Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:26 11.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема София е най- идиотския град в България  
Автормиcлeщ (Нерегистриран)
Публикувано03.03.05 23:48



Ходя често в командировки в София и гледам, колкото по- бързо мога да се прибера.Живея в областен град- не е важно кой.Обиколил съм доста страни, но такава мръсотия, хаос ,блъсканица и незачитане на другия не съм виждал никъде по света.Злобни, намръщени физиономии, тарикати - особено шофьори на таксита, просяци, нагли физиономии без усмивка, мръсен въздух и толкова самота. Имама чувство, че съм заобиколен от биороботи с меркантилни интереси. Ще дойде време, , когато никой няма да иска да обитава тази клоака .



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: миcлeщ]  
Авторcoфиянeц (Нерегистриран)
Публикувано04.03.05 00:23



прав си столицата е пълна с всякакви говеда но ще ти кажа, че и в прованса вече не е по-различно да не кажем, че провинциалният манталитет е просто отврат в някои отношения изобщо БГ се напълни с всякаква сган меркантилна, проста, престъпна, мангалска и прочие



Тема по тематанови [re: coфиянeц]  
Авторeтo (Нерегистриран)
Публикувано04.03.05 01:14



Спукана гума - спукана работа по бургаски

Над 11 хил.лв. задигна група крадци след умишлени повреди на автомобили в Бургас.

От лек автомобил “Фолксваген Поло”, паркиран временно на улица “П.К.Яворов”, е задигната мъжка чанта с 10 000 лв. и лични документи, собственост на 59-годишен бургазлия, предаде БГНЕС.
Кражбата е извършена, докато водачът е сменял спукана предна дясна гума. Във втория случай по идентичен начин е откраднат пакет, поставен в жабката на колата, съдържащ 1 820 лв. Колата “Форд Фокус”, собственост на 50-годишен мъж, била паркирана временно на пиацата до ж.п. гарата. Парите са взети, докато водачът е сменял спукана предна лява гума и оставил купето на колата без надзор.
Според бургаската полиция става въпрос за организирани групи, които извършват обири по един и същ начин. Лицето, което ще стане обект на кражбата, предварително се набелязва. Групата праща "съгледвач", който се движи в близост до наблюдавания човек, за да установи разполага ли той с големи суми пари. "Жертвата", придвижваща се с автомобил, се следва от останалите от престъпната група. Те изчакват колата да бъде паркирана и с шило промушват някоя от задните гуми. По време на ремонта водачът няма пряка видимост към вратите на автомобила.
Друг похват е симулирането на теч на масло от двигателя на автомобила. В този случай при отсъствието на шофьора се излива под предната броня на колата обилно моторно масло за заблуждаване за вероятна повреда в двигателя.
РДВР-Бургас съветва шофьорите да затварят прозорците и да се заключват вратите дори ако излязат за секунда от колата.




Тема Re: по тематанови [re: eтo]  
Авторceлянин (Нерегистриран)
Публикувано04.03.05 21:17



Аз съм от провинцията- с една дума "селянин", както ни наричат софиянци, независимо от кой град си. Всичко е провинция, а живеещите там- селяни.Споделям мнението на "мислещия", макар че има много свестни хора и в София, но са на изчезване вече. Затова интеллектуалците бягат в Родопите, Плевенско, ловешко и т.н. да не давам примери- знаете ги.



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: миcлeщ]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано06.03.05 19:30



Дърпаш ли ръчната на светофар?

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: Добре че се нагнете целио селски боклук тамоканови [re: METHOD]  
АвторГъцo (Нерегистриран)
Публикувано08.03.05 14:24



та си стана спокойствие на село



Гъ Цо - мене тако ми е арно



Тема Re: Добре че се нагнете целио селски боклук тамоканови [re: Гъцo]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано09.03.05 12:40



Kato se mahnat vsi4ki smeshnici, koito ne sa rodeni tuk a sa prishulci, znaesh li kolko chisto i hubavo ste si stane, nqma i zadrystvaniq da ima, napravo kato edno vreme! Boklucite ne sa ot horata, koito imat Sofia za roden grad , povqrvai mi!



Тема Re: Абе вервам ти точле ама я нечемнови [re: .]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано09.03.05 13:20



и да се враштат теа! Нека србат тамока от Искаро, у кладенчова вода да си не врат дзурлите повече, нема да е зле! А колко до Софето, она работата одавна вече е опуштена! Тва дека у тао град движи, не мое да не е зомбирано на шес! Тиа намусени физиомутри, блештешти се у краката си, кьорат у кафтаците и се оште повече шашардисват! Оти гняста връз улиците, кога изсъйне, че требе и да я издишат, и с кръвчицата та право у кратунките!!! А после оди тражи ясна мисъл народна, де у обштество, де у парлименто?!?!

Гъ Цо - чиста и кристална селска простотиа

КВО Е ТВА?


Тема Re: Добре че се нагнете целио селски боклук тамоканови [re: .]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано09.03.05 14:59



хаха, леко не си прав... имам доста познати "кореняк-софианци", на по-голямата част от тях в къщите им е такава кочина, каквато не съм виждал из провинцията, повярвай ми...
особено на по-възрастните такива - няма такива мърлячи като софиянците...

Just a genius



Тема Re: Тва штото си не изуват обуштаците у нихнови [re: Blake]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано09.03.05 15:48



и шляпат направо връз персиските килими. Е, само по комплексите останаа истински чистници и там мое видиш чепици пнред вратата. Лошото е дека краднат и требе се прибереш по капли



Гъ Цо - црвули у резерва

КВО Е ТВА?


Тема горд съм , че не съм софиянецнови [re: Гъцo]  
Авторпeшo- нaй- roлям ceлянин (Нерегистриран)
Публикувано09.03.05 17:47



Що мръсотия сте изсърбали от улиците и що изпарения - така е като се бутате за самочувствие в кочината. Във Виена в центъра не пускат автомобили, ВПариж никъде не видях кал, дори Белград е чист и с много паркове.Когато Русе е бил град с европейска култура и архитектура София е била село с три махали. И сега е същата. Стойте си там



Тема Re: горд съм , че не съм софиянецнови [re: пeшo- нaй- roлям ceл]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано10.03.05 22:04



Ти си стой у Рисйе

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: горд съм , че не съм софиянецнови [re: пeшo- нaй- roлям ceл]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано10.03.05 22:04



Стой си у Русйе тогава - пичка ти майна

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема А относно София . . .нови [re: миcлeщ]  
Авторaнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано12.03.05 10:51



Като виждам какво пишеш май много те е яд, че не можеш да живееш в "идиотския град София". Май комплекси избиваме, по - спокойно де. Аре всяка жаба да си знае гъола!!!



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: миcлeщ]  
АвторJumper (Нерегистриран)
Публикувано12.03.05 18:12



Да, София стана идиотски град защото идиотите от цяла България се преселиха тука.



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: Jumper]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано12.03.05 21:33



Личи си , че наистина сте събрани всички идиоти там и само там.



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: aз]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано13.03.05 10:54



Ей тупан, на тема София и селяни мн се засягам!
Ако ще казваш нещо смислено казвай го!

