Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:03 28.04.24 
Автомобили
   >> Mitsubishi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re:почвам страницатанови [re: мтмм]  
Автор Mitsubishi (turbodisel)
Публикувано29.08.04 00:35



Няма да мога да дойда с трите, защото мога да карам само една кола, освен това не живея в София.
Ти май не си чак толкова голям фен на Митсубиши, щом не ти направи впечатление, че Лансер-а ми е турбодизелов. Лансер се произвежда само с обикновен дизелов мотор, моя е уникален, защото си купих от Германия един Галант'95 2,0 TDI на който му сложих мотора от Ласера, а неговия монтирах на моята кола, после Галанта го продадох на едни македонци и сега имам турбодизелов Лансер . Двата мотора са с еднакъв работен обем, еднакви са и на външен вид, затова се реших на тази размяна. Малко зор видях, докато намеря начин да монтирам интерколера, но се справих. Моя мотор си беше перфектен, но си е съвсем друго, когато има турбо, особено ако се натегне байпасния клапан на изпускателните колектори, тогава турбото прави по-голяма компресия и мотора става още по-мощен. Има един предпазен клапан на смукателните колектори, който започна да се отваря, но аз го махнах, сложих му една тапа и ела да видиш как може да върви един дизел без да е с директно впръскване

Никога не карайте по-бързо, отколкото вашия Ангел-Хранител може да лети !!!


Тема Re:почвам страницатанови [re: Mitsubishi]  
Автормтмм (Нерегистриран)
Публикувано29.08.04 00:53



Забелязах аз много добреПървоначално си помислих,че е някъква специална изработка или, че си се объркал.Но сега вече разбирам какво си създал.Това ще го дискутираме в новия форумТи си нашата гордост-да монтираш от Е52 мотора на Лансер-уха!Е какво като не си от София- още по добреИмаме си манияци в клуба от цялата страна
А за срещата хич не се измъквайИскам лично да стисна ръката и да пия една ракия с един мега фен като тебе



Тема Re: Mitsubishi форумнови [re: 6eff.bg]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано30.08.04 00:15



Извинявайте за закъснението, но............
Аз не съм за форум, тия Митсубишита са зле...........Хехееее, шегувам се разбира се,естествено че съм за форум, само че ще допълня че в този форум трябва да има място за повечко технически въпроси........Това да е основното,а всичко останало да е на заден план..............Но както го направите - няма да му откажа де..........



Тема Re: Mitsubishi форумнови [re: DJ Tymbi]  
АвторDoX (Нерегистриран)
Публикувано21.08.07 23:17



Zdraveite... tai kato gledam 4e tuk ima Mitsubishi fenove ako moje da polu4a malko polezna informacia....
Haresal sam si edno M. Colt 97 1.3 .... mojete li da mi dadete malko podrobnosti--- kak e dvigatel, oka4vane, defekti, razhod.... nqkoi mi podhvarli 4e dvigatelq bil frenski.... mnogo 6te se radvam da kajete ne6to polezno



Тема Re: Mitsubishi форумнови [re: DoX]  
Авторmitsufen (Нерегистриран)
Публикувано22.08.07 09:15



Виж в


И пиши на кирилица. :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.