Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:49 30.06.24 
Професионални
   >> Военни
*Кратък преглед

Тема повиквателнанови  
Авторdrum (Нерегистриран)
Публикувано11.02.05 18:29



Получих повиквателна от военните, редовната наборна комисия. Трябва(ше) да се явя на медицинско изследване в София, но пропуснах срока, поради независещи от мен причини. Какво трябва да направя сега? Към кого да се обърна?
Или да отида направо там с 2 дни закъснение?

Ще съм Ви благодарен за всяко парченце инормация.



Тема Re: повиквателнанови [re: drum]  
Авторmda (Нерегистриран)
Публикувано11.02.05 19:25



po-dobre idi s 2 dena zakysnenie otkolkoto da dojdat da te wzemat s UASkata. ima i razbrani w sistemata. predpolagam, 4e ako im obqsni6 6te razberat. a moze i da ne.... men me pusnaha da ida 2 dena po kysno. i bqh w4era wmesto wyw wtornik.



Тема Re: повиквателнанови [re: drum]  
Автор _Mepakлия_ (Инженер)
Публикувано13.02.05 08:46



Тъй като повиквателната не си я получил срещу подпис няма никакви проблеми че се закаснял с няколко дена, абсолютно нищо немогат да ти кажат



Тема Re: повиквателна [re: drum]  
Авториckpицa живoт (Нерегистриран)
Публикувано15.02.05 19:00



Абе, тегли им една - що военни комисии съм пропуснал:))) Да не кажа всичките. Щом не си се разписал на повиквателната няма да има никакви последствия. Дори дая ти кажат че ще има такива не им се връзвай.
Ако си пропуснал целия период на провеждането на прегледите ще ти дадат мед. картон и ще обикаляш кабинетите в поликлиниката по местоживеене:))) Ако искаш изобщо не ходи, просто всичко ще остане за следващият път.



Тема БЕЛАНАнови [re: иckpицa живoт]  
АвторHoвoбpaнeц (Нерегистриран)
Публикувано17.02.05 15:11



Ейййй иckpицa живoт, ама това все едно аз съм го писал
Много ясно, че щом не съм се подписал никъде, значи все едно нищо не съм получил
А онези пожълтели листчета /т. нар. повиквателни/ могат само да ги навият на фуниййка и..........а и ми е много интересно как ще ме глобят?! Не се водя никъде официално на работа, нямам имоти на мое име, от къде по дяволите, ще си ги вземат тия 1000 лв глоба?! Толкова са деформирани психически всички военни, че даже сами не осъзнават колко са зле! предлагам държавата да има фонд за рехабилитация на увредената им психика!



Тема Re: БЕЛАНАнови [re: Hoвoбpaнeц]  
АвторNotMe (Нерегистриран)
Публикувано01.04.05 21:29



E ti mi napulni dushata, spukah se ot smiah ...




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.