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: METHOD]  
Авторhaha (Нерегистриран)
Публикувано16.03.05 12:22



Mi ako rodninite ti i tezi na drugite komentator4eta tuka se priberat "doma" , ste si zajiveem dobre, bez "nai -golemite" idioti! A ne da mi idvate tuka student4eta, da konsumirate transporta bez pari i vsi4ko ostanalo, da jiveete kato skotove s burkanite, i posle kato ostanete i si kupite opel vektra da ste nai- li4nite! I zadyljitelno vashite, sys sybraniet pati ot 30 godini da vi kupqt apartament4e tuka, 4e si e Evropa vse pak!



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: haha]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано16.03.05 22:44



Днеска брато, един пернишки парцал така щеше да ме убие!
Кой има дава книжки на тия кръвосмесени аграрници бе?

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: METHOD]  
Авторджopджo (Нерегистриран)
Публикувано16.03.05 22:51



Наистина е най- идиотския. Защото на едно място са събрани и софийските и провинциалните .Тежко на свестните хорав столицата. Жал ми е за тях.



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: джopджo]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано16.03.05 23:26



Направо ми е неприятно вече - преди ме забавляваха с тъпотиите си, сега вече виждам, че няма грам мисъл в тиквите им на тия момченца.....

Не София, страната ни е идиотска.....

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Ми що идваш бе, селтик?нови [re: миcлeщ]  
Автор MA3HbO (юнак чутовен)
Публикувано18.03.05 13:33



Стой си областния град.
Каунь!

Свободно! Поправи се!


Тема Re: Ми що идваш бе, селтик?нови [re: MA3HbO]  
Авторoблacтeн (Нерегистриран)
Публикувано18.03.05 19:39



да видят нещо хубаво жените в София бе умник грозен



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: миcлeщ]  
Автор Selski ()
Публикувано19.03.05 06:26



Чекай бре, що ти стана'? Немой тако се гвачка, оти да ти се не цвръцне пръцулчето...

Site sme ot nashe selo...


Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: Selski]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано19.03.05 16:54



Отварат....

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: Абе вервам ти точле ама я нечемнови [re: Гъцo]  
АвторЦъpвyл (Нерегистриран)
Публикувано02.04.05 22:18



Ашколсун!



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: миcлeщ]  
Автор kardamcho (непознат)
Публикувано03.04.05 19:58



Мислещ,преди време -преди 89г става въпрос София беше чиста.А вие идвахте до халите на екскурзия с най-новите си дрешки в чавдарките.Ако Софииска община не подхранва бюджетите на провинциалните ви общини тук ще е рай ....апропо надявам се да върнат софииското гражданство



Тема най-идиотският за шофиране със сигурност!нови [re: kardamcho]  
Авторcoфиянeц (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 10:58



Във всеки случаи София е пълна с тъпанари, които карат безобразно по улиците



Тема И затова всички селяни са тукнови [re: coфиянeц]  
Авторohhh (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 17:37



И понеже това е най-идиотския град, най-скапания град и всичко най, най гадно, всички селянчета кой от областен град, кой от село, кой от която и да е провинция иска да дойде и да работи тук в СОФИЯ.Защото аз като пътувам из страната и виждам че в провинцията живота е спрял, както се казва все още не е дошъл девети септевмври.Ама и аз да бях селянче и аз щях да искам да ида у столицата ХАХхахахахахаахха.



Тема It's time to go homeнови [re: ohhh]  
АвторDepesh (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 18:15



Че градът стана 1.5 милиона, от които половината мйецат на странни наречия, демонстрират провансалски маниерчета, казват "оппа" и "шъ можйе лие" вместо "извинете" и "ако обичате" , мъжкарите дуят потни бицепси и се драпат по чаталите, а женските тропкат с бели ботушки под звуците на кючек-чалгата, ходят в събота и неделя на стъргало по "Витошка" - ако не са си на село - и изпадат в умиление пред екранния образ на Здравко от Приморско е вярно. По-страшното е, че доведоха със себе си и своите вилидж-кумири, като червенобреговския кръчмарски хитрец Ники Кънчев и гологлавия шуменски текезесар Славчо Трифонов. О, tempora...Всъщност, и Рим е бил превзет от варвари...



Тема Добре!нови [re: oблacтeн]  
Автор MA3HbO (юнак чутовен)
Публикувано05.04.05 20:41



ти тогава не идвай.
ще изплашиш циганките на околовръстното!

Свободно! Поправи се!


Тема Re: It's time to go homeнови [re: Depesh]  
Автор kardamcho (атеист)
Публикувано05.04.05 22:00



..................."Селяните прости дойдоха ни на гости"-И НИ СЕ КАРАТ ЧЕ ИМА МНОГО СЕЛЯНИ В СОФИЯ...........АМА НЕ ОТ ТЯХНИЯ КРАЙ



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: миcлeщ]  
Автор kardamcho (атеист)
Публикувано05.04.05 22:11



Абе юнак хайде кажи къде беше в Европа..и беше по чисто/освен в идеален център/ ....аз пътувам в Рим ,Неапол,Лисабон,Валенсия...три-четири пъти в годината-не ми пиши за Германия и Скандинавските държави,защото сме южен народ и трябва да се сравняваме с тях-ДОРИ И ТОВА ,КЪДЕ ПРОВИНЦИАЛИСТИТЕ СА ОКУПИРАЛИ СТОЛИЦАТА И НЕ БАЧКАТ ПО НИВИТЕ...............КЪДЕ ?????



Тема Re: It's time to go homeнови [re: Depesh]  
Автор Capt.Vimes (ентусиаст)
Публикувано07.04.05 00:35



Слави е от Плевен, а не от Шумен



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: kardamcho]  
Автор Capt.Vimes (ентусиаст)
Публикувано07.04.05 00:38



Като там е мръсно, значи и у нас може.



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: Capt.Vimes]  
Автор kardamcho (атеист)
Публикувано07.04.05 07:33



....Не но дава база за сравнение,а тай я прави на някой друг док. филм гойто е гледал



Тема Re: It's time to go homeнови [re: Depesh]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано07.04.05 15:24



Братче, вчера един приятел ми звъна, имал среща с две мацки - отивам и аз да проуча положението - пълни селянки, добреее викам си може да има искрица надежда - да ама не - ориент 3 е най-великото заедение, водката от 2.2 ми е скъпа пък съм си и забравила портейла в работата мйек мйек мйек

Не мога да Ви търпя вашта мама селска

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: It's time to go homeнови [re: METHOD]  
АвторDepesh (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 18:11



Надежда винаги има, братче, защото всяка селянка мечтае да се изчука със "софийенйец" след като са я щипали селските тъпкачи по панаирите. Казвам ти го от опит. Дигай й белите ботушки на рамене и пускай вибратора на пълна газ, но после бягай бързо, да не й слушаш ограничените разсъждения, че ще ти стъжни мирогледа.



Тема Re: It's time to go homeнови [re: Depesh]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано08.04.05 09:49



Бегай, бе.....

