Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:40 22.05.24 
Професионални
   >> Военни
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Олигофрени са нашите воени и тва е  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано29.01.03 18:38



като гледам туа сте с събрали отбор малоумници:
Едните сте военни до кокъл и порядъчно прости и коне с капаци, за вас само бич и марш на скок биха ви задоволили.
Само не забравяйте да попитате съпругите си колко кура са лапали докато сте се правили на дедо Господ пред 18 годишни пишлемета. Курове на редници пратени у вас за смяна на тапети - имаше един келеш капитан Илиев в Джебел, само дето групово не я начукахме, а тя само тва и чакаше.

Другите пък ронят горчиви крокодилски сълзи по закритите бази и упадъка на дисциплината и общественото положение на армията - баси комплексарщината цари тука....

карам черно биеемвие и въоше ни мие ибе


Тема Re: Олигофрени са нашите воени и тва енови [re: Mишo Шaмapa]  
Авторpop (Нерегистриран)
Публикувано30.01.03 18:46



Ти ли говориш за компленсарщина бе единица мярко за тъпащина, гьонсуратлък, селяндурщина и всичко най, най-анти !!! Да си жив и здрав, но знай, че някога ти самия ще се срамуваш пред собствените си деца от цялостното си поведение !!! Като не ти отърва просто не ходи в клубаве, за които ти миришат краката .....



Тема Re: Олигофрени са нашите воени и тва енови [re: Mишo Шaмapa]  
АвторDr.Flex (Нерегистриран)
Публикувано07.02.03 01:47



Истината си е истина.



Тема Re: Олигофрени са нашите воени и тва енови [re: Dr.Flex]  
Автор.......... (Нерегистриран)
Публикувано10.09.05 01:01



ей тва не го разбирам!като ти е тъп форумът,мой човек,защо аджеба кесиш в него?1за да псуваш и обиждаш на воля?не си познал обаче!пръждосвай се оттук,не вгорчавай живота на хората!иначе ще има яко бой,и то съвсем сериозно!

като не щеш мира,на ти секира!(хан крум,български владетел)



Тема Re: Олигофрени са нашите воени и тва енови [re: Mишo Шaмapa]  
АвторЖeнa (Нерегистриран)
Публикувано22.09.05 21:13



Като гледам,за нищо не ставаш,а се правиш на голям отворко.Едва ли има нормална жена,която би те търпяла за повече от 5 минути.Съжалявам те:(



Тема Re: Олигофрени са нашите воени и тва енови [re: pop]  
Автор минaвaйkи (минаващ)
Публикувано25.09.05 09:17



Що оплювате момчето бе? Прав е. Приемете истината и направете нещо по-добро.



Тема Re: Олигофрени са нашите воени и тва енови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор инcпekтop Cтpeзoв (селянин със ЗАЗ)
Публикувано26.09.05 17:29



Поредният селянин на който му миришат краката.



Тема Re: Олигофрени са нашите воени и тва енови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор Kapakoлю (абсолютен дрил)
Публикувано26.09.05 21:43



така е бе Шамар. Ама кво им го казваш на Карамунчевци - те и без това са олигофрени мислиш ли че ще те разберат.
Я кажи ти ся къде се загуби бе лилипут?
Вкараха онова сутеньорче Ванко Лайно в панделата и ти замря шоубизнеса. Ммм Ъпсурд много ви дръпнаха.

Караколювщината Rules


Тема Re: Олигофрени са нашите воени и тва енови [re: pop]  
АвторD-r Kruger (Нерегистриран)
Публикувано12.10.05 16:49



ПО СИЛАТА НА МНОГОГОДИШНА ИНЕРЦИЯ, НАТРУПАЛА СЕ В ДЪРЖАВНОТО МИСЛЕНЕ, ВОЕННИТЕ СИ ЖИВЕЯТ ЛЕСНО И ОХОЛНО! КАКВИТО ВЛАСТИ И СТРОЕВЕ ДА СЕ СМЕНЯТ!
НЯКОГА ПО ВРЕМЕТО НА УТВЪРЖДАВАНЕТО НА БЪЛГРСКАТА ДЪРЖАВА, ПО ВРЕМЕ НА БАЛКАНСКИТЕ ВОЙНИ, ВЕРОЯТНО Е ИМАЛО ИСТИНСКИ ВОИНИЦИ И ОФИЦЕРИ, ХРАБРИ И ДАЛИ ЖИВОТА СИ ЗА БЪЛГАРИЯ.
НО СЕГАШНИТЕ НИ ВОЕННИ, НА ГЪРБА НА ТЕЗИ ПОЧИНАЛИ ОТДАВНА ХОРА, СЕ ПОЛЗВАТ С НЕЗАСЛУЖЕНО ГАЛЬОВНО ВНИМАНИЕ ОТ ДЪРЖАВАТА. В ДЕЙСТВИТЕЛНОСТ ТЕ НЕ МОГАТ ДА ГАРАНТИРАТ ОТБРАНАТА НА СТРАНАТА- ЗАТОВА НИ ТРЯБВА ИЛИ СЪВЕТСКИ СЪЮЗ ИЛИ НАТО ЗА ГРЪБ!
ЕДИНСТВЕНОТО , КОЕТО ПРАВЯТ ДА НАПОМНЯТ ЗА СЕБЕ СИ И ОПРАВДАЯТ ГОЛЕМИТЕ ЗАПЛАТИ И ПОСЛЕ ПЕНСИЙ, Е ПО ПАРАДИ И ВЕЧЕРНИ ПРОВЕРКИ ДА ТРЕСАТ КОРЕМИ И БУЗИ МАРШИРУВАЙКИ!



