Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:39 26.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Друга грешка:нови [re: Blake]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано02.01.08 17:40



кореняците-пловдивчани са сноби, но кореняците-софиянци са ГОТИНИ. Явно познаваш нЕк`кви приходящи, както аз имам познат, дето живее на Орлов мост, ма мама и татко - от Хасково. "Бе к`ъв софиянец си ти бе, пиле, като са те отгледали с хасковски манталитет?". Софиянец или какъвто и да било се става поне след 2-ро поколение, и то с типичната "закваска" на съответното населено място.



Тема Re: Как София ще стане по-добър граднови [re: Kyм Лиcaн]  
Автор popcornbg (непознат )
Публикувано02.01.08 20:53



КОГАТО ДЪРЖАВАТА НАСОЧИ ИНВЕСТИЦИИ И КЪМ РЕГИОНИТЕ В ДЪРЖАВАТА,ТОГАВА ХОРАТА ЩЕ СЕ ВЪРНАТ ПО РОДНИТЕ СИ МЕСТА!



Тема Re: Друга грешка:нови [re: Bambi*]  
Автор Blake (ентусиаст)
Публикувано03.01.08 10:01



Сигурно има и готини софиянци, естествено че е тъпо да се слагат всички под общ знаменател. Наблюденията ми обаче се основават на истински кореняк софиянци. И пак ще повторя - местораждането няма почти нищо определящо за развитието на даден индивид. 95% се дължат на образоваието и най-вече възпитанието на човека. Вярно е, че хората от село обикновено са с по-захлюпен и ограничен мироглед, което се отразява и на отрочетата им, но това съвсем не е правило. А доколкото разбирам, автора на темата счита за "селяни" абсолщтно всички, които не са от т.нар. вид "кореняк-софиянци", което вече е абсурдно, защото в нашата мила родина съществуват населени места с култура, традиции и наследство далеч по-добри от софийските...



Тема Re: Друга грешка:нови [re: Blake]  
АвторMaндapин (Нерегистриран)
Публикувано05.01.08 18:58



Blake, не знам какви са кореняк Софиянци, но според мои наблюдения българите като цяло са мръсни невежи. Те са едни гяури, както се изрази някой в клуба на град София.

Създателят на компютъра НЕ е българин изцяло.
Най-добрият скулптор В. Рашидов НЕ е българин.
и още и още

Българите са прости комплексари. Да напуснат завзетата с насилие земя и да си ходят там от където са дошли натрапниците. Тъпи свине.



Тема Re: Как София ще стане по-добър граднови [re: popcornbg]  
Авторж (Нерегистриран)
Публикувано24.01.08 04:24



Нито софия нито страната ни ще се оправи като се строят само хотели-хотелите се нуждаят само от слуги-момичетата сервитьорки ,момчетата пикола и охранители,срам ме е че може семейството примерно на милен велчев да има хотели , или надежда михайлова-долна и просташка работа.



Тема Вижте........нови [re: Kyм Лиcaн]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано25.01.08 02:04



оферта предлага тук един клубар.И тя е още валидна



Тема Re: Как София ще стане по-добър граднови [re: Kyм Лиcaн]  
АвторKOKO (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 19:02



АБСОЛЮТНО СЪГЛАСЕН! ВСИЧКИ СЕЛЯНИ ДА СЕ МАХАТ КОЙ ОТ КЪДЕ Е, НАЧЕЛО С МУТРАТА БОЙКО!





Тема Re: Как София ще стане по-добър граднови [re: Kyм Лиcaн]  
Авторcontabile (Нерегистриран)
Публикувано12.11.08 09:01



Аз не съм коренячка-софиянка,не се срамувам и не крия този факт ,макар да съм с постоянно софийско жителство/от тоталитаризма и не съм го получила,омъжвайки се за т.н. софиянец/,но мисля ,че София може да бъде чист и красив град само ако самите ние се погрижим за това.Вярно е ,че преди 10.11.1989 г. улиците бяха по-чисти,но и имаше ред по който ни допускаха да живеем,учим и работим в София,а сега от 10 човека,единия е дошъл на работа,втория да учи,а останалите 8 за престъпления- кражби, измами, проституция, убийства, наркотици и т.н.
Не съм от БКП-БСП, но преди,такива не ги допускаха и в окръжните градове, а ако бяха отнякой град или по-уредено село,ги изселваха в най-затънтените села,за да не петнят населеното място и жителите му.Обърнахме свободата на свободия! Я опитайте сега да засадите пред блока си цветя или дърво!Веднага ще ги изкубят и ще отсекат дървото .Боклуци навсякъде-фасове от цигари,хартий,остатъци от храна,чашки от кафе....сами си го правим,а се сърдим,че е мръсно!Възпитанието е в основата на всичко!Не е срамно да си селянин,но е срамно да си селяндур/ дори и да си от Париж/!





Тема Re: Как София ще стане по-добър граднови [re: contabile]  
Автор s.prodanov (непознат )
Публикувано13.11.08 12:01



Вероятно си много права. Има и нещо друго - друга гледна точка. Мислиш ли, че немците например са наистина толкова възпитани и ерудирани, и затова е толкова приятно в градовете им? Не, не са. Същото важи и за много европейски нации. Принципно голяма част от тях са страшни свине. Просто не им се позволява да мърсят, или да са груби, нетолератнти. Отначало им е налагано, после са го приели като модел на живот, самото общество ги притиска. Факта, обаче е, че като са извън родината си си показват цялата магария. Та мисълта ми е - рибата се вмирисва откъм главата. И най-големия селянин да го сложиш в Мюнхен, по ред причини той няма да си показва селянията там.



Тема Re: Как София ще стане по-добър граднови [re: s.prodanov]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (Stasi)
Публикувано13.11.08 20:41



Бъркат ти в джоба, при това ефективно.
И ако първия път се отървеш с обществено полезен труд - метене и чистене след такива като тебе, то втория път със сигурност ще ти изтряскат една глоба, която е поне два твои надника и се стряскаш. За трети път вече не знам..

Бе, то и тук глоби колкото искаш, само дето няма орган, който да ги събира.

Нали бяхме държавата с най-изпипано законодателство за авторско право?

Да забелязваш нещо?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.