Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:49 07.06.24 
Професионални
   >> Военни
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема За военните и гей наклонноститенови  
АвторBoeнeн (Нерегистриран)
Публикувано15.07.04 14:51



Здравейте,

Може да ви се стори off-topic темата, но все пак искам да засегнем едно явление - хомосексуалните наклонности сред военните.
Познавам доста военни, сержанти и офицери, които са с подобни наклонности. Даже в един момент се оказва, че подобно явление е с далеч по-големи размери при тях отколкото при цивилното население. Как мислите, на какво се дължи тази ситуационна хомосексуалност? Дали е само на факта, че общуването е изведено само на ниво мъже-мъже или просто военната служба е привлекателна за хора с подобни наклонности заради шанса да общуват по отблизо с повече представители на собствения си пол?
Споделете какви са вашите лични впечатления. Мислите ли, че казарма и гейове са нещо несъвместимо? Виждаме, че моделът макар и негласен си работи много добре и то години наред.



Тема Re: За военните и гей наклонноститенови [re: Boeнeн]  
Автор Radis (старши експерт)
Публикувано15.07.04 16:23



Преди една седмица се уволних от казармата, но за шестте месеца там нямам такива впечатления. Може би ти се иска много да има доста хора с гей наклонности, но не е така, поне където бях.



Тема Re: За военните и гей наклонноститенови [re: Radis]  
АвторAдмиpaл (Нерегистриран)
Публикувано17.07.04 20:29



Предполагам се шегуваш с това писание?!



Тема Re: За военните и гей наклонноститенови [re: Aдмиpaл]  
Авторвoeнeн - ГEЙ!!! (Нерегистриран)
Публикувано28.07.04 17:58



Аз съм за хомосексуалистите в казармата!
Живеем си добре!
И част от началството са също обратни, нищо че са женени.
И такива купони правим, свят да ви се завие.
Харесва ми и затова съм станал военен, за да имам мъж постоянно подръка!
И аз, и много мои колеги, така си живеем достатъчно добре!
За Гейовете в казармата!
Добре, че докторята спряха да ги освобождават!



Тема Re: За военните и гей наклонноститенови [re: вoeнeн - ГEЙ!!!]  
Автор new_vegas (непознат )
Публикувано22.07.05 01:31



Кога ще ме викнеш на купон в казармата :)?
marto23@abv.bg



Тема Re: За военните и гей наклонноститенови [re: Boeнeн]  
АвторФypaжka (Нерегистриран)
Публикувано22.07.05 12:49



Нещо не разбирам, какво значи "с далеч по-големи размери при тях отколкото при цивилното население". Първо защото сега офицерите и сержантите я има, я няма са останалои около 15-тина хиляди. Значи, ако има 150 - тина гейове, те са 1%. Ако са 1500 - 10% и това вече е значително количество. Но при сегашното състояние на армията, такова голямо количество просто няма как да остане незабелязано от масата младежи, които минават през казармата ежегодн и отдавна да се е вдигнала валянка до Бога. Но не се е вдигал шум. Даже обратното - за доказан хомосексуализъм тихомълком не взимат младежите в казармата - и без това не успяват да приберат всички наборници. И не защото е "секретно" - то сега секретни неща в тази област просто няма. Просто защото не е вярно.
А иначе (нали знаеш) - който си търси - намира си!




Тема Re: За военните и гей наклонноститенови [re: Фypaжka]  
Автор new_vegas (непознат )
Публикувано22.07.05 18:08



"Който търси - намира". Да ама как да намеря войничета, навити да ме ебат и да им духам? Не върви да отида на портала на някое поделение и направо да си кажа какво искам :)))



Тема Re: [re: Boeнeн]  
АвторByeByeBG (Нерегистриран)
Публикувано23.07.05 16:05



На кой му пука колко хомусексуалисти има в армията, при положение, че сексуалната ориентация не е свързана с насилие?

Военен с чин няма шанс да получи уважението на хетересексуалните, които са без чин. А вие може да си пишете каквито искате дивотии за сержантите и офицерите.

Хомесксуалист, без чин, единствено може да крие наклонностите, защото обикновено би му се отвърнало с насилие.

Много надценявате толерантността на българското общество към различните хора!

Пък и какво сте захванали армията, по-добре преминете направо към затвора. Дори в затвора нещата са поставени на това кой какво иска и от какво има нужда. Противно на общото мнение, изнасилванията в затвора могат да бъдат избегнати, но цената е доста висока. И за да не стават заблуждения, в затвора хартиените пари не означават нищо.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.