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Нашата столицанови [re: миcлeщ]  
Автор Bambi* (усмивчица!)
Публикувано08.04.05 15:07



Вярно е... Никога не съм харесвала София (от Пловдив съм), но не заради старата и неясна вражда на големите градове, а защото наистина тук хората са изключително арогантни, комплексирани, смачкани, мачкащи сами себе си - в нежеланието си да се опитват да постигат повече с усмивка и да зачитат дори човека, с когото се разминават, вместо да го блъскат с рамо, сякаш светът работи за тях... Колко жалко!
Да не говорим за "визитната картичка" на столицата - пътят, свързващ летището с Цариградско шосе... за чудо и приказ...

Dolce vita!


Тема Re: Нашата столицанови [re: Bambi*]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано08.04.05 18:44



Като не харесваш София, фащаш оная невзрачна магистрала цариградско и към Пловдив...
Абе по-добре недей, нали сега ваште пловдивски бизнесмени поизкупиха имоти тука и може и да ни облагородят някак си....

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: Нашата столицанови [re: METHOD]  
Автор megamark (аналитик)
Публикувано09.04.05 17:10



София е за младите- пълно е със заведения, клубове, развлечения. Той май целия свят е за младите.Така, че в това отношение няма като столицата. но за хората над 50 си е живо мъчение- мръсния въздух , блъсканицата, арогантното отношение. Затова и бягат разни интелектуалци и я напускат безвъзврътно. А иначе какво значи софиянец или провинциалист. Имаш пари- идваш купуваш апартамент и толкова. Навремето жителството се уреждаше по други начини. Всички сме селяни. В България няма елит, аристокрация, звезди. Всичко е камуфлаж.



Тема Re: Добре че се нагнете целио селски боклук тамоканови [re: .]  
Авторiii (Нерегистриран)
Публикувано09.04.05 18:34



are ve



Тема Ti si edin Selioнови [re: миcлeщ]  
Автор C.McRae (непознат)
Публикувано09.04.05 20:49



kat ne ti haresva biagai na sielo da mieka6 s ovzete selio smotan



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: миcлeщ]  
Авторжитeлka (Нерегистриран)
Публикувано09.04.05 21:51



Е,то в София има ли кореняци,бе!
Насъбрахте се от кол и въже провансалци и после София е кочина.Ами като си хвърляте боклуците от балконите и кучетата ви серат на тротоарите,как ще е чисто?!
Що се бутате тук,а не си стоите у Левуново?!



Тема Re: Нашата столицанови [re: Bambi*]  
Автор Khan Kardam (танграист)
Публикувано10.04.05 08:14



Ти какво пишеш за Пловдив като там,като това е наи-мръсния град у нас......сигурно "Обеля " е по-чиста



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: миcлeщ]  
Авторgabi (Нерегистриран)
Публикувано10.04.05 09:53



Mislq 4e si prav.Naistyima Sofiq e palna s bokluci, cigani i drugi horica, koito se pravqt na golqmata rabota.Az sam ot Burgas, no imam rodnini v Sofiq.Kogato pristigna tam nqmam tarpenie da se pribera.Tam naistina nqma drujelioibni hora.



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: gabi]  
Автор Khan Kardam (танграист)
Публикувано10.04.05 10:20



Ами защо идваш в София бе маце стой си в Бургас,ако всички селяндури направят така тук...определено ще се промени



Тема Re: Нашата столицанови [re: megamark]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано10.04.05 15:53



Има елит, има, това, че ти не се чувстваш част от някъф елит...

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: миcлeщ]  
Авторccc (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 17:37



абсолютно съм съгласен че софия се очертава като водещ по идиотщина град



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: ccc]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано12.04.05 10:54



Абе ти да не си доктор, че издаваш диагнози?

Иди си в неидиотското село и там си говори каквото ти душа иска...

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: ccc]  
Авторhaho (Нерегистриран)
Публикувано15.04.05 15:26



аман от селяндури и селяндурки, дошли от майната си, за да взимат работните места на нашите деца за жълти стотинки и да се прехранват с буркни и буклуци изпратени им колети от дърти баби и дядовци бъхтещи в кокини и на полето, За да си хвалят че чедата им са в София и са се уредили.




Тема Re: Нашата столицанови [re: METHOD]  
Автор Bambi* (усмивчица!)
Публикувано15.04.05 15:54



Мило, ти на мене акъл не ми вливай коя магистрала закъде да хващам... скрий си рогцата, че ако много ти пораснат, ще боцнеш сам себе си...

Dolce vita!


Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: haho]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано15.04.05 17:51



хаха, яд ли те е че трябва да си купуваш всичко от магазина, а? и, искаш ли да знаеш от колко време не съм си виждал фризера празен, а? кеф ти телешко, кеф ти свинско, кеф ти пилешко, кеф ти заешко!!! истинско при това, не хранено с боклуци!!! и ако случайно не знаеш, ми е безплатно!!! а па ти ми се дуй, че си столичанин и яж лайна...

между другото, имам известно наблюдение, че най-големи селяни са тези, дето през цялото време обясняват колко големи граждани са те самите, и колко големи селяни са всички останали...

а твоите деца, ако искат да си намерят работа, да се научат да работят... щото тя работата не ходи по кафетата...

Just a genius



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: haho]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано15.04.05 18:43



живея в сф и е супер идиотско, такива психарии другаде не се слу4ват.гръмнали някой, някакъв ряз идва и ми казва, 4е му спирам на мястото пред блока, цигани и мизерияяя,просяци навсякъде,вси4ки са супер важни все едно държат Витошка, абеееее.......... Едниствено на този град е, 4е е столица ако сменят столицата след 10 год. София ще е 20 000 човека.Само поради този факт заплатите са малко по-високи и има малко пове4е работа.Ина4е малко "софиянци" са си живели толкова готино колкото аз в 100 000 град.Селяните сега ще кажат ходи си там ама предварително им казвам да го ...



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: az]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано16.04.05 14:40



Ама си живееш в Студентски град нали?

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: Blake]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано16.04.05 14:42



Блейк, битието определя съзнанието, нали?
Яденето ли е най-важното?

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: Нашата столицанови [re: Bambi*]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано16.04.05 14:43



Извинявам се, о-майнистанска принцеско

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: METHOD]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано17.04.05 10:00





не е естествено... ама не ми казвай, че не обичаш да ядеш...
аз щото съм в категорията "зверски чревоугодник"

Както и да е, това което написах, беше принципно изказване по темата...

Just a genius



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: Blake]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано17.04.05 11:43





Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: METHOD]  
Автор shanko (непознат)
Публикувано17.04.05 12:55



като не ви харесва-идете на село!



