Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:27 30.04.24 
Професионални
   >> Военни
*Кратък преглед

Тема НА ПЕЧЕЛИВШИТЕ - ЧЕСТИТО !!!нови  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано27.01.07 19:42



Отменят казармата. Най-после ще живеем в малко по-нормална държава. И без това нямаме армия, пък и са ни превзели капиталистите... На тези, дето няма да ходят в казармата - честито!

Най-важното е невидимо за очите.



Тема ЧЕСТИТО - НАНАЙСИ!нови [re: Изyмeн]  
Автор CEФИPOT (ИГДРАСИЛ)
Публикувано27.01.07 20:15



Сега обадиха по телевизията че от Народното Събрание искат да върнат за преразглеждане закона и все пак може да се върне наборната военна служба! А и ти Изумений не се заблуждавай че в нормалните държави няма наборни военнослужещи - има. Еми ще трябва да се походи още малко в казарма, няма как пичове...





Тема Re: ЧЕСТИТО - НАНАЙСИ!нови [re: CEФИPOT]  
Автор TURZEL ()
Публикувано29.01.07 08:47



не във всички "нормални" държави има наборна служба. още по-малко наборна служба , която те учи на сапунки , бръснене на портрети на мъртви поети , формула 1 , джунгла и други много важни методики за водене на високотехнологична съвременна война.

Let Mortal Flood BEGIN!


Тема Re: ЧЕСТИТО - НАНАЙСИ!нови [re: TURZEL]  
Автор chocho_be (Познаваме ли се)
Публикувано01.02.07 22:53



Ти коя година ходи в казармата,че се изказваш неподготвен? Или тези неща ги дават по филмите?



Тема Re: ЧЕСТИТО - НАНАЙСИ!нови [re: chocho_be]  
Автор Члeнбypak ()
Публикувано12.02.07 10:16



По филмите не . Но като човек на години около 20 и няколко имам значително количество приятели и познати , които надълго и на широко са ми обяснили преживяванията си в родната казарма. Иначе освен да обвиняваш, друго можеш ли да кажеш по темата ? или ти са на принципа , "мен ме прекаха в/с казармата , дай са да се правим на велик" ?



Тема Re: ЧЕСТИТО - НАНАЙСИ! [re: Члeнбypak]  
Автор chocho_be (Познаваме ли се)
Публикувано14.02.07 14:41



хаха добре! Браво и на колко и 20 си ? На 16?

Ако твоите "приятели" са сметнали за умесно да се по изхвърлят,или разкажат по някоя и друга измислена и то от някой друг история, и ти им вярваш проблема не е мой! Драги ми смехурко,служил съм на държавата най-вероятно преди да се родиш! Запазете си тъпите мнения за себе си,те не ме интересуват! Но да ми обясняват разни пъпчиви пубери,какво е и че сега ще живеем ВЕЧЕ в нормална държава,мойте уважения! Какво да направя, аз че малкия пикльо го е страх да остане без мама за няколко дни?


п.с. Макларън Мерцедес: загубена кауза



Редактирано от chocho_be на 14.02.07 14:43.



Тема Re: ЧЕСТИТО - НАНАЙСИ!нови [re: chocho_be]  
Автор Typkмeнтeлekoм (Телеком №1)
Публикувано15.02.07 09:08



Ай , защо така изведнъж почнахме да обиждаме ? Мне , не съм във възрастовата граници 16-20 ,дори и във най тийн годините не съм имал пъпки (кво да го правиш - ген ) и историйте не са една или две . И ако нечий приятели обичат да се изхвърлят, измислят и тн, то най-добре този човек да се замисли дали те наистина са му приятели , лично мойте приятели не правят така, ама нали знаеш - човека по приятелите му ще го познаеш.

П.С. 2 ще поживеем, ще видим :)

"Data.BG не одобрява и не толерира пиратството в България" , майтап бе Уили!


Тема Re: ЧЕСТИТО - НАНАЙСИ!нови [re: Typkмeнтeлekoм]  
Автор Zo (Troglodyt)
Публикувано05.04.07 19:09



Абе кво спориш с радио? То когато човек не иска да види, че черното е черно, а не бело все едно ще си повтаря: бело е та бело е.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.