Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:05 25.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: Oтerчeн]  
Автор Bambi* (усмивчица!)
Публикувано10.05.05 12:45



Бейби, ти си в нЕква груба грешка, но нищо не мога да сторя, че самочувствието ти е така смазано... От теб си зависи. Само и единствено...

Dolce vita!


Тема Re: Да преминем към конкретни действиянови [re: Bambi*]  
Автор@@@@@@ (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 08:42



Тази тема няма изчитане - цял роман.
Но аз се постарах.
И имам няколко конкретни предложения към софиянците в клуба.
1. Не обръщайте внимание на постингите на тези селяци.
2. Явно за да ги "заболи" и да ни "усетят" и разберат по-ясно
трябва да ги Ударим икономически
Затова предлагам на управителите на фирми, когато имат избор м/у двама кандидати с почти еднакво представяне - да вземат на работа софиянците.
2. Вдигаме им наемите още днес, /с колко всеки реши/ но да е достатъчно много.
3. Който, както може им "бърка" в портфейлите и "сърцата"
4. Кой с каквото може и колкото мойе.
Резултати - до 10 дни.
Но се стегнете! И действайте!




Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: METHOD]  
АвторVsicko e lubow (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 10:24



Пиленца сладки, софииски и други такива.... Много сте смешни докато се дърляте, дали София е град или не...Въобще в страна, в която като пръднеш на Калотина и след час знаят на Резово, всичко е село.

Но млъкни сърце...

Нека да направим един прост експеримент, Дида и Методчо, като кореняк софиянци, ще отговарят на въпроси за София, за неговата история и минало.
Уговаряме една среща утре да кажем в 12.00 часа и шоуто започва.
Нали все пак от този форум се разбра че освен всичко софиянци са супер начетени, умни, чисти, въобще с две думи АРИСТОКРАЦИЯ.
Дълбоко се съмнявам че като кореняк софиянци ще се представите на ниво.

И факта че сте се родили в Шейново или Майчин дом, не Ви прави СОФИЯНЦИ. Просто поредната единица в статистиката. Въобще спора ми се вижда безумно плосък и елементарен, с доводи от типа:"... А при вас защо бият негрите?..."

И накрая ще добавя
а/ да роден съм в София
б/ родителите ми са от София
в/ техните родители са от София

Но
а/ града в момента ме отвращава с мръсотията си
б/ с пренаселеността си
в/ с хилядите личности, които се събуждат всеки ден без да знаят за какво живеят
г/ с разни тъпанари,които са толкова убедени във величието си че са софиянци, че просто дразнят
д/ .............. *попълни по желание

Нека всеки има своя шанс...А живота сам ще определи дали ще го бъде....

Лек ден и успех на всички



Тема Re: Да преминем към конкретни действиянови [re: @@@@@@]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано11.05.05 12:14



особено ми хареса частта:


2. Явно за да ги "заболи" и да ни "усетят" и разберат по-ясно
трябва да ги Ударим икономически
Затова предлагам на управителите на фирми, когато имат избор м/у двама кандидати с почти еднакво представяне - да вземат на работа софиянците.
2. Вдигаме им наемите още днес, /с колко всеки реши/ но да е достатъчно много.


ми ти какво ще правиш после бе душко? имам предвид като фалира съответната фирма и няма кой да ти плаща наема дето сега го лапаш??? ше лапаш патката, тов ше правиш... ма явно дотолкова ти стига акъла, нещастно ми софиянче

Just a genius



Тема да не забравяме обаче колко кранисткинови [re: @@@@@@]  
АвторBeнeтa oт БиГ (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 12:29



в Кремиковци, колко ватманки и колко строители, все от село, все селянки, получиха статуът на софианци.
Бих казал от 1*10^6 около 75%



Тема Re: да не забравяме обаче колко кранисткинови [re: Beнeтa oт БиГ]  
АвторБиrkaka (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 17:15



И да не забравяме, че има достатъчно софиянци, които живеят под наем в панелките на тези със софийско жителство от близкото минало. Просто не са останали при мама и тати и в момента си заработват парите... Има и достатъчно софиянци, работещи във фирми на собственици провинциалисти. Просто не са правили далавера и са съхранили своя морал... Има и други столичани, които работят наемници в чужди фирми, анадолски, шфабски, гречки и т.н., а всичко чуждо е прованс



Тема Re: малко нещо изместваш темата...нови [re: Биrkaka]  
Автор@@@@@@ (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 18:29



Hi Биrkaka,
Мойта икономическа тактика не е насочена срещу хората, които описваш.
Аз ясно съм написала чии наеми предлагам да се вдигнат и защо........
И за трудовата реализация си права -
налага ни се да работим я за селяндури /какво да се прави?, ако плащат добре?, я за чужденци - така е.
Но моя призив към работодателите е ясен и няма никаква връзка с това.



Тема Re: малко нещо изместваш темата...нови [re: @@@@@@]  
Автор Steppen Wolf (непознат)
Публикувано11.05.05 23:27



Толкова ли нямате реално човешко самочувствие , че ви остава да си вдигате егото с това, че живеете в столицата. Такива комплексари няма никъде по света.То пък една столица!Като стоиш 5 минути на коя да е спирак на "Цариградско шосе" се нагълтваш с толкова бензинови изпарения, че не се знае как ти се отразяват на здравето.. Да оставим напрежението, блъскането, ритъмът на живот. Човекът е прав- биороботи, които не ценят мига и удоволствията на настоящето. Такива криви физиономии никъде в България не съм виждал. Независимо дали става въпрос за кореняци или приходящи от провинцията всички сте калта. Стойте си там като ви харесва и се залъгвайте едни други, че е много хубаво.

Всичко тече, всичко се променя.


Тема Re: София е най- идиотския град в Българиянови [re: Oтerчeн]  
Автор BobyB (ентусиаст)
Публикувано13.05.05 11:08



Снобарията е неизтребима явно. Ако някой смята за повод на гордост това че е "софиянец", значи просто няма за какво да се захване.
Бих предложил на най-пламенните "софиянци" да се разходят до някой от световните мегаполиси - например Истанбул е най-близо и ще им мине "аристократизма".



Тема Eйййнови [re: Steppen Wolf]  
Автор steppenwolf (Фенът!)
Публикувано13.05.05 15:58



Я да си сменяш ника че дяволите ше те вземат

My Pleasure



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.