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: az]  
Автор Khan Kardam (танграист)
Публикувано17.04.05 13:57



живея в сф и е супер идиотско......насила ще да е
такива психарии другаде не се слу4ват.гръмнали някой-да по селата е по нормално брат заклал барата за половин декар нива
някакъв ряз идва и ми казва, 4е му спирам на мястото пред блока
......първо кажи ми кво е "ряз",то от вас няма място за паркиране не само пред блока а по цялата столица
просяци навсякъде,вси4ки са супер важни все едно държат Витошка...това като интелектуален шлагер ли трябва да го определим????
Едниствено на този град е, 4е е столица ако сменят столицата след 10 год. София ще е 20 000 човека.Само поради този факт заплатите са малко по-високи и има малко пове4е работа....сельо,сельо разтълкувай ми това изречение моля те от сърце
Ина4е малко "софиянци" са си живели толкова готино колкото аз в 100 000 град...най-накрая нещо верно,ама да си беше останал там бе сельо
Селяните сега ще кажат ходи си там ама предварително им казвам да го .......това е завършващата титанична мисъл



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: Khan Kardam]  
Авторpokep (Нерегистриран)
Публикувано17.04.05 23:17



Кой знае и ти къде се гънеш като гнида в някой краен софийски помиярник, а сега се правиш на голям пич.Дали си в панелка в София или в Плевен, Ямбол, Ловеч или където и да е все едно. В София само навалицата е по- голяма и въздуха по- миризлив. Аз си бръмча навсякъде, а вие се бъхтайте за панелки



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: pokep]  
Автор Khan Kardam (танграист)
Публикувано18.04.05 08:03



Покер ли си рокер ли си все едно,аз не знам кво е да се правиш на пич , но навалицата е по-голяма и въздуха е по-мръсен защото се напълни с селяни/между другото повечето от тях са в панелките/А ти си бръмчи никой не ти пречи,бръмни и с трактора по нивата........../
П.П.за да си спокоен живея в центъра



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: Khan Kardam]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано18.04.05 10:03



то добре че се напълни със селяни, щото откъде щяхте да цицате наеми иначе?
не стига че ви дават хляба в ръцете, ами и протестирате, ама ха!!!

Just a genius



Тема Re: София е най-идиотския град в Българиянови [re: Khan Kardam]  
Автор didata (nova)
Публикувано18.04.05 10:21



кефиш ма и тва си е



Тема Пловдив foreverнови [re: METHOD]  
Автор Bambi* (усмивчица!)
Публикувано18.04.05 14:08



Точно така! Майнистанска принцеса съм. По дух и култура винаги ще бъда пловдивчанка, а не псевдософиянка. Не визирам тебе, като псевдософиянец, обаче.

Dolce vita!


Тема Re: Пловдив foreverнови [re: Bambi*]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано18.04.05 15:54



Не се и съмнявам, че по дух и култура ще си останеш пловдивчанка, сигурен съм в това

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: Пловдив foreverнови [re: METHOD]  
Автор Bambi* (усмивчица!)
Публикувано18.04.05 16:45



Поздравявам те за увереността.

Dolce vita!


Тема Re: Пловдив foreverнови [re: Bambi*]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано18.04.05 20:27



Е гледай поне малко да се облагородиш....

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: Blake]  
Автор Khan Kardam (танграист)
Публикувано19.04.05 07:46



.....е поне нещо полезно да има от вас,за наемите де.Ама е нагло да ми казваш,че ми даваш хляб след като вие идвате точно за това тук....



Тема Re: София е най-идиотския град в Българиянови [re: didata]  
Автор Khan Kardam (танграист)
Публикувано19.04.05 07:47



.......и ти



Тема Re: София е най-идиотския град в Българиянови [re: Khan Kardam]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано19.04.05 09:14



Либов се заформя тук....

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: Пловдив foreverнови [re: METHOD]  
Автор didata (nova)
Публикувано19.04.05 14:22



нали не долавям негативни полъхи около духа и кулутурата в майнистан?!

щото аз съм избуяла там, и ше спра да те обичам ако казваш лоши думи за пловдив!

а бамболина ще я посъветвам да бъде по-космополитна - може съвсем спокойно да си 50% софиянка, 30% майна и 20%тазманийка примерно, и пак нема нужда да си "псевдо" в никоя от категориите. а псевдолюдете шси останат псевдо независимо дали са от бусманци или от ню йорк



Тема Re: София е най-идиотския град в Българиянови [re: Khan Kardam]  
Авторpokep (Нерегистриран)
Публикувано19.04.05 19:23



Ей ти изкопаемото прабългарско! Сигурно си много църен, щом живееш в центъра- от изпаренията на бензина. Аз съм обиколил света, но не зная тузари да живеят в центровете на градовете. Там са душачите на пръдни . Баровците са извън градовете- в Драгалевции, Симеоново, Бояна, Банкя. Стой си в центъра . Кажи си адреса да минем да подишщаш малко изпарения.



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: Khan Kardam]  
Авторjane (Нерегистриран)
Публикувано19.04.05 22:31



kade v centara be mili4ko - na Simeon ili Dondukov moje bi? a moje i okolo Maria Luiza, vij Lavov most si e napravo centara - bravo bravo - sofianec s poteklo i klasa :) zapo4va6 da mi haresva6.
samo se 4udia kato si takav barovec kakvo pravi6 v centara a ne si kupi6 edna ka6ta v Boyana? sorry, zabravih 4e ne ponasia6 selianite, a nie v Boyana sme vse takiva :)



Тема Re: Пловдив foreverнови [re: didata]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано19.04.05 23:07



Честно казано, нямам нищо против провинциалистите, стига те да са умни, чисти и културни!
Аз роптая срещу простакесите и простаците

Колкото до Пловдив - имам бизнес с КЦМ

Пролетарии всех стран соединяйтесь!

Редактирано от METHOD на 19.04.05 23:09.



Тема Re: София е най-идиотския град в Българиянови [re: pokep]  
Автор Khan Kardam (танграист)
Публикувано20.04.05 07:57



Ей ти изкопаемото прабългарско! Сигурно си много църен, щом живееш в центъра- от изпаренията на бензина. Аз съм обиколил света, но не зная тузари да живеят в центровете на градовете. Там са душачите на пръдни . Баровците са извън градовете- в Драгалевции, Симеоново, Бояна, Банктой си в центъра . Кажи си адреса да минем да подишщаш малко изпарения......ти си интелектуалец бе пич,това ,че си бил в София не значи че си обиколил света- сельо



Тема Re: Пловдив foreverнови [re: didata]  
Автор Bambi* (усмивчица!)
Публикувано20.04.05 17:24



Диди, не мога да съм така космополитна... просто защото се гордея, че съм от Пловдив. И въпросът не е в това дали си от п р о в и н ц и я т а... въпросът е в традицията. Ето, например, една от "традициите" в нашето семейство бе забраната да си ближеш пръстите, независимо колко сладко нещо си ял, или забраната да си плюнчиш същите, докато прелистваш страници, или да не започваш да се храниш докато се съберат всички около масата...
Така че Пловдив се води за провинция, но като понятие, "провинция" се отнася по-скоро до манталитета и навиците.

Dolce vita!


Тема Re: София е най-идиотския град в Българиянови [re: Khan Kardam]  
Авторpokep (Нерегистриран)
Публикувано20.04.05 18:11



То си личи кой е сельо. Ти освен да цитираш друго не умееш ли? Измисли нещо оригинално. Само , че си личи , че си наистина бачкатор. Кой става в 7 и нещо да пише в нета- тези дето за жълти стотинки- душачите........ .Интелектуалците по това време спят на чист въздух в покрайнините на София. Поне кажи колко наем плащаш?



Тема Re: Пловдив foreverнови [re: Bambi*]  
Автор didata (nova)
Публикувано20.04.05 18:13



аз пък се гордея че съм гражданин на света. и че се чувствам еднакво удобно по улиците на софия, на пловдив, на милано. но бих се чувствала ограничена ако знам, че трябва да живея до края на дните си в пловдив. щото е консервативен, щото не се развива, щото докато столицата бяга "напред", пловдив се инати и се оправдава с традиции и гордост. помисли си само за девиза на града! пловдивчани сами си правят града провинция, това е. никой не им е крив, софиянци най-малко.

