Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:29 30.04.24 
Професионални
   >> Военни
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема мога ли да стана военен?нови  
Авторшokoлaд (Нерегистриран)
Публикувано02.09.03 12:12



завършила съм педагогика, маркетинг и мениджмънт, английска филология. справям се с компютрите доста добре. като каква мога да работя в сферата на БА?изобщо търсят ли се високо образовани млади хора?та нали вече сме тръгнали за НАТО, май ще има нужда от умни хора?!?!?



Тема Re: мога ли да стана военен?нови [re: шokoлaд]  
АвторKuche (Нерегистриран)
Публикувано02.09.03 13:41



Mda,tursiat se predimno za karaul i postovi. A i za teb 6te se nameri ne6to.........krevatno



Тема Re: мога ли да стана военен?нови [re: Kuche]  
Авторшokoлaд (Нерегистриран)
Публикувано02.09.03 14:35



щом като ги говориш такива явно наистина си военен- само те могат да бъдат такива тъпаци!!!!!що не си намериш половинката, имам в предвид кучка??????



Тема Re: мога ли да стана военен?нови [re: шokoлaд]  
Автор dedligan ()
Публикувано02.09.03 22:32



Ти как си представяш твоята служба в БА? И всъщност, да не би да мислиш, че военната служба минава пред компютъра в игра на Кънтър страйк


Смъртта ще дойде с мен!


Тема Re: мога ли да стана военен?нови [re: шokoлaд]  
Автор Tътeн oт Гpъм* ( Бранник)
Публикувано03.09.03 10:49



Това ли ти е детската мечта?

Tелефон за оплаквания- 098-57-47-30


Тема Re: мога ли да стана военен?нови [re: шokoлaд]  
Автор octagon ()
Публикувано03.09.03 19:13



Там умните много не виреят. Ако виреят - не прокопсват. Сериозно - моя позната, завършила социология, влезе в славната БА и нещо трака на компютър за 2 дена в седмицата. Сума жени гледам в униформи, няма да се изненадам, ако и ти влезеш. Нещо в постинга ми говори за безработица?

Army of One


Тема Re: мога ли да стана военен?нови [re: octagon]  
Авторшokoлaд (Нерегистриран)
Публикувано04.09.03 11:08



честно казано напълно съм наясно с живата истина в армията. живея в обкръжение само от такива хора. не съм безработна-имам супер работа като преводач в една фирма, но съм по заместване и ако се върне титуляра аз трябва да си търся пак работа. вместо да вися по трудовите борси веднага предприемам да си подам документите в БА. не мога да си позволя лукса да съм без работа.там поне предлагат някаква сигурност.



Тема Re: мога ли да стана военен?нови [re: шokoлaд]  
Автор octagon ()
Публикувано04.09.03 18:37



Те друго освен сигурност не дават. Следи в-к Българска армия, там май се публикуваше редовно таблица на свободните места. Дано обаче получиш това, което искаш, че може да си доста разочарована. Успех!

Army of One


Тема Re: мога ли да стана военен?нови [re: шokoлaд]  
Автор dedligan ()
Публикувано05.09.03 00:26



мухахахаха............Поредния клатеняк в нашата БА!!!!!!!! Муххахахххахххаааааааааааааааа! Ти ,лейди да си пикала някога с 50 килограмова раница на гърба, ааааааааааааааааааааааааааааааа! О, овци заблудени! Елате всички заедно... Педераси и мадами!! Елате и се включете в редиците на доблестната БА. ААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА оооооооооооооооооооооооооооооо, ми какво ще правите ако сте на занятия в планината и ви дойде, а правръзките отдавна са се скашкали от водата? Що не си помислиш, че освен пари и сигурност, които ти дава армията и ти трябва да и дадеш нещо! Т.е времето си, здравето си, разума си и т.н. и т.н. Нищо не идва даром!!!!!!!!!!!!


Смъртта ще дойде с мен!


Тема Re: мога ли да стана военен?нови [re: шokoлaд]  
Авторnavy (Нерегистриран)
Публикувано06.09.03 10:21



Имай едно на ум че ще имаш доста дежурства на месец. Зависи за каква длъжност ще пуснеш документи. Освен основната заплата, ще можеш да получаваш и "квартирни" доволствия. Всяко едно дежурство се компенсира с почивка само че не в пълен обем т.е. имаш едно съботно дежурство и ти се полагат три работни дни почивка но получаваш само един най-много два. Ей тва е кофти




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.