Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:27 09.06.24 
Професионални
   >> Военни
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Bez Kazarmata Myjete sa polovin myje.  
Автор Дyx (ентусиаст)
Публикувано19.03.01 09:24



Vijdam razni momchata koito ne sa izkarali kazarma...Ami samo da gi gledate kak shikalkavqt i se strahuvat ot rabotata(ne,che kazarmata pravi vsichki rabotni pcheli)Naprotiv Kazarmata e napravila i mnogo Tyrtei no v povecheto ot sluchaite Myjete se nauchavat da nosqt otgovornost.
Vsichki vie mnogo dobre znaete,che temata e mnogo bolna.Vqrno e,che Kazarmata vzema mnogo(az sym karal 18 meseac) ot vsichki nas mladejite,no tova na koeto se nauchavame e dota bezcenno..a imenno da se grijim osven za sebesi i za drugite.Nikoi nikoga nqma da zabravi trudnite momenti v Kazarmata no za tova sme myje za da izdyrjame na trudnosti..Inache v realniq jivot shte sme kato glezeni piklovci.I v povecheto sluchai tezi koito ne sa izkarali Kazarma si lichat (tova e otnositelno..govorq za po golemiq procent) kak shikalkavqt katocheli nqkoi trqbva da im svyrshi rabotata.Moje i da gresha no nabludeniqta sa mi takiva.
A za Voennite nqma da kaja nishto..zashtoto shte e mnogo ostro i s mnogo cvetushti psuvni...

............тишина....................

Редактирано от Дyx на 19.03.01 09:29.



Тема Re: Bez Kazarmata Myjete sa polovin myje.нови [re: Дyx]  
Автор Eon (търсещ)
Публикувано19.03.01 18:56



има случаи в които младежи на по 18 19 години се самоубиват в казармата
поради физическия и главно психическия тормоз

кажи ми нещо повече за това място
мен не ме е страх от работата
но има много случаи на пребивания от по старши войници просто ей така
за кеф и за да покажат че са много важни

да те вкарат в болница за някалко дена не смятам това за хленчене
а да не говорим за един командир който осъществявал СЕКСУАЛЕН тормоз върху едно войниче.....
човека полудял пускали жалби срещу идиота но нищо не помогнало

таа кажи ми при теб как беше...

keep searching...
Конкретният свят се е изплъзнал през бримката на мрежата изплетена от науката...


Тема Re: Bez Kazarmata Myjete sa polovin myje.нови [re: Eon]  
Автор Дyx (ентусиаст)
Публикувано19.03.01 19:57



Ami v Kazarmata e mnogo trudno.Ima gi vsqkakvi obrazi i mrysnici.No v izklucheniqta ne tqbva da se za ednoposo4ni negativi.Za tezi koito pravqt gavri i nqkakvi mazohisti4ni izvry6teniq ima syd..taka,che uspeh .......

............тишина....................


Тема Re: Bez Kazarmata Myjete sa polovin myje.нови [re: Дyx]  
Автор Skeletor (член)
Публикувано21.03.01 09:35



Abe ,vsi4ki znaem ,4e ne samo v kazarmite a vuv vsiako edno durjavno u4rejdenie e pulno sus zavislivi i zlobni liude.Mislia si ,4e vse pak ima i hora mejdu voennite ...,makar ,4e naposleduk dosta sa namaleli .....vse pak ima za6to da ne se otri4ame ot Bulgarskata Armiq.Dobre de ,ami tezi tradiciiii....?
Smiatash li ,4e vsi4ki boini pobedi sa postignati ot podoben rod hora...t.e. gavradjiii i grandomani -dokopali se do malko vlast....?
Az mislia ,4e ne e taka ....



Тема Re: Bez Kazarmata Myjete sa polovin myje.нови [re: Skeletor]  
Автор Дyx (ентусиаст)
Публикувано21.03.01 22:11



Imenno..i az mislq taka.

............тишина....................


Тема да бенови [re: Дyx]  
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано22.03.01 01:12



А жена, която не е раждала не е жена ли? Ай стига отживелици, тъпо е. Дайте пример вие какво точно полезно научихте в казармата. Аз - нищо.



Тема И да добавя, че като ви знамнови [re: Дyx]  
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано22.03.01 01:17



пак ще се хванете за думата - не ме е било страх от казармата, смятах го за напълно излишно задължение. Сега съм сигуерн в това. Поне да имахте свястна техника. Вие нищо нямате. Даже и организираност нямате.



Тема ХА ХА ХА ХАнови [re: Дyx]  
Автор XENOMORPH2OO1® (Пришълец)
Публикувано23.03.01 23:04



И на какво те научи казармата ?
как старшинката да ти го начука в гъза
как да бягаш десет километра с противогаз и пълно бойно снаражение
и други и други и други

момента в българската войска са останали много некадърни , откачени и деморализирани офицери които си го изкарват на войниците

тъй че не ми излизай с този военен лаф че се ставало мъж в казармата - бабани ми трънкини

!!!Warning Intruder Alert!!!! ALIEN INFЕCTION DETECTED


Тема Re: И да добавя, че като ви знамнови [re: Xypodilec]  
Автор XENOMORPH2OO1® (Пришълец)
Публикувано23.03.01 23:11



напълно съм съгласен с теб!!!!!!!

!!!Warning Intruder Alert!!!! ALIEN INFЕCTION DETECTED


Тема Re: ХА ХА ХА ХАнови [re: XENOMORPH2OO1®]  
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано24.03.01 03:48



и глогинкини

(само Бабата да не се ядоса, че като почне да ни налага с метлата...)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.