...а пък и нали традициите не са това което бяха.... пържените картофи ядете ли ги с ръце?



Тема Re: Пловдив foreverнови [re: didata]  
Автор Bambi* (усмивчица!)
Публикувано21.04.05 11:45



нЕкъде си леко-далеко от истината, Диди. Не мога нищо да направя по въпроса

Dolce vita!


Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: миcлeщ]  
Авторkpaчeщ (Нерегистриран)
Публикувано24.04.05 09:26



Много сте докачливи това софиянци на град. Като гледам що народ е прочел темата



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: kpaчeщ]  
Автор kem.kem. (любоп.бърборко)
Публикувано24.04.05 13:35



То, ако си я бяхме чели само софианци, поне гюрултиите щяха да са по малко.

Та докачливи сме си................ от деца още...........



Тема Re: Нашата столицанови [re: Khan Kardam]  
Автор Bambi* (усмивчица!)
Публикувано25.04.05 16:34



Ееее, тоя постинг беше брилянтен! Толкова, че чак изпитвам свян да го коментирам! Прощавай!

Dolce vita!


Тема Re: Българската провинция не е простила на никой!нови [re: миcлeщ]  
Автор LlRA.. (минаващ)
Публикувано29.04.05 16:03



....още едно доказателство във ваше лице!



Тема Re: Българската провинция не е простила на никой!нови [re: LlRA..]  
Автор megamark (аналитик)
Публикувано29.04.05 21:05



Провинцията е в душите на хората.Не можеш да си изграждаш самочувствието само на това, че си част от тълпата- макар и наречено с гръмкото име столица.Какво е София? Окъдето и да влезеш прегърбени къщички от градския смог- сиво, разхвърляно, грозно.Град без собствен стил- заемки от различни архитектурни стилове от Европа в централната част, град без собствен облик, без собствена атмосфера- за разлика от Русе, Пловдив, Търново, Бургас. Оскубан, жалък и тъжен град- макар и с. над 1 млн жители.



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: миcлeщ]  
Автор algona (Кралица)
Публикувано29.04.05 22:16



Е,нека и аз се изкажа по темата.Виждам, че горе- долу наравно са хората от провинцията и тези от София, които са писали по темата.Защитавам мнението на всички, които мислят, че София си струва като град.Самата аз съм родена и отраснала тук, съпругът ми е от тук, майка ми, баща ми,свекърва ми и свекъра, бабите, дядовците и назад...Всичко хубаво ми се е случило в София- получила съм прекрасно детство, добро образование, сега имам добра професия, децата ми някой ден ще се родят и ще отраснат тук.Аз познавам София като град на умни ,мили, ведри, ТВЪРДО говорящи и амбициозни хора.Добре е било едно време, когато гражданството е пречело на всички провинциалисти да нахлуят тук.Дойдоха и...София се промени.Бях студентка , в курса ми имаше силно изрусени русенки, пловдивчанки,шуменки и варненки, които разголваха телата си до безумие, само, за да си хванат гадже софиянец и да не се връщат после в родните си градове и села.Колегите ми пък бяха толкова ограничени, че самите преподаватели се чудеха как са изкласили до 11 клас с тези си познания.Не разбирам идеята - ако не ви харесва, не идвайте тук просто.Купувате жилищата ни, изхвърляте си боклука през прозорците,заемате местата за работа, взели сте книжка в Димитровград, а после идвате да ни правите задръствания и катастрофи по улиците.Това си е нашия град- а в него само чужденци.И най страшното знаете ли кое е?Провинциалния ви манталитет!Ето това ме убива.Идвате с амбиции- о, няма по- амбициозни от девойките от селата- борейки се със зъби и нокти да останете тук, да спечелите парички, пък после, когато ви покажем, че не ви и скаме-се сърдите, пък и обиждате даже.А мъжете?Оооо, мъжете....със зализаните си косички, със мьекането си и неотразимата усмивка на селски тарикат, които смятат, че щом мама и тате могат да им изпратят по празниците 20 буркана с компоти, половин прасе и чифт вълнени чорапи, ще свалят и Наталия Гуркова, стига да им падне.Имам приятели от Варна.Да ,хубави хора са.Като онези от Павликени.Но понякога, когато говорят с онзи сладък акцент, направо полудявам.Пък няма да забравя един случай, който ме беше притеснил доста.Едно момиче от Варна разказваше случка за двама свои познати и в един момент каза"Амиии, те като им се наредиха лимките в една редичка, ти да видиш..."...Ха, сега приятели, кажете ми...какво значи лимка.И какво им се е наредило на онези двамата в една редичка,че да си струва да бъде обсъждано?Питах я чак след две години.А тя ми обяснява-" ми то няма ли го в речника туй?Това са топчета за игра, а израза означава, че двама души са си паснали много."Така ми е останало-акцента, думите...Смешни сте.Аз не ругая градовете ви, в повечето от които дори библиотека няма, а заведенията отварят в петък, защото през деня няма хора- всички сте в София...Но няма и да забравя как преди 2 години във Видин по главната улица мина стадо овце и на никого това не се стори необичайно.Е, стига...Ядосах се...

Благородството задължава...

Редактирано от algona на 29.04.05 22:36.



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: algona]  
Автор megamark (аналитик)
Публикувано29.04.05 23:27



Как ги направи всичките тези заключения? По едно щастливо стечение на обстоятелствата София става столица на България. Какъв град е бил преди 100 години, когато Русе, Сливен, Габрово и др. са имали промишленост, култура, традиции. Тогава Подуене е било някаква махала, но която са пасели говедата- виж в речника какво означава "герен" на турски.- нали там се намира стадион "Герена". Знаеш ли какво означава книжовен език и какво влиза в него.? Във всеки случай много повече диалектни особености на Централна България - Габрово, Казанлък, Ловеч и т.н са в него, отколкото от западния диалект. Екането не е книжовна норма, нито формата "ме" за 1л мн. число. Не зная какво си учила , но езиковата ти култура , както и другата е под всяккава критика.Като се прибави, че Наталия Гуркова ти е някакъв критерий за изискана жена- всичко си идва на мястото.



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: megamark]  
Автор algona (Кралица)
Публикувано29.04.05 23:59



Дадох Наталия Гуркова за пример, защото съм сигурна, че е от София- това няма нищо общо с моите критерии за женска красота и изисканост..Изразявам мнението си, а това, че не ти харесва, не ти дава право да ме обиждаш, че имам ниска култура.Май сте се събрали все хора, които вместо да защитят позицията си, плюят чуждата.Твоето мнение ме подсети за липсата на стил ,която преобладава в хората от провинцията.Това, че София по някаква щастлива случайност е станала столица няма нищо общо по темата.Аз бих обичала града си, независимо дали е столица, но ако в него има хора със селски манталитет, то и те ще ме дразнят.И защо изобщо пишеш нещо, щом няма какво да кажеш?

Благородството задължава...

Редактирано от algona на 30.04.05 00:02.



