Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:32 16.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Как София ще стане по-добър граднови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор nekonventsialen (непознат )
Публикувано14.11.08 10:35



Със такъв сърказъм най много да сътворим пошъл скеч за "Летящия цирк" на Монти Пайтън. Според мен първо трябва да подредим себе си като граждани и да започнем с приоритетите на града. Няма как демонстрирайки чалга-манталитета си да живеем в по-подреден град. Това сме,това сме направили -така живеем.



Тема Re: Как София ще стане по-добър граднови [re: Blake]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано15.11.08 23:35





Редактирано от Cтaниcлaв! на 18.11.08 09:29.



Тема Re: Как София ще стане по-добър граднови [re: s.prodanov]  
АвторCoня (Нерегистриран)
Публикувано16.11.08 17:50



Напълно съм съгласна с теб. Четох за един град в САЩ, в който кметът е издал наредба хората да се усмихват един на друг и е определил глоба за неспазване на наредбата. Причината била резултат от маркетингово проучване, че градът е неприветлив за туристите.
Ние сме далеч още от такова рафиниране, но може да се почне например с правила за чистотата. Превъзпитанието е сложен и дълъг процес и изисква ясни правила, които се прилагат. Защото всеки бърза, всеки е на зор, всеки си има оправдание. Не вярвам да има човек, който не си спомня със срам за определени постъпки, особено в анонимността на големия град.
Един професор по икономика веднъж каза: "Не ми разправяйте, че японците били много работливи, пък еди-кои си били много крадливи и еди-кои си били мързеливи. Хората са такива, каквито могат да бъдат с минимални усилия. Задачата на ръководителя е да създаде условията хората да правят това, което се изисква от тях."



Тема Re: Как София ще стане по-добър граднови [re: Гocт]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано17.11.08 11:03



Внимавай само да не ти се върне, щото обикновено се връща тъпкано!





Тема Re: Как София ще стане по-добър граднови [re: Kyм Лиcaн]  
Автор sibibibidri (непознат )
Публикувано10.03.09 01:07



Не сте точен/а в преценката си!!!
Факт е, че града ни се напълни, дори се пука по шевовете, но да се определят кои квартали да се изселят, махнат и премахнат и кои да останат - оформяйки перфектна София, никой не Ви дава това право!
А ТОВА СЛОВОИЗЛИЯНИЕ ГОВОРИ ЛОШО ЗА ВАШИЯ ПРОИЗХОД И РАЗВАЛЯ ИМИДЖА НА СВИНЕФЕРМАТА В КОЯТО СЕ Е ЗАРОДИЛА ВАШАТА ПРОСПЕРИРАЩА ФАМИЛИЯ



Тема Re: Как София ще стане по-добър граднови [re: Kyм Лиcaн]  
Автор marta (marta)
Публикувано24.03.09 23:35



Не драги!Като си идат всички по родните места!София стана България и ми писна от Простотии!Като съм и живея в Лагера да не би да не виждам селянията?В по престижните квартали живеят по заможните селяни!ОК?



Тема Re: Как София ще стане по-добър граднови [re: marta]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (Stasi)
Публикувано25.03.09 17:15



И ти ли си 11-то поколение столичанка?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.