Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:53 25.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: ccc]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано12.04.05 10:54



Абе ти да не си доктор, че издаваш диагнози?

Иди си в неидиотското село и там си говори каквото ти душа иска...

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: ccc]  
Авторhaho (Нерегистриран)
Публикувано15.04.05 15:26



аман от селяндури и селяндурки, дошли от майната си, за да взимат работните места на нашите деца за жълти стотинки и да се прехранват с буркни и буклуци изпратени им колети от дърти баби и дядовци бъхтещи в кокини и на полето, За да си хвалят че чедата им са в София и са се уредили.




Тема Re: Нашата столицанови [re: METHOD]  
Автор Bambi* (усмивчица!)
Публикувано15.04.05 15:54



Мило, ти на мене акъл не ми вливай коя магистрала закъде да хващам... скрий си рогцата, че ако много ти пораснат, ще боцнеш сам себе си...

Dolce vita!


Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: haho]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано15.04.05 17:51



хаха, яд ли те е че трябва да си купуваш всичко от магазина, а? и, искаш ли да знаеш от колко време не съм си виждал фризера празен, а? кеф ти телешко, кеф ти свинско, кеф ти пилешко, кеф ти заешко!!! истинско при това, не хранено с боклуци!!! и ако случайно не знаеш, ми е безплатно!!! а па ти ми се дуй, че си столичанин и яж лайна...

между другото, имам известно наблюдение, че най-големи селяни са тези, дето през цялото време обясняват колко големи граждани са те самите, и колко големи селяни са всички останали...

а твоите деца, ако искат да си намерят работа, да се научат да работят... щото тя работата не ходи по кафетата...

Just a genius



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: haho]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано15.04.05 18:43



живея в сф и е супер идиотско, такива психарии другаде не се слу4ват.гръмнали някой, някакъв ряз идва и ми казва, 4е му спирам на мястото пред блока, цигани и мизерияяя,просяци навсякъде,вси4ки са супер важни все едно държат Витошка, абеееее.......... Едниствено на този град е, 4е е столица ако сменят столицата след 10 год. София ще е 20 000 човека.Само поради този факт заплатите са малко по-високи и има малко пове4е работа.Ина4е малко "софиянци" са си живели толкова готино колкото аз в 100 000 град.Селяните сега ще кажат ходи си там ама предварително им казвам да го ...



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: az]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано16.04.05 14:40



Ама си живееш в Студентски град нали?

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: Blake]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано16.04.05 14:42



Блейк, битието определя съзнанието, нали?
Яденето ли е най-важното?

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: Нашата столицанови [re: Bambi*]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано16.04.05 14:43



Извинявам се, о-майнистанска принцеско

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: METHOD]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано17.04.05 10:00





не е естествено... ама не ми казвай, че не обичаш да ядеш...
аз щото съм в категорията "зверски чревоугодник"

Както и да е, това което написах, беше принципно изказване по темата...

Just a genius



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: Blake]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано17.04.05 11:43





Пролетарии всех стран соединяйтесь!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.