Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:10 21.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Какво ви е мнението за кампания на Алианц за ГО?нови [re: Oнyфpи Oлипийckи]  
Автор Mъppp (пристрастен)
Публикувано31.10.05 20:37



Ако случайно не си забелязал, на колите на БМВ във Формулата пише с огромни букви Алианц. Т.е. Те финансират тима на БМВ.



Тема Re: Какво ви е мнението за кампания на Алианц за ГО?нови [re: Mъppp]  
АвторOнyфpи Oлипийckи (Нерегистриран)
Публикувано01.11.05 20:14



Ами не съм забелязал по простата причина, че не гледам Формулата
, но BMW ме радват като модели. Не, че разбирам от коли де, ама ме кефят
Живи и задрави да сте всички !!!



Тема Re: Какво ви е мнението за кампания на Алианц за Гнови [re: Oнyфpи Oлипийckи]  
Авторpiko (Нерегистриран)
Публикувано08.12.05 16:54



Добре де, не я карат повече от 3-4 човека. Сега застраховката й е 150 (примерно) догодина ще я застраховам за 3 човека по 100 лева, ще се напия и ще дам на някой приятел да ме закара. Само, че приятеля ми ниама кола и съответно ГО - хоп палка, хоп 500 лева глоба.
Я пак ми обясни къде е далаверата, и откога застрахователните компании се чудят как да ми спестят пари. Щот от опит знам, че само се опитват да ме набутат.



Тема идеята е очевидно добранови [re: Oнyфpи Oлипийckи]  
Автор spider4o™ (испански)
Публикувано24.12.05 23:43



странното е, че и Булстрад имат същата...

______________
Иван Вазов - 525$ на м²


Тема Алианц ДГДнови [re: Oнyфpи Oлипийckи]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано27.12.05 16:58



ОФИЦИАЛНО ОБРЪЩЕНИЕ

Искам официално да се самопорицая и да си поскубя малко от собствените ми буйни коси, заради това, че защитавах мизерните гейове от Алианц в тяхната мизерна рекламна кампания, както и за това, че гласувах на сайта им и на отворения за целта телефон!

Защо, мислите, всичко това? Защото днес отидох да проверя каква сума ще ми оферират за ГО, при положение, че съм им клиент (ГО) от 2 години, и освен застраховка, си получавам заплатата в Алианц, както и имам дебитна и кредитна карта там. За всичко това получих оферта, по-висока от най-високата оферта, която съм виждал въобще през този да го нарека "застрахователен сезон". Ще ме прощават, но ще ГО ДУХАТ да съм им клиент повече...

Човечето на гишето се оправда, че било заради възрастта ми... до мен седеше 65-70 годишен пенсионер с 18 диоптъра очила и 30 годишна жигула... за него ГО-то беше 69 лева... Въпроса ми е: аз или той сме по-рискови участници в движението??? И как точно аз съм 2 пъти по-рисков участник, че трябва да плащам 2 пъти повече за СЕМЕЙНАТА ми кола (комби, 1.6 двигател), без да съм имал НИКОГА ПТП???

Като цяло - взимам си поука, и обещавам никога повече да не се връзвам на подобни евтини популистки трикове...

Just a genius



Тема Re:хахаха!нови [re: Blake]  
Авторamp; (Нерегистриран)
Публикувано01.01.06 14:11



Не се смея на теб,но не си ли забелязъл ,че евтиното винаги излиза скъпо и прескъпо.
Едно време колко народ изгърмя,заради високите лихвени проценти.
Направи си застраховка в дългогодишен и стабилен застраховател/не ти подсказвам кой/,но то е ясно.
Може да ти вземе 100 кинта,но при произшествие/не пожелавам това,но се случва/ще ти плати,както се полага,а не да платиш 40 кинта/както някои се подведоха/ и после да пиеш студена вода.



Тема Re: Алианц ДГДнови [re: Blake]  
Автор Oлer Ивaнoв® (Приятел™)
Публикувано03.01.06 07:24



Е, не преувеличаваш ли малко?

И моята е с 1.6 мотор, комби, на 12 години кола, за трети път правя ГО в Алианц, нямам ПТП по моя вина в миналите 3 години и цифром и словом ми излезе 70 (седемдесет) лева.

Не знам при теб как са смятали тарифите, за да скочи толкова много...

Аре със здраве!


Тема Re: Алианц ДГДнови [re: Oлer Ивaнoв®]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано03.01.06 10:32



ами ако си 40+ годишен, може и да е така - до мен седеше дядо на към 65-70, и му беше 69 лева застраховката. Освен това аз съм в София, в Добрич колеги са се застраховали в Алианц за по 40-45 лева...

Just a genius



Тема Re:хахаха!нови [re: amp;]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано03.01.06 10:38



Да, това го знам, и именно затова сключих застраховка, която е от "средния" ценови клас, прескачайки евтините "далавери". Мисълта ми беше, че явно в България скоро няма да се появи фирма (ако ще и чужда да е), която да си уважава постоянните клиенти. Не ме разбирай погрешно, мога да ги прежаля тези 40 лева повече, които ми поискаха, но не го направих именно поради гореописаната причина...

Just a genius



Тема Re: Алианц ДГДнови [re: Blake]  
Автор Oлer Ивaнoв® (Приятел™)
Публикувано04.01.06 17:44



Тъкмо 8 години не ми стигат да навърша 40...

Както и да е, явно пак цялата работа е "мижи да те лажем" с тия застраховки. И моята е сключена в София, колата се кара предимно в София, но такава сума ми казаха. Нямам идея защо при теб е толкова голяма разликата.

Аре със здраве!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.