Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:33 01.07.24 
Професионални
   >> Военни
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: ne sam mnogo saglasenнови [re: мaйop Maйop]  
Авторedin obiknoven oficer ot BA (Нерегистриран)
Публикувано02.06.01 11:53



Dali mislia da ostana v armiata, ako zavarsha tuk. Da mislia, zashtoto imam dogovor i ako go narusha shte triabva da plashtam pari koito az niamam.
Zashto izbrah voenno uchilishte, a ne drugite. Znaesh li az biah priet 92 godina i tochno togava zapochvaha da se chustvat promenite v BUL. Az togava razbrah kakvo znachi dumichkata BEDNOST. Roditelite mi kazaha"Nie ne mojem da te izdarjame, spasiavai se sam. Ti imash brat nie shte pomagame parvo na nego, a sle dtova na teb it.n." Nikoga niama da zabravia salzite v ochite ne na maika mi, a na bashta mi. Mnogo e losho kogato edin bashta ne moje da pomogne na deteto si. Sam se nabutah tam vav VVU.
Shte minat mnogo godini do kato neshtata s armiata se promeniat, dali shte se opraviat - ne znam. Korupcia ima navsiakade v darjavata , ne samo v armiata. No koi stimulira korupciata v armiata? Tova e slojen vapros.
Spored men profiesionalna armia e edna neizpalnima mechta, v BUL. V poslednite godini voinicite biaha izpolzvani osnovno pri borbata s pojari i prirodni bedstvia, v cialata strana. Ne mi e iasno kak shte stane tova ako voinika e voinik ot 7 do 16 h, nali gi gledam tuk, te ne sa voinici a rabotnici. Ti shte tragnesh li da gasish pojar, po vreme na rabota? Ne, zashtoto ne ti palshtat za tova i nikoi ne moje da te obvini! S profesionalnata armia na voinika shte mu palshta da hodi na uchenia i za nishto drugo.
Imam edin priatel koito e s dve vishi i v momenta e v kazarmata i go deistav hora s 9 godini po- malki ot nego-stari kucheta znaesh kak e. Tova e nenormalno, no tova doide tochno predi deset godini i beshe goliama radost togava, nali si spomniash. Spored men za vishistite triabva da ima otdelni centrove kadeto da gi nauchat za edin mesec kakvo e tova avtomat i kak se vrazvat partenki, sled tova da polojat kletva i koito ot kadeto doshol. Da ama ot men nishto ne zavisi, pone za sega.
..............
Uspeh



Тема Re: ne sam mnogo saglasenнови [re: edin obiknoven ofice]  
Автормaйop Maйop (Нерегистриран)
Публикувано02.06.01 20:32



Е, става ясно, че мненията ни не се различават особено (с тази разлика, че ти си доста толерантен), та сме изгубили и своето, а и на аудиторията (доколкото я има ;)) време. За да се оправи положението тука има само един начин - ще требе да стане като с евреите на Моисей - 40 години ги размотавал завалията из пустинята, дорде не останал жив нито един бивш роб па тогаз направили държавата :).



Тема Re: Bez Kazarmata Myjete sa polovin myje.нови [re: Дyx]  
Авторeфpeйтopa (Нерегистриран)
Публикувано05.06.01 11:27



Духайте гооооооооооо,всички бомбета!!!! Гърч за вас!!!! Сцепване,пийване на мозъка,сдух. Ше се сетите. Истината е само под. 72 310- МВР-войски.



Тема Re: Bez Kazarmata Myjete sa polovin myje.нови [re: Дyx]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано07.01.21 00:01



а пък това е новата ми страница в профила.



[suggestopedia movie / сугестопедия филм:

подпис:





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.