Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:09 01.05.24 
Мнения
   >> Вашето мнение
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема подкрепа за Даниеланови  
Автор b33 ()
Публикувано02.04.01 20:50



Прочетох последните весници и се наскърбих.
След това се разбунтувах.
Да кажа защо.

Първо, Даниела е била под полицеиски натиск, когато е направила признанията. А онез псевдо-полицаи тогава защитаваха главата на премиера, и цялата им сила се изсипа върху горката жена.

Ами и да не си виновен, ще си признаеш!

Второ, ... моля не искам да говоря повече ... комсомолската държавната егоистична машина е достатъчно гнусна, за да смачка и невинна девица ... не искам да говоря повече ... вярвам че истината е друга!!!



Тема Re: подкрепа за душевното ти равновесиенови [re: b33]  
Автор Pyмянa (член)
Публикувано03.04.01 10:26



Не чети толкова много вестници.

Редактирано от Pyмянa на 03.04.01 10:32.



Тема Re: подкрепа за душевното ти равновесиенови [re: Pyмянa]  
АвторJosй Amargo (Нерегистриран)
Публикувано03.04.01 11:31



ne znam na kolko si godini obache pishesh s pravopisni greshki, B33





Тема Re: подкрепа за душевното ти равновесиенови [re: Josй Amargo]  
Автор Moondust (Лунен прах)
Публикувано03.04.01 12:03



Споделям мнението на В33.
А колкото до вас - двамата .... сигурно трябва да слушаме само и единствено повелите на Командира и неговия пророк Мими.
И не са важни правописните грешки, а думите и идеите зад тях.



Къде ли съм ...?

Тема Подкрепа за Даниела???нови [re: b33]  
АвторOптимиcт (Нерегистриран)
Публикувано03.04.01 15:31



Чета ви мненията и си мисля. Нещо не сте наред с расъжденията. Защо се оставяте на медията да ви води за носа. Каквато и да е медия. Толкова ли си нямате собствен мисловен процес? В цялата тази случка има нещо не нормално. Не нормално като се започне от Даниела та се стигне до всеки един от вас, взелите участие по един или друг начин.
Приемам че може и моето мислене да е ненормално. Това вече вие ще отсъдите.
За мен нещата изглеждат много по-просто. Даниела има психиатрични отклонения. Доказано е. За да има психиатрични отклонения, които някой път са явни, някой път остават незабележими, ще рече че жената е била на границата. Значи била е лабилна. За себе си не се съмнявам, че тя е извършила престъплението. Но защо? Мисля си, че съпругът има пръст в тая работа. В никакъв случай не мисля, че е искал смъртта на детето си, но мисля че в него е вината жената да я избива на лудост. А един път тя мине ли границата, в ненормално състояние, може да направи всичко. Та, разковничето е някъде в отношенията вътре в семейството. Кой от вас не е в състояние да подлуди партньора си, ако иска? Всеки може. ОСОБЕНО ако партньора ви е податлив към налудничавост, както е била Даниела.
Че Даниела е била под полицейски натиск, била е. Кой заподозрян в убийство и арестуван може да се похвали че не е бил под полицейски натиск? Но да е била бита, не вярвам. На времето, при комунизма биеха за "самопризнания". Може и сега все още да си го позволяват в редки случаи, не знам, но не мисля че са си го позволили с нея. Някой от вас да знае със сигурност, че са я били?
Другото което ме чуди е неимоверния интерес към това убийство. И безброй многото експерти, които ВИНАГИ знаят повече от хората непосредствено заети със случая. Ето и сега, b33 вярва че истината била друга. Въз основа на какво обаче. На достоверен източник? Или е вътре в нещата? Или се е добрал до някакво доказателство, само той? Цяла София се ангажира да дава мнения, препоръки, да манифестира, да се иска оставка на правителството още на втория ден след случката и други подобни. Имам чувството, че не само Даниела е луда (защото коя нормална майка би посегнала на живота на детето си) а и всички взели каквото и да било участие до сега, показват неадекватност. Толкова много хора!!! Това не ми дава причина за оптимизъм. Жалко.



Тема Re: Подкрепа за Даниела???нови [re: Oптимиcт]  
Автор BOO (absent minded)
Публикувано03.04.01 16:47



неимоверния интерес е, защото май всеки се е познал някъде в случилото се...
дали защото се страхува за детето си, дали защото, макар да не го съзнава, не е съвсем наред психически... или защото му е поредния случай да го объркват тотално и да не знае какво да мисли.....

и аз мислех за целия тоя шум, който се вдигна, няма смисъл, но май има някаква полза... аз поне си направих някои изводи за начина на мислене на хората, които ме заобикалят...
и престанах да чета вестници
не знам до кога ще издържа, но май така ми е по-добре /тук някой може да ме обвини в недостатъчна заинтересованост/

хайде бъдете здрави и дано народа поумнява от подобни събития /не ми се вярва/



Тема Re: Подкрепа за Даниела???нови [re: Oптимиcт]  
Автор b33 ()
Публикувано03.04.01 21:35



Имам право да подкрепя който си искам. Зная по въпроса това, което съм прочел и чул.
А на теб кой ти дава право да правиш квалификации и да съдиш? Докато не се произнесе съда, всеки е невинен.
А не мислиш ли, че целия този шум и кампания изнесена по телевизията и пресата от Костовото правителство може да повлияе на безпристрастна присъда от съда? Правителсвото няма право да взема страна, още повече в един битов проблен.

И все пак, ако искам да се позаяждам с Костовото правителство, всеки момен си е добре дошъл :)



Тема Re: подкрепа за Даниеланови [re: b33]  
Авторkapмeн (Нерегистриран)
Публикувано04.04.01 00:43



Това, че на теб не ти се иска да повярваш не е достатъчен аргумент за невинноста на даниела.
Всъшност аз също смятам че е невинна, но не защото се съмнявам в това,че е извършител на деянието, а защото е душевноболна което напълно я оневинява.



Тема Re: Подкрепа за Даниела???нови [re: Oптимиcт]  
Авторkapмeн (Нерегистриран)
Публикувано04.04.01 00:51



Много си прав, само добавям за твое сведение, че душевно заболяване не се придобива толкова лесно.Това е мозъчно изменение. Така,че вината на бащата е само в това, че не е следил за редовното вземане на лекарствата и затова, че не се е поинтересувал достатъчно за заболяването на жена си.
Ако беше проявил повече отговорност можеше да се предотврати този инцидент.
Родителите на Даниела също е трябвало да бъдат по-загрижени за нейното здраве.



Тема Re: Подкрепа за Даниела???нови [re: b33]  
АвторOптимиcт (Нерегистриран)
Публикувано04.04.01 07:54



"И все пак, ако искам да се позаяждам с Костовото правителство, всеки момен си е добре дошъл :)"

Ха така! Кажи си че си от същите тия, които искат да използват случая, да свалят правителството. Какво ми развяваш името на Даниела и фалшивата си загриженост.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.