Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:06 23.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема ПРЕДЛОЖЕНИЕ към СКГТ  
Автор didata (nova)
Публикувано11.04.05 14:04



След като в предното мнение колегите оправиха задръстванията от лични селски автомобили, нека направим нещо и за по-голям комфорт в градския транспорт на столицата.

ВНАСЯМ В СКГТ СЛЕДНИТЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ:

1. Пенсионерски карти и намаления НЕ ВАЖАТ в часовите диапазони 8.00-9.30 и 17.00 - 19.00 ч (пон.-петък).
2. Превоз на минерална вода, лук и други обемни или миризливи битови помагала се таксуват с допълнително билетче (както при съпътстващ багаж с размери над 60/45/45)
3. Ромите ползват за транспортиране автомобилния парк на ВОЛФ, достъпът им до други превозни средства (вкл. каруци) се наказва еднократно със отнемане на размножителната способност.
4. Гражданите на Обеля плащат двойна цена на билетче за метро.





Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ към СКГТнови [re: didata]  
Авторbobo (Нерегистриран)
Публикувано15.04.05 15:12



6.Водачите на превозни средства в СКГТ да не пушат,докато изпълняват служебните си задължения,защото осмърдяват по много гаден начин превозните средства,на които се возят и деца,и възрастни болни хора,и млади хора,и хоре с белодробни проблеми,нежелаещи да умрат от преждевременна мъчителна смърт.



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ към СКГТнови [re: bobo]  
Авторrrr (Нерегистриран)
Публикувано15.04.05 15:26



хайде стига с тия забелжки за тютюнопушенето. едва ли дима от една цигара ще доведе до такива ускожнения които си описал. мисля че в случая е по-страшна мърсотията в самото превозно сердство и дима от ауспусите от всички останали превозни средтсва участници в пътното движение



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ към СКГТнови [re: didata]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано16.04.05 15:09



..........

10. Дидата да се сложи за диспечерка, с цел всеобхватен контрол над пенсионерите, ромите, лука, чесъна и другите прекурсори

11. МЕТО, като мн отворен съм света и разбирач/разбивач на женски сърца да се назначи като ръководител на 14 отряд на Казиченския затвор, по-известни като контрольори по автобус 76 с цел облагородяването и интегрирането им в обществото

12. Хан Кардам - да пише молба до управителя - моля да бъда назначен на подходяща работа, каквато смята, че ще му приляга - не и контрольор!

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ към СКГТнови [re: METHOD]  
Автор didata (nova)
Публикувано16.04.05 22:06





.... а като диспечерка ще се справя - имам стаж 6 дни в СКГТ!
виж, теб не съм сигурна дали да те жертваме за казиченската кауза....



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ към СКГТнови [re: didata]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано17.04.05 17:37



А какво предлагаш - да пиме по кафе ли?

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ към СКГТнови [re: METHOD]  
Автор Khan Kardam (танграист)
Публикувано17.04.05 18:09



А аз все пак какво ще правя



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ към СКГТнови [re: Khan Kardam]  
Автор didata (nova)
Публикувано18.04.05 09:43



докат си пием ирландските кафета на слънчев бряг ти ще ни вееш с ветрила и със заучена реплика ще отпъждаш досадните селяци-комплексари които завистливо ще се опитват да ни накацати наакат....



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ към СКГТнови [re: didata]  
Автор Khan Kardam (танграист)
Публикувано19.04.05 07:40



...е тогава определено ще се видим май,юни,,юли,август и септември съм там



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ към СКГТнови [re: bobo]  
АвторЯдocaн (Нерегистриран)
Публикувано26.04.05 02:00



...7.Да се забрани на шофьорите да пускат чалга, че мътните ще ги вземат! Да си слушат просташките напеви в своите апартаменти, кръчми и изобщо в мръсната си пролетарска среда!



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ към СКГТнови [re: Ядocaн]  
Авторrrr (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 10:15



ами позлвай такси като толкова те дразни музиката, която някои от шофьорите слушат!
само не забравяй, че все пак трудовия им ден е доста натоварен - всички знаем какво е движението в софия, така че защо пък да не си слушат каквото искат, ако това ще ги накара да се чувстват по-комфортно на работнното си място. ти, когато си на работа, някой от тези оплюти от теб шофьори случайно да идва да ти каже да слушаш еди-какво си?! не, нали?



