Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:57 01.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема moje li da pomogna na bezdomnite ku4eta?нови  
Автор prisionera (непознат )
Публикувано06.10.05 23:04



Zdraveite!
Ako nqkoi mi otgovori na tova pismo,6te byda bezkraino shtastliva!
Neveroqtno sym systradatelna i ot kakto minalata godina edno uli4no ku4e umrq v krakata mi,pregazeno ot kola,ne spiram da mislq ima li na4in da im se pomogne.Dale4 sym ot misylta,4e mojem da stignem Amerika i da imame zoopolicaii i priiuti,v koito jivotnite da polu4avat neobhodimata im pomosht,kamo li da sydim horata za nehumannoto im otno6enie kym jivotnite.No vse trqbva da ima nqkakyv na4in da se pomaga na uli4nite ku4eta.Onzi den,dokato pytuvah v avtobusa,na pytq imashe raneno ku4e,toku-shto blysnato ot kola,cqloto v kryv.....povqrvaite mi ne mojah da spra sylzite si vypreki vsi4kite hora,koito bqha v avtobusa,no po-vajnoto i tova koeto me u4udi beshe,4e SHOFIORA SPRQ,SLEZE OT BUSA I PREMESTI KU4ETO NA TROTOARA.Ku4eto be6e oshte jivo...tolkova bolka se vijdashe v tezi dve o4i...gledkata prosto ne moje da se opishe...No tezi ku4eta gi ima navsqkyde po sveta i horata namirat normalni humanni na4ini da se spravqt s tqh,a ne da gi izdebvat noshtem i da gi ubivat.Hora,znam 4e ste zagrijeni i vie,daite da namerim na4in i da se pogrijem za "nai-dobrite priqteli na 4oveka".Ot Varna sym.Koito iska neka mi pishe:pokahontas@abv.bg



Тема Re: moje li da pomogna na bezdomnite ku4eta?нови [re: prisionera]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано07.10.05 10:08



амиии, да започнем оттам, че ще се опитам да оспоря твърдението ти "No tezi ku4eta gi ima navsqkyde po sveta" - бил съм в няколко европейски страни, както и в САЩ - не знам дали ще ми повярваш, ама не видях нито едно бездомно куче по улиците... и да има ГИ ПРИБИРАТ...

а вие (кучезащитниците) вместо да роните крокодилски сълзи и да ни натрапвате едно НЕЖЕЛАНО съжителство, вземете се организирайте и си направете приюти... може и финансиране да си намерите по някоя ЕС-програма... само с агресия, мрънкане и контра на всичко нищо не се постига...

Just a genius



Тема Не мога и аз да сдържам сълзи...нови [re: prisionera]  
АвторHeнaдapeн (Нерегистриран)
Публикувано07.10.05 15:40



като чета такива ненормални изказвания(при това - на латиница )
колегата Blake ти е отговорил възможно най-възпитано и тактично. Аз съм малко по-кибритлия...
Всички помияри трябва да изчезнат от улиците по един или друг начин - все ми е тая как... Всички домашни кучета трябва да се извеждат на каишка и с лайнобрани.
За съжаление живеем в България и всичко това е в сферата на научната фантастика... Пожелавам ти да ме видиш как гоня с колата помияри да ги газя, щот ме лаят като минавам. И дано утре да успея...



Тема Re: Не мога и аз да сдържам сълзи...нови [re: Heнaдapeн]  
АвторДo нeнaдapeн (Нерегистриран)
Публикувано07.10.05 16:34



Това, че не си надарен се вижда с просто око и защо още не са те отстреляли от екомилосърдие, просто не ми е ясно (а би било жест на милосърдие, ще знаеш). Между другото в този постинг жената очевидно не е поканила такива като тебе, така че си махни ненадарения от тука и си налягай парцалите някъде, където си добре дошъл и където има място за непълноценни човешки мутанти, какъвто очевидно си.



Тема Re: Не мога и аз да сдържам сълзи... [re: Дo нeнaдapeн]  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано07.10.05 17:17



Ненадарен ходи си направи операция на пениса, може да типонамалеят комплексите!
И дано ти имаш късмета да не срещнеш мен , че ще те стрелям без да ми мигне окото. И те уверявам, че нито ще те лежа, нито ще те плащам!



Тема Нещастници сте вие...нови [re: пипи]  
Автор Porcaro (Нервак)
Публикувано07.10.05 21:05



с такива като вас наистина ще берем ядове. Стига с тези помияри, приберете си ги някъде и си ги отглеждайте с много любов, но не ги натрапвайте на всички. Аз лично нямам желание да газя кучешки лайна и децата да играят в опикани и осрани пясъчници и площадки. Що се отнася до домашните кучета - само с каишки и намордници. Стопаните на питбули, ротвайлери и подобни кръвожадни породи - на село или на психиатър. И дебели глоби за неприбрани лайна. Толкоз!
Между другото продават чудесни спрейове с нервно-паралитичен газ - много са подходящи за нахални кучета и стопаните им...



Тема Re: Нещастници сте вие...нови [re: Porcaro]  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано09.10.05 17:41



И за нерваци също, хихихи! Първо с газчето, като не му идва акъла в главата, с ютията! Купена е за бандюги, така че баш по предназначение ще се ползва!



Тема Re: Нещастници сте вие...нови [re: пипи]  
АвторPocи (Нерегистриран)
Публикувано10.10.05 09:59



Виж Пипи, проблемът е в това, че ние, хората, сме особени същества - докато не пострадаме лично, не можем да станем съпричастни с други пострадали. Ти не си имала досега проблеми с бездомни кучета, не са нарушавали съня ти, не са нахапвали детето ти, не можеш да разбереш каква опасност представляват. Не ти пожелавам да го изпиташ, но ти ми напомняш на онези противници на смъртното наказание, които защитават убийците с мотото "И те са хора, убием ли ги, с нищо не сме по-добри от тях".
С тази разлика, че според теб кучетата са по-добри от хората. Нали?



Тема Re: Нещастници сте вие...нови [re: Pocи]  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано10.10.05 11:51



Не, Роси, ако обърнеш внимание на всички писания досега ще забележиш че никъде не правя сравнение между хората и животните /в частност кучетата/.
Сравнение може да има само между равнопоставени на еволюционно ниво същества!!! Самото сравнение е обидно за хората! Но ти го правиш, дори опростяваш нещата като ги свеждаш до категории добри и лоши. Дори намесваш смъртното наказание, което изцяло е в сферата на човешките взаимоотношения?! Това за мен е необяснимо!!!

Но щом искаш да сведеш нещата до черно и бяло помисли върху следната задачка:
Кой е по-добър в следния случай - бездомно куче, което нарушава съня ми или група тинейджъри, убила 80 годишен мъж за да го обере? И ако реша че са вторите мога ли да го кажа в очите на децата на стареца?



Тема Re: Нещастници сте вие...нови [re: пипи]  
АвторPocи (Нерегистриран)
Публикувано10.10.05 11:57



Въобще не ти разбирам примера, явно и ти не си разбрала аналогията ми - а тя беше че хора като теб никога няма да допуснат осъждането на убиец на смърт, преди да са усетили на гърба си убийството...

Преди теб да те нахапе куче няма да разбереш какво страдание е това.

Кобила с капаци. Не виждам смисъл да ти пиша повече.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.