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: миcлeщ]  
Автор tonzos_justice (Red giant)
Публикувано30.04.05 00:28



Aham

Проблем, няма този, който не осъзнава проблема


Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: algona]  
Авторkk (Нерегистриран)
Публикувано30.04.05 07:43



Аз имам едно по-добро от "лимките".

Бях в Горна Оряховица и пазарувах домати от един павилион. Продавачката (млада, нехубава) ми сипва доматите в един амбалажен плик и ми го подава.
Аз питам:

- А пликчета имате ли?
- Каааквооооооооо!
- Пликчета...
- Нахалник, простак, уъвегфийиогхкоптрхкопер!!!
- Кво става бе?

Оказа се, че на местния език "пликчета" означавало дамски бикини.

Мааалииииииииии...



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: tonzos_justice]  
АвторR+ (Нерегистриран)
Публикувано30.04.05 09:08



Ei ama mnogo me kefqt nqkvi prosti patki kat ALGONA koito pluqt po drugite ama ne obichat da gi obijdat



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: algona]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано30.04.05 12:16



най-обичам някой да почне да ми обобщава... че и да си вярва после... не знам какво ти е мнението за себе си, но мога да се закълна, че си поне 3 пъти по-тъпа от мен, именно за това те е яд... а това всъщност е причината да не си намериш свястна работа, да не можеш да ски купиш жилище и прочее...

Just a genius



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: Blake]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано30.04.05 12:36



Тая тема е гола вода

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: R+]  
Авторkpaчeщ (Нерегистриран)
Публикувано30.04.05 17:06



Наталия Гуркова беше от едно село на пътя между Ловеч и София. Евгени Минчев беше от Пазарджик, другата манекенка Маугли- забравих и името е от Варна Тази от Нова ТВ- Венета Райкова от Попово.Къде е стилът, къде е хай- лайфа.? Мутри и мутреси, елементарни спортистчета ,които си плащат да ги снимат.Снобария и мизерия- това е София.



Тема Re: Добре че се нагнете целио селски боклук тамоканови [re: Blake]  
Автор drebnata (боксьорка)
Публикувано03.05.05 16:57



и аз имам такива впечатления..........една аристократка,софийска дето гледаше заек в кафез в холааааааааа.Баси вонятаааааа



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: kpaчeщ]  
Автор illburyubitch (непознат )
Публикувано04.05.05 02:52



abe kakvoto i da pi6ete to e qsno...kakvo stava po praznicite iz ulicite na sofia? PRAZNO! vsichki selqci si otviat po rodnite im mesta i sofia stava malko po-obitaema...pak ne e koy znae kakvo sled kato veche si e otishla. Bulgaria zapada leka po leka i nikoga nqma da se opravi s toq tup narod...



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: illburyubitch]  
Автор pupi81 (непознат )
Публикувано05.05.05 14:14



точно така, като си отидат селяците се живее в София, защо като ви е хубаво на село не си седите там, а??само се ръгате желани или не!То от провинциалисти аман бе



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: миcлeщ]  
АвторOтerчeн (Нерегистриран)
Публикувано09.05.05 22:31



Безсмислена тема и безсмислени спорове. Цяла България е село на световната карта и всички до един сме диви провинциалисти. Това е положението, а кой от кое населено място се е пръкнал - все едно...



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: Oтerчeн]  
Автор Bambi* (усмивчица!)
Публикувано10.05.05 12:45



Бейби, ти си в нЕква груба грешка, но нищо не мога да сторя, че самочувствието ти е така смазано... От теб си зависи. Само и единствено...

Dolce vita!


Тема Re: Да преминем към конкретни действиянови [re: Bambi*]  
Автор@@@@@@ (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 08:42



Тази тема няма изчитане - цял роман.
Но аз се постарах.
И имам няколко конкретни предложения към софиянците в клуба.
1. Не обръщайте внимание на постингите на тези селяци.
2. Явно за да ги "заболи" и да ни "усетят" и разберат по-ясно
трябва да ги Ударим икономически
Затова предлагам на управителите на фирми, когато имат избор м/у двама кандидати с почти еднакво представяне - да вземат на работа софиянците.
2. Вдигаме им наемите още днес, /с колко всеки реши/ но да е достатъчно много.
3. Който, както може им "бърка" в портфейлите и "сърцата"
4. Кой с каквото може и колкото мойе.
Резултати - до 10 дни.
Но се стегнете! И действайте!




Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: METHOD]  
АвторVsicko e lubow (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 10:24



Пиленца сладки, софииски и други такива.... Много сте смешни докато се дърляте, дали София е град или не...Въобще в страна, в която като пръднеш на Калотина и след час знаят на Резово, всичко е село.

Но млъкни сърце...

Нека да направим един прост експеримент, Дида и Методчо, като кореняк софиянци, ще отговарят на въпроси за София, за неговата история и минало.
Уговаряме една среща утре да кажем в 12.00 часа и шоуто започва.
Нали все пак от този форум се разбра че освен всичко софиянци са супер начетени, умни, чисти, въобще с две думи АРИСТОКРАЦИЯ.
Дълбоко се съмнявам че като кореняк софиянци ще се представите на ниво.

И факта че сте се родили в Шейново или Майчин дом, не Ви прави СОФИЯНЦИ. Просто поредната единица в статистиката. Въобще спора ми се вижда безумно плосък и елементарен, с доводи от типа:"... А при вас защо бият негрите?..."

И накрая ще добавя
а/ да роден съм в София
б/ родителите ми са от София
в/ техните родители са от София

Но
а/ града в момента ме отвращава с мръсотията си
б/ с пренаселеността си
в/ с хилядите личности, които се събуждат всеки ден без да знаят за какво живеят
г/ с разни тъпанари,които са толкова убедени във величието си че са софиянци, че просто дразнят
д/ .............. *попълни по желание

Нека всеки има своя шанс...А живота сам ще определи дали ще го бъде....

Лек ден и успех на всички



Тема Re: Да преминем към конкретни действиянови [re: @@@@@@]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано11.05.05 12:14



особено ми хареса частта:


2. Явно за да ги "заболи" и да ни "усетят" и разберат по-ясно
трябва да ги Ударим икономически
Затова предлагам на управителите на фирми, когато имат избор м/у двама кандидати с почти еднакво представяне - да вземат на работа софиянците.
2. Вдигаме им наемите още днес, /с колко всеки реши/ но да е достатъчно много.


ми ти какво ще правиш после бе душко? имам предвид като фалира съответната фирма и няма кой да ти плаща наема дето сега го лапаш??? ше лапаш патката, тов ше правиш... ма явно дотолкова ти стига акъла, нещастно ми софиянче

Just a genius



Тема да не забравяме обаче колко кранисткинови [re: @@@@@@]  
АвторBeнeтa oт БиГ (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 12:29



в Кремиковци, колко ватманки и колко строители, все от село, все селянки, получиха статуът на софианци.
Бих казал от 1*10^6 около 75%



Тема Re: да не забравяме обаче колко кранисткинови [re: Beнeтa oт БиГ]  
АвторБиrkaka (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 17:15



И да не забравяме, че има достатъчно софиянци, които живеят под наем в панелките на тези със софийско жителство от близкото минало. Просто не са останали при мама и тати и в момента си заработват парите... Има и достатъчно софиянци, работещи във фирми на собственици провинциалисти. Просто не са правили далавера и са съхранили своя морал... Има и други столичани, които работят наемници в чужди фирми, анадолски, шфабски, гречки и т.н., а всичко чуждо е прованс



Тема Re: малко нещо изместваш темата...нови [re: Биrkaka]  
Автор@@@@@@ (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 18:29



Hi Биrkaka,
Мойта икономическа тактика не е насочена срещу хората, които описваш.
Аз ясно съм написала чии наеми предлагам да се вдигнат и защо........
И за трудовата реализация си права -
налага ни се да работим я за селяндури /какво да се прави?, ако плащат добре?, я за чужденци - така е.
Но моя призив към работодателите е ясен и няма никаква връзка с това.



