Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:25 28.04.24 
Автомобили
   >> Mitsubishi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re:почвам страницатанови [re: мтмм]  
Автормтмм (Нерегистриран)
Публикувано23.08.04 18:57



Фенове още малко търпение и ние ще си имаме форумЗапочнал съм работа по страницата.Днеска ходих да осигуря международно пространство.Страницата ще се отваря от всички точки на света.Ще бъде разделена на галерии за различните модели.За сега имайте още малко търпение-не е лесна работа да се направи форум,но ще стане стахотно-уверявам ви.



Тема Re:почвам страницатанови [re: мтмм]  
Авторлaнcep (Нерегистриран)
Публикувано26.08.04 00:11



А бе пич имаш ли нужда от помощ за страницата? Аз не разбирам ама все пак?Да помогнеме с някъкви кинти?Ти безплатно ли ще я правиш?Хостинга и домейна са най-малко 120лв на година?



Тема Re:почвам страницатанови [re: лaнcep]  
АвторJP (Нерегистриран)
Публикувано26.08.04 10:01



прав си, ако трябва ще помогнем



Тема Re:почвам страницатанови [re: JP]  
Автормтмм (Нерегистриран)
Публикувано27.08.04 15:15



Много благодаря,че ми предлагате финансова помощ но няма нуждаПравя го защото съм мега фен на марката Mitsubishi!От факта,че съм безкрайно доволен от продуктите им!А и на първо място ,че хем ни е ред,хем ни се пада да си имаме форум и най-вече за ФЕНОВЕТЕ!
Надявам се другата седмица да съм напълно готов!Другото засега е.......тайна+приятна изненада за всички вас



Тема Re:почвам страницатанови [re: мтмм]  
Автор k1lovolt (непознат)
Публикувано27.08.04 22:47



Мога да ти дам хостинг и домейн!Ако нямаме ще ти дам безплатно за клуба за 1 година!Ще си оставя мейла ако проявиш интерес.



Тема Re:почвам страницатанови [re: мтмм]  
Автор Mitsubishi (turbodisel)
Публикувано27.08.04 22:50



Хей, и аз съм мегафен на Митсубиши, от 5-6 години не карам друга кола, а в момента в гаража си имам 3 Митсубишита:
Лансер'93 2000 TDI,
Паджеро'2001 2,8 TDI и
L300 2,5 D
Mitsubushi forever !!!!!!!

Никога не карайте по-бързо, отколкото вашия Ангел-Хранител може да лети !!!


Тема Re:почвам страницатанови [re: k1lovolt]  
Автормтмм (Нерегистриран)
Публикувано28.08.04 15:12



А мерси много но аз вече оправих нещата с хостинга и домейна
Ама като пуснеме форума да земеме да се събереме и да си направиме една сбирка Mitsubishi fen clubда хапнеме да пийнеме и дa снимаме количките.Какво ще кажете а?Тъкмо и Dj Tymbi и Colt93 ще са се върнали от моретоА Mitsubishi ще дойде с готиното Pajero



Тема Re:почвам страницатанови [re: Mitsubishi]  
Автормтмм (Нерегистриран)
Публикувано28.08.04 15:19



Да дойдеш на сбирката с Паджерото да красиш клуба.А ако дойдеш с трите направо ще ми напълниш душата
Намери ли схема за Галанта?Тоя телефон дето ти го дадох имат схемата на Галант-100% съм сигурен.Аз съм ползвал техните услуги



Тема Re:почвам страницатанови [re: мтмм]  
Автор Mitsubishi (turbodisel)
Публикувано29.08.04 00:11



Още не съм намерил ел. схема на Галант, но продължавам да търся, не съм от хората, които се отказват лесно:))

Никога не карайте по-бързо, отколкото вашия Ангел-Хранител може да лети !!!


Тема Re: Mitsubishi форумнови [re: мтмм]  
Автор 6eff.bg (член)
Публикувано29.08.04 00:15



Еха! Форума ни ще е номер едно!








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.