Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:00 24.06.24 
Професионални
   >> Военни
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема помогнете спешно  
Авторanty (Нерегистриран)
Публикувано05.07.05 14:00



Помогнете моля . Завършил съм семестриално, но не съм се дипломирал. Имам ли право да запиша ново висше септември за да отложа службата.



Тема Re: помогнете спешнонови [re: anty]  
АвторKapдинaл Pишeльo (Нерегистриран)
Публикувано07.07.05 14:42



До 27 години можеш да се отлагаш заради учене. След този срок няма и да те търсят.



Тема Re: помогнете спешнонови [re: Kapдинaл Pишeльo]  
АвторMitko (Нерегистриран)
Публикувано15.07.05 03:59



Abe sigurni li ste v tova? Pri men polojenieto e sushtoto. Zavurshil sam semestrialno imam izpiti imam da pravia diplomna rabota i t.n. a voennite mi obiasniavat 4e shtom sam zavurshil semestrialno imali pravo da me vzemat nezavisimo 4e ne sam zavurshil okon4atelno. 4estno kazano tursih iz zakonite i nikade ne otkrih 4e imat pravo da me vzemat. niakoi znae li neshto po vaprosa?



Тема Re: помогнете спешнонови [re: Mitko]  
Автор Julian (маг. Инженер)
Публикувано15.07.05 10:02



Ако университета в който учиш ти издават уверение че учиш няма да те вземат в казармата.

Всичко отдалечено от морето е провинция. Ъ. Хемингуей


Тема Re:нови [re: anty]  
АвторByeByeBG (Нерегистриран)
Публикувано15.07.05 12:22



Ако не си се дипломирал, имаш право на една година отлагане. За целта трябва да си вземеш специално уверение, в което се упоменава датата на дипломната ти защита.

Можеш да запишеш магистърска степен, вероятно и докторантура, но не и второ висше. За второ висше образование ще ти искат военна книжка и без нея няма да те запишат.

Вероятно можеш да запишеш някой платен университет или академия, която ти дава студентски права. Мисля, че те не искат военна книжка.



Тема Re:нови [re: Mitko]  
АвторByeByeBG (Нерегистриран)
Публикувано15.07.05 12:24



Хора, я се вземете в ръце! Първо се проверява в канцеларията на факултета ви. Там ще ви обяснят какво можете и какво не можете. Мои познати си взеха уверения за една година отлагане, в която година трябва да си направят дипломната работа.



Тема Моженови [re: anty]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано12.08.05 15:03



Аз минах по същия път...можеш да запишеш второ,но избягвай да да носиш уверения за дата на дипломна защита,просто като те приемат носиш уверение от текущия университет.
Съветвам те да се дипломираш своевременно...но в никакъв случай не носи уверение или документ за това във окръжието!

На наборната комисия ще се опитат да те стреснат,че такава схема е недопустима,не се връзвай.
Айде успех!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.