определена класа, та по този повод ако мислиш, че вуйчо Ханс ,който пие по цял ден бира в градинският участък с дървени вилички и декоративни джуджета в градината в околностите на Берлин блести с някакъв потенциал
Хубави ваканционни дни Прасе , кажи ми колко пъти си бил при рашките, къде си бил, какво си видял там на място, тъй като аз съм била и по работа и за обучение и за айляк т.е. Ваканция и забавление и да ти кажа винаги остават с добри впечатления.



Тема Класанови [re: Nikitin]  
Автор Buduhcko npace (старо куче)
Публикувано26.08.20 16:29



е имало в Рашастан по царско време, после имаше ватници. Да си безработна лелка без квалификация и умения, виснала на тате или на мъдята на мъжа си не е класа.

Вуйчо ти Ханс има добро възпитание, дето рашката "класа" не го е и чувала най-често. Там е трагедията, дори тая обществена прослойка не е изпаднала чак дотам. За да стигне до поддържаната ливада с вила тоя човек вече е приключил с основните драми на оцеляването. Друг е въпроса, че в твоите очи Клайнгартен е градински участък с дървени вилички - това говори достатъчно и за твоята собствена класа

Туристите сте така - можете да докоснете само частички от повърхността, затова и звучите смехотворно като се изцепвате после.

Ваканцията тъкмо свърши и съм обратно при поддържаната ливада, джуджета не съм слагал :) Атина ме разочарова обаче, меко казано - заслужаваше си не повече от седмица там.



Тема Re: Класанови [re: Buduhcko npace]  
Автор Nikitin (минаващ)
Публикувано26.08.20 17:52



Четири жени рускини с кариера при това ти цитирах , какви висящи на мадете те гонят теб не знам, аха сещам се това е най големият ти страх да не поемеш случайно отговорност за жена до теб, е това не е проблем, ще си все сингъл на окосената ти трева с биричка в ръка , което си е супер, някои мъже са създадени да си живуркат самички, други не, факт. Свят голям, стремежи всякакви.
Хайде бач сега и умната

да не ти висне пак някоя на мадетекакви са тези седмичка ваканции бе човек, ваканцията не е ли месец каква ваканция е



Тема С каква кариера,нови [re: Nikitin]  
Автор Buduhcko npace (старо куче)
Публикувано26.08.20 19:44



едната подир баща си примерно, я ти каква кариера имаше- ето ти и лафа за мъдята на мъжа ти


Отговорност не се носи като плащаш на прав и здрав човек сметките, туй само търтеи кат теб може да си го измислят. Месец е вече карантина... ама на теб ли да го обяснявам баш :) За един брадва, за друг сватба - и те така.



Тема Re: С каква кариера,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор Nikitin (минаващ)
Публикувано27.08.20 10:31



Животът е твърде кратък за да си губя времето да водя безсмислени виртуални разговори и да те убеждавам в някакви си неща. Още повече , че ти си човек видимо изпатил многократно от тези, които са ти...висяли на мадете, та говори си тук с хора с които имаш или си имал сходни проблематики. Бъди здрав, а и ти пожелавам в живота ти да върви всичко по направеният от теб план,че ако изкочи някоя изненада...ненадейно...кой знае може и на психо фармачи да минеш. Успех!



Тема Ми така де,нови [re: Nikitin]  
Автор Buduhcko npace (старо куче)
Публикувано27.08.20 12:04



пусни сега поредните мъде и иди изкарай някой лев, на 50+ си вече - не те ли е срам? Че то си е диагноза битовата проституция, може ли български номера да показваш в Италия ебаси





Тема Re: Какво мислите за Навалнинови [re: Nikitin]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано07.09.20 22:58



Събудили го е от комата.





Тема Re: Какво мислите за Навалнинови [re: Deern]  
Автор Nikitin (минаващ)
Публикувано09.09.20 23:15



Супер, дано да се оправи човека, млад е все още.



Тема Re: Какво мислите за Навалнинови [re: Nikitin]  
Автор kkrekk (канарче)
Публикувано30.11.20 06:56



той е от ващата тука местна агитка, за вас е пророк, а за мене е тъп боклук.



Тема Re: Какво мислите за Навалнинови [re: kkrekk]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано06.01.21 10:39



като за сефте - копие от клуб кино на клубарка с маниакална привързаност към паметната дата 10 арил - е, не е 2010 година, но това е по подразбиране.
цифроманията илюминатска не прощава.



ограмотете се по повод ГРУ

Спецназ ГРУ. Волкодавы. @История

а пък това е новата ми страница в профила.


подпис:







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.