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ към СКГТнови [re: didata]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 17:46



СКГТ да отиде на фондовата борса, т.е. да стане частна. И всички подобни проблеми ще отпаднат.



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ към СКГТнови [re: Eв]  
Автор didata (nova)
Публикувано27.04.05 19:41



е че по-частна от това - накъде ?!



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ към СКГТнови [re: Ядocaн]  
Автор didata (nova)
Публикувано27.04.05 19:42



аз пък ако ми спрат и чалгата, съвсем ще спра да се возя - че тва е едно от малкото весели неща в задушния бус/тролей/трамвай бря!



Тема Re:нови [re: Ядocaн]  
Автор ivx (Troglodyt)
Публикувано08.05.05 11:29



НЕ! Твърдо против: ако им се забрани чалгата ще превключат на най-близкото до нея (и още по-долнопробно) — черната музика. По-добре чалга.



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ към СКГТнови [re: rrr]  
Автор Red Guy ()
Публикувано09.05.05 18:48



Аз предлагам да махнат контрольорите! Да сложат чипкарти.

Hello! It`s me, The Red Guy


Тема Re:нови [re: ivx]  
АвторЯдocaн (Нерегистриран)
Публикувано09.05.05 22:36



Съгласен съм, че черната музика е долнопробна, но в никой случай не мога да приема, че "по-добре чалга"! Черната музика е продукт от и за цветнокожите отпадъци в цивилизованите общества, а чалгата - продукт от и за нашите, родни, български (или май по-точно балкански) отпадъци! Даже, ако ти е направило впечатление, текстовете им донякъде си приличат, ако се абстрахираш от расовата специфика... Така че, много моля - на публични места без подобен боклук!



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ към СКГТнови [re: rrr]  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано10.05.05 10:03



Нека си слушат каквото искат, но да не го натрапват на останалите. И моя ден е достатъчно натоварен и не искам да слушам как Азис вие в автобуса ... добре че трамваите не са снабдени с радио и тонколони!


Това си струва

Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ към СКГТнови [re: didata]  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано10.05.05 10:07



На мен пък ми е забавно когато има много лук и чесън или някой миризлив клошар в пиков час - наоколо става по-свободно, а моя нос и градски кенеф не може да хване така че не пука особено.


Това си струва

Тема млълкни ма! ти си за съд!нови [re: didata]  
Авторпъpвaнka (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 08:22



Аз заради твойто мнение ще информирам хелзинкия комитет!



Тема ще ти сенови [re: didata]  
Авторcъд (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 08:23



по скоро ще си пиеш кафето през решетките



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ към СКГТнови [re: didata]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано13.05.05 21:02



И?Ти да не си мангал,че се тревожиш?Или си фен на педала Азис?
Няма страшно, тия предложения са неизпълними.За съжаление...



Тема мангал бедене бе батенови [re: aз]  
Автормaнraлa (Нерегистриран)
Публикувано13.05.05 22:00



дай некоя стотинка и ще пеем!
"Стокила ракия давам... 100 кила ракия давам..."



Тема Re: млълкни ма! ти си за съд!нови [re: пъpвaнka]  
АвторBOZO (Нерегистриран)
Публикувано16.05.05 16:55



Може да информираш и кура ми Янко - евала на дидата, готина е и даже и чалгата и прощавам!!!!
И ако я вкарат в затвора ще и нося цигари чааааак до Сливен



Тема Re: млълкни ма! ти си за съд!нови [re: BOZO]  
Автор didata (star akademik)
Публикувано16.05.05 17:18



ееееееееее, ко пиеш?

то кво ли питам, днес предлагам само мАстика, мАстикааа

..със шопска



Тема а може и да го кастрирамнови [re: BOZO]  
Автормъpлa (Нерегистриран)
Публикувано16.05.05 20:09



туко виж съм го посмислил за цигански качил се в трамвай!



