Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:26 22.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: moje li da pomogna na bezdomnite ku4eta?нови [re: prisionera]  
Автор Love_dog (непознат )
Публикувано16.10.07 01:00



здравей,
Виждам че много отдавна си писала това мнение, обаче аз чак се га попаднах на него.Аз също съм от Варна, и аз също като теб много се вълнувам и горещя от тази тема.Много ми се иска да помогнем на бездомните животни.Според мен идеята за зоополиция е много добра, но няма как да я предложим





Тема Re: moje li da pomogna na bezdomnite ku4eta?нови [re: Love_dog]  
Авторлapc (Нерегистриран)
Публикувано16.10.07 10:59



Здрасти, и аз хвърлям днес един поглед тук и ще си кажа какво мисля.Това за зоополицията е много добре,но как ще стане в тая беднотия , балканска простотия и лошотия ? И откъде ще вземем една интелигентна, коректна и добронамерена зоополиция? Тя другата ни полиция е цъфнала и вързала,та какво остава за полицаи,които ще се оправят с правата на животните.Това да не ти е Детройт. А и рушвети от животни не могат да се взимат.



Тема Re: moje li da pomogna na bezdomnite ku4eta?нови [re: alabala]  
АвторПeнcиoнep (Нерегистриран)
Публикувано17.10.07 18:24



Жените немогат да възпитават кучета. Лигавят ги, хранейки някакво избрано от тях улично куче, създават предпоставки за настройване на кучето към останалите хора. Милосърдието създава опасност за останалите около теб.



Тема Re: moje li da pomogna na bezdomnite ku4eta?нови [re: Love_dog]  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано17.10.07 18:41



Ако още не си влизал, ето два линка на сайтове, които са интересни и засягат много въпроси относно бездомничетата:

www. dog.bg /форум Без дом/

www.bezdom.info




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.