Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:43 24.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: А па язе си шпрехам со бегетонови [re: Prem]  
Авторr (Нерегистриран)
Публикувано01.07.06 15:00



за 3сантим/мин., тва е 0.02цента еуро. Ма не со жисемо, а на талифоно. Обаче теа па у бегето фанаа масово да си изклучвават талифоните, та ми дрпат повече. Обаче пак е по-ефтинжак отколко тамока




Гъ Цо - селофония оод



Тема Re: Мила Родино, ти си земен рай ...нови [re: Prem]  
АвторCanada (Нерегистриран)
Публикувано01.07.06 21:00



Хм...карта за 5 кан. дол. ми дава към 300 минути разговор.

Не може да се изговори за един път.


В България е МНОГО скъпо! И това за мен не е мит.
По-евтини са в България някои хранителни стоки, но далеч не всички. По-евтини са наемите, но като се вземе впредвид, че не плащам ток, вода, данъци и подобни, пак се изравняват вероятно.



Тема Разбира се, че ще са опарени -нови [re: Toни]  
Автор Bambi* (усмивчица!)
Публикувано04.07.06 15:55



в България е по-скъпо, отколкото в Италия. Преди 3 месеца си купих чифт обувки за тенис, Адидас, на цена 40 евро. Абсолютно същият модел, в магазина на Адидас на "Витошка" в София бе на цена 140 лв.
Да не говоря за дънките на Бенетон, които вече се произвеждат основно в Турция /не че това е от особена важност/, но цената им в България е почти 3 пъти по-висока, още повече, че Бенетон се смята едва ли не за МАРКА, докато тук е масмаркет.
Не ми се говори за Аржентина, където чифт елегантни дамски обувки от естествена кожа струва около 40 песос, което е по-малко от 15 евро...

"There are people who have money, and people who are rich." - Coco Chanel


Тема Може и толкова да е в САЩ! Тук средната ценанови [re: SoulMate]  
Автор Bambi* (усмивчица!)
Публикувано04.07.06 15:58



на средно качество панталони, за каквито говориш и ти, е около 15-20 евро!

"There are people who have money, and people who are rich." - Coco Chanel


Тема Относно мобилните комуникации:нови [re: знaм ли]  
Автор Bambi* (усмивчица!)
Публикувано04.07.06 16:02



в момента съм на план "Инфинити" на Водафон, като се заплаща първата минута от всеки разговор към абонати на Водафон, която струва 15 евроцента, след което можеш да говориш и 10 ЧАСА, но те са БЕЗПЛАТНИ!
Подобно нещо, наречено "Революция" на Водафон, струва 30 евро месечна такса - само такса - за да можеш да говориш по същия начин, но с абонати на ВСИЧКИТЕ мобилни оператори в Италия. Отново, 15 цента за 1-та минута, и след това - БЕЗПЛАТНО. Досега в България май няма такъв еквивалент, при наличието на 3 оператора и 8 млн. население, срещу 4 оператора в Италия при 65 млн. души от които не-знам-колко потребители...

"There are people who have money, and people who are rich." - Coco Chanel


Тема Re: Може и толкова да е в САЩ! Тук средната ценанови [re: Bambi*]  
Автор SoulMate (ultimate)
Публикувано04.07.06 16:19



Като писа, поне да беше написала нещо, а то нищо.

Момичета, гледайте си секса и кефа, че животът е кратък
METALHEADS AGAINST RACISM


Тема Свободен си да изразявашнови [re: SoulMate]  
Автор Bambi* (усмивчица!)
Публикувано05.07.06 16:11



каквото мнение пожелаеш

. Това нищо не означава, обаче.

"There are people who have money, and people who are rich." - Coco Chanel

Тема Re: Относно мобилните комуникации:нови [re: Bambi*]  
АвторLoretta (Нерегистриран)
Публикувано07.07.06 13:39



Аз пък ползвам BASE на e-plus. За 25 ЕUR на месец имам неограничено време безплатни разговори към абонати на същия оператор и всички стационарни телефони в Германия, както и неграничен брой SMS-и към е- plus. Отделно при подписването на договора дават и GSM безплатно.





Тема Смях, смяяяяхнови [re: Toни]  
АвторMPV (Нерегистриран)
Публикувано08.07.06 09:35



Я сега бързично и дружно си признайте в кой софийски бутик сте се наврели или най-малкото от кой щат идват твоите хора. Защото толкова крайно ми прозвуча това, че при тях дрехи и обувки са три пъти по-евтини, че честно казано ми се появи желание да си изкарам поредната американска виза и да замина...

Така де, да си направя един ШОПпинг както си требе. Оти аз като бЕх там и свестни обувки под 70-80 долара на видЕх, нито пък дънки под 50. Е, ако се поразровиш из кошниците на Wal-Mart може и от нейде да се намери някой чифт долнопробни китайски маратонки за 15-20 долара, но пък тук такива струват по 5-10 лева. Така че в ценово отношение точно на дрехи и обувки ги бием, т.е. много по-евтини са при нас.

Ако си ги завела в Технополис или Техномаркет, или някой друг магазин за електроника - тогава гаранция са се хванали за главата (и не само), защото там електрониката е 3 пъти по-качествена, въпреки, че пак е от Китай, но и 3 пъти по-евтина. Точно сега пиша мнението си от един лаптоп, който на времето купих от там за 1100 долара, а тук халябите го продаваха за 2.000 евро - ама едно към едно




Привет Вирго. Га жа пиим кайве в оня двуименен град?



Тема Ти си в доста люта грешка,нови [re: MPV]  
Автор Bambi* (усмивчица!)
Публикувано08.07.06 12:41



по отношение на техниката..... В България всичко остава с месеци и години по-скъпо... Все пак, нямам мнение за Щатите, не съм била там, все още, а и не горя от особено нетърпение.



"There are people who have money, and people who are rich." - Coco Chanel


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.