Тема Re: малко нещо изместваш темата...нови [re: @@@@@@]  
Автор Steppen Wolf (непознат)
Публикувано11.05.05 23:27



Толкова ли нямате реално човешко самочувствие , че ви остава да си вдигате егото с това, че живеете в столицата. Такива комплексари няма никъде по света.То пък една столица!Като стоиш 5 минути на коя да е спирак на "Цариградско шосе" се нагълтваш с толкова бензинови изпарения, че не се знае как ти се отразяват на здравето.. Да оставим напрежението, блъскането, ритъмът на живот. Човекът е прав- биороботи, които не ценят мига и удоволствията на настоящето. Такива криви физиономии никъде в България не съм виждал. Независимо дали става въпрос за кореняци или приходящи от провинцията всички сте калта. Стойте си там като ви харесва и се залъгвайте едни други, че е много хубаво.

Всичко тече, всичко се променя.


Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: Oтerчeн]  
Автор BobyB (ентусиаст)
Публикувано13.05.05 11:08



Снобарията е неизтребима явно. Ако някой смята за повод на гордост това че е "софиянец", значи просто няма за какво да се захване.
Бих предложил на най-пламенните "софиянци" да се разходят до някой от световните мегаполиси - например Истанбул е най-близо и ще им мине "аристократизма".



Тема Eйййнови [re: Steppen Wolf]  
Автор steppenwolf (Фенът!)
Публикувано13.05.05 15:58



Я да си сменяш ника че дяволите ше те вземат

My Pleasure


Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: миcлeщ]  
АвторMr.!!! (Нерегистриран)
Публикувано20.05.05 08:12



Hei bezimenen selqndur, kakwo kato si hodil po 4ujbinata, maskara s maskara takawa. Kakwo i e na Sofiq a? Zlobar4eta a idwate tuka da serete na lqwo na dqsno nali? Samo za edno ti swalqm 6apka, 4e pone edin kompleksar ot prowansa se zawru6ta w rodnoto si mestence. 6to ne napi6e6 druga tema ili apel kym drugite selqnduri da se wry6tat. Az li wi karam da jiwete tuka a? Towa 4e si swiknal da ti kukuriga petel sutrin ili da nastupwa6 krawe6ki lajna si e twoi problem. E takiwa kato tebe ebawat durjawata. Maskara s maskra takawa. Towa 4e ne radwa gradska sreda (istinska) si e samo twoi problem i 66e se radwam da produljawa6 da se wry6ta6 ot tam deto si se pruknal.



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: Mr.!!!]  
Авторвeceляk (Нерегистриран)
Публикувано20.05.05 16:57



ти си бил много нервен бе!Като че ли баща ти е основал София за теб. Повече лайна и мръсотия от София не съм виждал в никой областен град в България.Потапяй се в - почивката свърши



Тема да го вземат до го взематнови [re: steppenwolf]  
АвторBeнeтa oт БИГ (Нерегистриран)
Публикувано22.05.05 07:44



и в дън земя да го пратят!



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: algona]  
Автор Grami ()
Публикувано26.05.05 17:20



Браво Алгона! Страхотно си го написала....И аз се чувствам като теб! И се дразня.....и явно никога няма да престана на се дразня!



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: Grami]  
Авторkpaчeщ (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 20:19



И какво и се възхищаваш толкова? Какво е написала и от какво разбира?Смях в залата.



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: миcлeщ]  
АвторЛyдoropka (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 20:55



Ще ми се да дойде някой на власт да направи Нова столица да ви видим.



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: Grami]  
Автор algona (Кралица)
Публикувано27.05.05 12:38



Това е само част от нещата.Казах, че основно ме дразни провинциалния манталитет, но ако тръгна да обсъждам всяка подробност, сто години няма да ми стигнат.Жалко е и тъжно, че хора като автора на темата, първо идват да опитат най- хубавото от града ни,а после- понеже са отхвърлени и неуспели, започват да го плюят.София си е София.Град с дълга история, културно средище, тук са най- големите инвестиции, има стотици места за забавление, почивка и културно ограмотяване.Всички искат да са в центъра на събитията, а не в някое панагюрско село, където най- голямата новина е, че петелът на съседите е изкукуригал два пъти.Липсата на обществен живот води до потомствена обремененост.За съжаление, повечето провинциалисти са двулични.Те идват тук, за да опитат от всичко, но понеже са си ограничени в много отношения, обикновено се дънят.След това ние сме били лоши, пък града- грозен и мръсен.Да, мръсен е.Защото е пренаселен.Всички световни мегаполиси са мръсни.Я изхвърлете всички онези , които са дошли със семействата си преди 10 години, върнете по родните им места студентите- да се научат как се обработва земята,забранете на колите с несофийска регистрация да се движат в пиковите часове(особено в петък, когато си отиват у дома), пък да видим дали ще е мръсен града ни тогава.Май гроздето ви е киселко, а...

Благородството задължава...


Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: kpaчeщ]  
Автор algona (Кралица)
Публикувано27.05.05 12:41



Приятелю, бъди сигурен , че разбирам.От много неща и по много!А ти, вместо да се занимаваш с глупости, защо не ходиш да издоиш овцете?Съмва се.

Благородството задължава...


Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: kpaчeщ]  
Автор Grami ()
Публикувано27.05.05 14:43



Ти пък какво искаш! Ще се възхищавам на когото искам, не е твоя работа!
Освен това просто написах ,че съм съгласна с написаното и се чувствам по същия начин!
Ти от кое село си дошъл, щом държиш тоя тон!?



Тема Ми идете си по вашите родни места!нови [re: algona]  
Автор Grami ()
Публикувано27.05.05 14:49



За теб се закачам, извинявай
Всъщност като не Ви харесва...ми идете си!
Ще стане просторно и широко, и чисто, и още много неща
И хем няма да ни дразните, хем ще си МЯКАТЕ по родните места и ще сте доволни!
Ама не......тука да сте......хем не Ви харесва, хем тука се врете....