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ към СКГТнови [re: didata]  
Автор AmidoPHeN (samo s recepta!)
Публикувано19.09.05 22:45



Знаеш ли, майтапът настрана - ако си ром и прочетеш този постинг, как ще се почувстваш? Ако си чужденец какъв извод ще си направиш за българите? Ами ако си българин, няма ли да се засрамиш, както аз, когато го прочетох се засрамих че има изказвания като това - "се наказва еднократно със отнемане на размножителната способност. " ????

Мисли повече, за Бога.

"Carpe diem, seize the day"


Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ към СКГТнови [re: AmidoPHeN]  
АвторЛoш (Нерегистриран)
Публикувано20.09.05 16:40



Абе АмидоФен, ти май в градски транспорт не се возиш, за това даваш такива съвети. А си Фен на циганите май
Не българите трябва да са толерантни към циганите, а циганите трябва да се подчинават на законите и нормите на обществото.



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ към СКГТнови [re: Ядocaн]  
Авторtransport (Нерегистриран)
Публикувано21.09.05 19:08



Стига с тази чалга..омръзна ми вече!!!!! Да си пускат простотиите някъде другаде, а не на работа!!! Докога ромите ще се возят безплатно, а ние като попове ще си плащаме карти по 50-100 лв. Контрольорите се правят на ударени и ги подминават като пътен знак...



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ към СКГТнови [re: AmidoPHeN]  
Авторromi (Нерегистриран)
Публикувано22.09.05 07:47



Ziganite njamat sram ot ni6to!!!!Koga naj-posle 6te se ka4vat v gradskija transport izkupani???? Omruzna mi vonjata v 72



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ към СКГТнови [re: AmidoPHeN]  
АвторDuke (Нерегистриран)
Публикувано24.09.06 02:55



Abe Amidofen, shto ne se gramnesh niakade?



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ към СКГТнови [re: didata]  
АвторMETHOD (Нерегистриран)
Публикувано07.06.07 01:04



Ъпгрейд на темата, поради времето което мина нещата се промениха.

18. Да не се допускат фйешън гъзари със зализани причесчици ог Търговище в 280.

На същите да се осигурява транспорт от гарата до студград с коли на НСО.



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ към СКГТнови [re: METHOD]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (приятел)
Публикувано07.06.07 13:02



Аз пак да напомня - предлагам да се въведе софийско ГРАЖДАНСТВО. Хихи, правя разлика между гражданство и жителство

.
И който иска да стане столичанин, да държи тест по български език, софийска история и бг конституция.

Аре да вземем нещо от янките де На много неща могат да ни научат, стига да преодолеем комплекса, че по-умни и незаменими същества от българите нема



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ към СКГТнови [re: Cтaниcлaв!]  
АвторMETHOD (Нерегистриран)
Публикувано07.06.07 17:17



Какво да вземем от Тексас я кажи са?





Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ към СКГТнови [re: METHOD]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (приятел)
Публикувано07.06.07 17:26



Добре че ми напомни


Аз вече не съм там. От 7 дена насам

А какво да вземем ли? Ами нали вече писах. Изпит по българска, алтернативно софийска история. Познаване на българската конституция и вмъквам един изпит по езикова грамотност. Първите две са задължителни за получаване на американско гражданство. Нали разбираш дълбокия замисъл? Да се пресеят част от неграмотните.

И така. Въвеждаме тия 3 изисквания. София от 1.200.000 става на 200.000 и всичко се оправя. Пък селяните да си ходят по родните места и да си натискат парцалите там. Туко виж и провинцията леко се оправила.

Ама винаги става забавно като се заговори за провинция, София, селяци, селяни и селяндури. Правиш разлика, нали?



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ към СКГТнови [re: Cтaниcлaв!]  
АвторMETHOD (Нерегистриран)
Публикувано08.06.07 08:32



Аз като се прибрах ме хвана носталгията. Та до ден днешен.



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ към СКГТнови [re: METHOD]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (приятел)
Публикувано08.06.07 14:54





Върни се тогава. Върви там, където ти е мястото и където се чувстваш най-добре. Лично аз винаги така правя. Или поне в повечето случаи

[дълбока въздишка]



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ към СКГТнови [re: Cтaниcлaв!]  
АвторMETHOD (Нерегистриран)
Публикувано08.06.07 16:35



И аз :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.