Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:21 15.06.24 
Професионални
   >> Военни
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема 27 години!нови  
АвторXackoвo (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 01:02



Новият списък с болестите, с който се освобождава от казармата вече уж бил приет, а военните правят номера и казват, че чакал за подпис при министъра.
Простотии, простотии, простотии! Кой има интерес от това бе мама му да еба?!
И на малките деца им стана ясно, че тая наредба е приета, но военните я крият, защото са корумпирани копелета и знаят, че по новите критерии много хора ще се отърват, а те нали трябва да прибират парички!
Аз съм на 25 години и се чудя как да отърва шибаната казарма.
Ако запиша второ висше или пък магистратура, като наближа 27 години ония идиоти ще ми пратят повиквателна, независимо дали съм студент или не. Значи остава варианта да отида и да бачкам нелегално в чужбина няколко месеца преди да навърша 27 години. Някой чувал ли е за възможност, при която след като се навършат 27 години да могат да те вземат? А има ли случай
на екстрадирани българи от чужбина, за да си карат службата?



Тема Re: 27 години!нови [re: Xackoвo]  
Автор** (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 15:14



Добре, какво като ти пратят повиквателна? Ти нали ще се водиш редовен студент.



Тема Re:нови [re: **]  
АвторByeByeBG (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 19:24



Това, че пратят ли ти, вече е без значение редовен студент ли си или не.



Тема Re:нови [re: ByeByeBG]  
Автор** (Нерегистриран)
Публикувано30.05.05 11:01



Но ти нали си представил уверение, т.е. отложил си се. Те въз основа на какво ще ти пращат повиквателна?



Тема Re:нови [re: **]  
АвторX (Нерегистриран)
Публикувано30.05.05 13:57



Ако си редовен студент и учиш до 27 г. няма никакъв проблем. Навършиш ли ги - край! Четете хубаво закона. Границата за отлагане не е променена. Променена е горната граница, която съвпада с другата!Никой неможе да те закачи ако учиш...



Тема Re: Вярно е!нови [re: X]  
АвторXackoвo (Нерегистриран)
Публикувано30.05.05 23:12



Никой не може да ме пипне до 27 години. Аз съм роден на 21.04.1980 и следователно най-късно до 21.04.2007 мога да отлагам казармата. Малко преди да ми наближи пределната възраст възнамерявам да избягам за 2-3 месеца в чужбина, да си отпразнувам рожденния ден зад граница и после вече като съм на 27 спокойно да си се върна и да изкрещя високо: "А сега? Ебах ли ви мамата, тъпи зелени човечета?!" Не вярвам някой да ми създаде проблеми на границата и да ме пита дали съм карал казарма. Наборната военна служба в БГ отдавна е оставена на автопилот и дните й са преброени.



Тема Re:нови [re: Xackoвo]  
АвторByeByeBG (Нерегистриран)
Публикувано31.05.05 10:19



Трябва да ги прекараме копеленцата ...



Тема Re: Вярно е!нови [re: Xackoвo]  
Автор pepi_iwanowa (естет)
Публикувано03.06.05 12:38



Aз пък да ти кажа едно - в казармата няма да те изпапкат, повярвай ми! Няма нужда да псуваш толкова и да те вземат - какво от това! Ще оцелееш! Ама това мъж да мрънка май стана постоянно явление. А от всичко най ме боли, че се представяш като ХАСКОВО. На твоите години съм и съм войник от близо 2 години, може и да се познаваме, защото доста съм поживяла в Хасково. Не се излагай така и спри да се самосъжаляваш!
Между другото - какво ти има, че искаш да се оттървеш с болест! Мога лично да ти отговоря с кое може, и с кое - не. Но симулантчетата не ми от любимците!

Редактирано от pepi_iwanowa на 03.06.05 12:40.



Тема Re: Вярно е!нови [re: pepi_iwanowa]  
АвторXackoвo (Нерегистриран)
Публикувано04.06.05 00:08



Пепи, аз съм си го решил категорично - в казарма няма да ходя. Който иска нека да ходи - не мога и не искам да го спирам, но за мен решението ми е окончателно и не подлежи на обжалване. А е окончателно, защото зависи от мен, мисля, че схващаш. Аз като реша нещо го постигам, затова и съм толкова отворен както май забелязваш!
С Хасково съм горд, обичам града си, хората, приятелите си в този град, макар в момента да живея в София. Иначе не съм симулантче, аз действително си имам заболяване и то от повече от 10 години, което го имам доказано с епикризи. Работата е там, че въпреки всичко по старата наредба съм годен, а по новата май не съм. Проблемът е, че военните крият новата наредба и лъжат, че "чакала" за подпис при министъра. А ясно е защо крият - в старата наредба летвата на заболяванията е високо вдигната и така по-лесно изнудват тия дето искат да им дадат пари. Аз няма да им дам, защото съм гадно копеле. А като постигна целта си, ще ти се обадя и ако ми харесаш обещавам да се наебем в най-готиния хасковски хотел. Никога не съм го правил с жена военна! Ех!!!



Тема Re: Вярно е!нови [re: pepi_iwanowa]  
Автор__ (Нерегистриран)
Публикувано04.06.05 02:39



A ti zashto ne si muchish? Shto ne ni plashtat po 1500 euro, kato natowski wojnici? Neka plashtat po 1500 euro i da widim kolko ot nas shte se dyrpat? A wie shapkarite da go duhate, shtoto nie nqma da wi se byhtim zaradi toq deto klati gorata. I kato spomena papka ne, shto ni go ne papkash ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.