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: миcлeщ]  
АвторMr.l (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 11:35



Чета излиянията и се чудя защо си губите времето в безмислени спорове!
Преди 100-тина години София е бил град като всички останали и с населени дори и по-малко от на някои други "провинциални" градове. Като се изходи от това и се замислим, до преди 15-тина години с по колко жители бяха другите градове, можем да изчислим грубо, че софиянци (КОРЕНЯЦИТЕ) не са повече от 50-70000 човека. Замислете се тези около 70000 души ли дават облика на София или останалите (около 1,3 млн. души), които по една или друга причина са дошли да живеят и работят тук? Лесно може да се види колко са софиянци като застанем на Централна гара София или на изходните пътни артерии на града, в който и да е произволно избран предпразничен ден. Какво наблюдаваме? Всеки път едно и също: "софиянци" си отиват по родните места. :)))). Същите тези "софиянци" според мен дават облика на този град, защото като кореняк софиянците се губят някъде между тях. Същите тези "софиянци" или една част от тях си мислят че като са дошли в София са хванали бога за оная работа и на всякъде бъка от комплекси.
Мисля, че ако опишем целия проблем ще стане доста дебела книга, но няма смисъл. всеки да си мисли каквото си ще. Щом е толкова гадна София, ми изнесете се, защо идвате тук. Живейте си по родните места и си изхвърляйте боклуците през терасите там.

Един несофиянец, нищо че е роден в София



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: Mr.l]  
Авторaзa (Нерегистриран)
Публикувано07.07.05 22:22



Наистина София и софиянци не стават!Запалете си колите , вземете по 2-3 торби с боклуци и идете ги изхвърлете някъде. Като се върнете се замислете кого да изберете за кмет.Само че другата част на България страда повече след тези наводнения.Хората няма къде да живеят.Но май на никого не му пука какво става. Всеки гледа келепира!



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: миcлeщ]  
АвторЯни (Нерегистриран)
Публикувано08.07.05 15:15







Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: миcлeщ]  
АвторChepa (Нерегистриран)
Публикувано01.09.05 20:54



В кварталите Семионово и Драгалевци даже няма канализация. Фекалийте на новобогаташите се изливат директно в рекичката и оттам в р.Искър... Отвратително!



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: миcлeщ]  
Авторkpkдл (Нерегистриран)
Публикувано01.09.05 20:57



e чак най-лошия не е



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: миcлeщ]  
АвторK.K. (Нерегистриран)
Публикувано03.09.05 12:21



На мен София не ми харесва заради шума и хаоса и не ходя там.Освен ако не ми се наложи, защото всичко е така подредено че все за нещо те разкарват до там.
Някъде из мненията прочетох коментар за говора на хората от провинцията.Че навсякъде си има специфично звучене има, но който иска да говори правилен български може да го направи.Но че в София се говори много чисто не съм съгласна, още повече че основите на книжовния език не идват от този регион.А и често ми се случва да не ги разбирам софиянци какви ги говорят и на какъв ги говорят. Обаче най - смешно е когато почнат да се наричат селяни пък не се виждат, че и двамата изглеждат и говорят еднакво.Самочувствието не трябва да се основава на това от кой град си, а на това какъв си и какво носиш в себе си.



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: K.K.]  
Авторчичo Пoл (Нерегистриран)
Публикувано09.09.05 22:01



София е от градовете където се вижда какво дишаш. И продължават да се бутат в него и всички стават душачи на газове и пръдни.



Тема sofianezнови [re: миcлeщ]  
АвторSofia (Нерегистриран)
Публикувано13.09.05 20:28



В твоя град сигурно няма една свестна библиотека, нито пък театри, галерии и музеи.........стой си там, откъдето си дошъл, остани си неграмотен!



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: миcлeщ]  
Авторcarvula (Нерегистриран)
Публикувано14.09.05 18:02



mnogo si prav jalko 4e tapite selenduri taka nare4enite SOFIANCI ne sa go razbrali



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: Khan Kardam]  
Авторcarvula (Нерегистриран)
Публикувано14.09.05 18:15



alooooo sofianci znaete li 4e 98%sa niakvi si selendur4eta i samo 2% sa orginaleta SOF4ETA tova zna4i 4e p4ti vsi4ki ste niakvi jalki KOMPLEKSAR4ETA O SELATA TA ZATOVA SE NARI4ATE SOFIANCI SIGURNO XODITE PRI BABA I DIADO NA SELO PREZ PO4IVNITE DNI



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: миcлeщ]  
Автор Изkлючитeлeн Гeний (невероятен)
Публикувано16.09.05 04:33



Шофьорите в софия са много по-културни и култивирани от тези по морето, само това да вмъкна
Иначе за другото може да си прав.



Тема Re: горд съм , че не съм софиянецнови [re: пeшo- нaй- roлям ceл]  
Автор Изkлючитeлeн Гeний (невероятен)
Публикувано16.09.05 04:37



опаа грешка правиш
белград е по-мръсен от софия
има много паркове, но какво от това, всичко е мръсно и старо
това е хубаво че русе е бил град с европейска култура, и софия може да стане някога?



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: миcлeщ]  
Автор rally_88 (непознат )
Публикувано13.04.06 21:34



Purvoto mi vpe4atlenie ot Sofiq be6e katastrofa.Ne obi4am tozi grad.Vupreki tova ne mislq 4e trqbva da my slagam 4erno petno i opredelqm kato idiotski.Zamisli se! Vse pove4e golemi gradove v Bulgariq zapo4naha da prili4at na Sofiq po otno6enie na boklyka.A kolkoto do horata-te sa namru6teni, za6toto natovarenoto ejednevie gi pravi takiva.Za sujalenie ne samo sofiqnci sa taka.



Тема Re: Абе вервам ти точле ама я нечемнови [re: Гъцo]  
Автор rally_88 (непознат )
Публикувано13.04.06 21:38



izkefi me!



Тема Re: Добре че се нагнете целио селски боклук тамоканови [re: .]  
Автор rally_88 (непознат )
Публикувано13.04.06 21:46



Сори че ще бъда директна,но поне съм искрена-олигофрен! Ти си арогантен,надут и нагъл.Явно си роден в София и не си мърдал от там да видиш колко по хубави градове има! София може да е столицата,но определено не е най!Колкото до софиянци,ти може и да не си изхвърляш боклука безразборно,но можеш ли да дадеш гаранция за останалите 'чистокръвни' софиянци че не правят същото? Не бъди наивен!



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: миcлeщ]  
Авторserial (Нерегистриран)
Публикувано20.04.06 12:17



Нормално е в една идиотска страна,най-идиотския град да е столицата.
Другите големи градове следват София по петите,за съжаление!
Мръсно,неприветливи хора,много улични псета.
Тъжно,уж е столица!



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: serial]  
Авторcaнчo (Нерегистриран)
Публикувано20.04.06 19:30



Навремето София беше привлекателен и чист град- стилен и уютен.Сега , освен парковете не се сещам за някое кътче в столицата, където да ти е приветливо.Ужасно е наистина, а цените на жилища растат.. и от провинцията продължават да прииждат и въздухът става все по- мръсен и отровен, а боклуците повече и повече..Май ще бегаме на село



Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: coфиянeц]  
Авторcekcи (Нерегистриран)
Публикувано26.04.06 17:00



МИ КВО УЧАКВАТЕ КАТО Е ЦЕНТАРА НА НАШЕТО ТЪПО ОБШТЕСТВО !



Тема Мисля, че тази тема е най-абсурднатанови [re: миcлeщ]  
Автор VirgoМодератор (Тайпан)
Публикувано27.04.06 08:30



в клуба

Уважавам мнението на всеки, но ми се струва в една безмислена караница за нещо, което не си струва да се говори....

Не защитавам нито "софиянци", нито "провинциалисти" (или както искат да се нарекат)

Заключвам темата и ще помоля да не се пускат повече теми с подобно съдържание.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.