Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:58 30.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Какво ви е мнението за кампания на Алианц за ГО?нови  
АвторOнyфpи Oлипийckи (Нерегистриран)
Публикувано13.10.05 17:30



Хора, кажете си мненеито отностно подетата кампания от ЗК "Алианц", във връзка с премахването на долната граница на застраховката "Гражданска отговорност" ???
Те искат да няма долна граница и да определят центата на ГО застраховката на база това дали си мъж/жена, шоф.стаж, каква кола караш, къде живееш, колко предишни ПТП-та имаш и т.н. Спред тях, цената на ГО застраховката може да варира от 20 лв. до 500-600 лв. в зависимост от застрахования.
Аз съм твърдо ЗА !!!! Мисля, че това е справедливия начин за определяне на този вид задължителна застраховка !!!!!



Тема Аз също съм ЗА!нови [re: Oнyфpи Oлипийckи]  
Автор [unknown] (непонятен)
Публикувано13.10.05 21:42



Не може някой ,който редовно е глобяван за превишена скорост или кара пил,да плаща ГО колкото плащам аз (за 15г. шофьорски стаж не съм глобяван нито веднъж).

"Животът е извор на наслада, ала където пие и сбирщината, там всички кладенци са отровени."


Тема Re: Какво ви е мнението за кампания на Алианц за Гнови [re: Oнyфpи Oлипийckи]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано14.10.05 09:42



хапсолютно съм ЗА с три ръце и 5 крака...
точно така трябва да бъде, ама за съжаление едва ли ще стане...

Just a genius



Тема Re: Какво ви е мнението за кампания на Алианц за Гнови [re: Oнyфpи Oлипийckи]  
АвторOнyфpи Oлипийckи (Нерегистриран)
Публикувано14.10.05 11:15



Хора, ако искате да разберете нещо повече можете да идете на:

http://www.allianz.bg/site/popup/moreinfo.html

тази адрес е от техния сайт: www.allianz.bg

А в медиите се върти един безплатен телефон: 0800 14 500 на които да се обаждаме за подкрепа. Като звъннaх, едно женско гласче ми благодари за подкрепата и линията прекъсна. Явно събират бройка. Давайте да звъним
НЕ ИСКАМ ДА ПЛАЩАМ ЗА WV PASSAT 1,6 - 170 лв. за застраховка ГО. При положение, че засега (дай Боже и занапред да е така) нямам нито едно ПТП или нарушение !!!!!




Тема Re: Какво ви е мнението за кампания на Алианц за Гнови [re: Oнyфpи Oлипийckи]  
Авторamp; (Нерегистриран)
Публикувано14.10.05 15:13



Нали ако нахакаш някого ще му плащат по твойта гражданска, което означава,че ще си виновен.



Тема Re: Какво ви е мнението за кампания на Алианц за Г [re: amp;]  
АвторOнyфpи Oлипийckи (Нерегистриран)
Публикувано14.10.05 17:02



Точно така amp; ... и ще се водя виновен за това ПТП и следващия път като си правя застраховка ГО ще платя повече защото има ПТП-та по моя вина. Вярвай ми, ще се замисля как карам, ако застраховката ми стане 200-300 лв !!!!!!



Тема Re: Какво ви е мнението за кампания на Алианц за Гнови [re: Oнyфpи Oлипийckи]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано16.10.05 16:28



Правилно! Това си е жив стимул на шофьорите да карат по-внимателно. ;о))) И аз нямам нарушения и проишествия, ма досега все ме гърбят наравно с тъпаците, дето не знаят как се минава на светофар, бе маааму стара. ;о) Ша зема и аз да дзвънна на тоз телефон.


Щирлиц

Тема Re: Какво ви е мнението за кампания на Алианц за Гнови [re: Oнyфpи Oлипийckи]  
Авторamp; (Нерегистриран)
Публикувано18.10.05 00:08



добре,де не виждаш ли уловката?ти имаш примерно ауди и плащаш 150 лв/заможен си без ПТП/,а другия който ти е потенциален враг и явен на платното кара тико и плаща 50 лв./беден без минали ПТП/?!



Тема Re: Какво ви е мнението за кампания на Алианц за Г [re: amp;]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано18.10.05 08:39



аз не разбирам друго - как ще определят кой водач е опасен и кой не?
Аз например имам нарушение - бях спрял на забранено, за да купя цветя за рождения ден на жена ми. Водя ли се нарушител, опасен за околните?
А Кирил, на 36 години, от София, управител на фирма, който кара без да спазва никакви правила и като го спрат дава по една петдесетачка на катаджиите. Той какво?
Нещо ми е неясна цялата работа.



Тема Re: Какво ви е мнението за кампания на Алианц за Г [re: f(x)dx]  
Авторamp; (Нерегистриран)
Публикувано18.10.05 13:25



мисля,че застрахователят ще гледа сериозните ПТП ,а не разни дребни нарушения.номерът е да се набират клиенти.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.