Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:29 26.04.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ към СКГТнови [re: Ядocaн]  
Авторrrr (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 10:15



ами позлвай такси като толкова те дразни музиката, която някои от шофьорите слушат!
само не забравяй, че все пак трудовия им ден е доста натоварен - всички знаем какво е движението в софия, така че защо пък да не си слушат каквото искат, ако това ще ги накара да се чувстват по-комфортно на работнното си място. ти, когато си на работа, някой от тези оплюти от теб шофьори случайно да идва да ти каже да слушаш еди-какво си?! не, нали?



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ към СКГТнови [re: didata]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 17:46



СКГТ да отиде на фондовата борса, т.е. да стане частна. И всички подобни проблеми ще отпаднат.



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ към СКГТнови [re: Eв]  
Автор didata (nova)
Публикувано27.04.05 19:41



е че по-частна от това - накъде ?!



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ към СКГТнови [re: Ядocaн]  
Автор didata (nova)
Публикувано27.04.05 19:42



аз пък ако ми спрат и чалгата, съвсем ще спра да се возя - че тва е едно от малкото весели неща в задушния бус/тролей/трамвай бря!



Тема Re:нови [re: Ядocaн]  
Автор ivx (Troglodyt)
Публикувано08.05.05 11:29



НЕ! Твърдо против: ако им се забрани чалгата ще превключат на най-близкото до нея (и още по-долнопробно) — черната музика. По-добре чалга.



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ към СКГТнови [re: rrr]  
Автор Red Guy ()
Публикувано09.05.05 18:48



Аз предлагам да махнат контрольорите! Да сложат чипкарти.

Hello! It`s me, The Red Guy


Тема Re:нови [re: ivx]  
АвторЯдocaн (Нерегистриран)
Публикувано09.05.05 22:36



Съгласен съм, че черната музика е долнопробна, но в никой случай не мога да приема, че "по-добре чалга"! Черната музика е продукт от и за цветнокожите отпадъци в цивилизованите общества, а чалгата - продукт от и за нашите, родни, български (или май по-точно балкански) отпадъци! Даже, ако ти е направило впечатление, текстовете им донякъде си приличат, ако се абстрахираш от расовата специфика... Така че, много моля - на публични места без подобен боклук!



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ към СКГТнови [re: rrr]  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано10.05.05 10:03



Нека си слушат каквото искат, но да не го натрапват на останалите. И моя ден е достатъчно натоварен и не искам да слушам как Азис вие в автобуса ... добре че трамваите не са снабдени с радио и тонколони!


Това си струва

Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ към СКГТнови [re: didata]  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано10.05.05 10:07



На мен пък ми е забавно когато има много лук и чесън или някой миризлив клошар в пиков час - наоколо става по-свободно, а моя нос и градски кенеф не може да хване така че не пука особено.


Това си струва

Тема млълкни ма! ти си за съд!нови [re: didata]  
Авторпъpвaнka (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 08:22



Аз заради твойто мнение ще информирам хелзинкия комитет!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.