Тема Re: Олигофрени са нашите воени и тва енови [re: D-r Kruger]  
Авторgeneral hui4ov (Нерегистриран)
Публикувано13.10.05 14:49



EVALAAAAAAAAAAAAAAAA!!!



Тема Re: Олигофрени са нашите воени и тва енови [re: инcпekтop Cтpeзoв]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано09.11.05 14:05



До Стрезов и всички дето ме оплюхте:
Личи си колко сте прости воените- тая тема съм я пуснал преди почти 3 години, а вие чак сега се сещате да репликирате. Муахахаха, поредното доказателство за тезата ми, че армията прави хората кухи.

We're all living in Amerika
Amerika ist wunderbar
Coca-Cola, Wonderbra


Тема Re: Олигофрени са нашите воени и тва енови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор jair1O1 ($8.50 winner)
Публикувано09.11.05 17:50



абе те си влизат кухи там, нема кво да ги прави :)



Тема Re: Олигофрени са нашите воени и тва енови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор mani begai (непознат)
Публикувано15.02.06 15:42



така си е баце по-сле и от бакшишите. то който не става за друго става кука да чопли семки, военен или бакш в краен случай, на то не е престижно затова не го предпочитат



Тема От военен за всички и най-вече за Мишо..нови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор Soldier3327 (непознат )
Публикувано06.05.06 20:00



Малко Миши пише ти един обикновен войник(матрос) от Варна живеещ в няколко блока над теб .МИШИ всички помним миналото,когато имахте полско фиатче и се тъпчеше ти очилатата шматка и цялото ти семейство в него.Помним също и неуспелите ти опити да се превърнеш в кунгфу боец .Ти никога не си бил лошо момче ,даже не познаваш такива ,защото винаги си бил дребна очилата шматка от квартала.Въпреки това ние Варненците сме те подкрепяли ,защото си от нашия град и имаш някои хубави песни(в миналото) .Никой не ти дава право да обиждаш армията.Ще ти напиша някои от нормативите които са задалжителни за да започнеш работа в армията (флота) по точно Тихина-морски специален разузнавателен отряд.За един ден 10 км бягане -50мин,15 набирания-теста на Купър лицеви опори и коремни преси за 2 мин,100м плуване свободен стил -под 2 мин ,25 м под вода и 1 км-под 30 мин плуване.Можеш да пробваш ,набираме хора в момента във военното окръжие във Варна .Ако те приемат ,което никога няма да стане поради ред причини и най -вече ,че немовеш да минеш изпита никога, трябва да те направим парашутист ,алпинист и водолаз ,след което да бъдеш обучен на специална тактика за прочиствания на сгради и кораби от терористи ,да правиш преходи 50,60 км последният 80 км с обурудване ,да минеш курс по интуитивна стрелба и най - накрая ти ще си един обикновен матрос от поделението Тихина .Има голяма разлика между Мишо шамара и Ъпсурд ,военен и военен.Така че ,ти малък очилат червей се съобразявай кого обиждаш .Не ми се иска да те шамаря пред блока ти като някой малък побертет,но ако държиш може да се уреди.



Тема Re: От военен за всички и най-вече за Мишо..нови [re: Soldier3327]  
Автор chocho_be (непознат )
Публикувано15.08.06 15:00



soldier3327
Остави,няма смисъл хората в нашата родина(ще се опитам да бъда нежен)са агнета!Ако ги попиташ по отделно защо плюят военните като цяло има 2 отговора: Нищо не правят пък взимат заплати!А като стане наводнението и издави цели села !?!? за това им се плаща!?!?
Така вероято разбрахте че и аз съм военен също матрос от военно морския флот на република България! За вас може да не означава нищо но за мен да но това си е мой проблем!
Когато стане белята всички гледат във военните ПОМОГНЕТЕ!!!, ами ще помогнем винаги сме помагали и винаги ще го правим!,но жалки и малки отворковци които нямат уважение ме вбесяват!Като свършим черната работа ни целуват ръцете и..... забравят,до следващото нещастие,защото са овце!
Малкото недоносче ми се дърви тука, а едва ли знае къкво е да си във водата която е 2 градуса повече от час!,ама аз съм длъжен за това ми се плаща,така е но тогава недейте да лаете,а проявете малко уважение! Аз не стоя тук и да ви обяснявам колко са маловажни вашите професии така,че моля ви не умаловажавайте нашата!
Останете си със здраве!



Тема Re: От военен за всички и най-вече за Мишо..нови [re: Soldier3327]  
Автор theshooter (мислещ)
Публикувано07.09.06 12:47



Само така Soldier!Каква е тая путка дето обижда военните.

Сега ще напиша едно изречение от сърце за мишо-путката автор на тази тема(не заслужава да се пише имато му с Главна буква)

Дейба майкати и педерас дребен умрял.Ще ядеш бой и от мене



С какво право обижда армията това лайно, двамата ми дядовци са били военни, единия ми дядо е бил лична охрана на Борис III.Аз след като завърша висшето си обаразование ще се готвя за военен.


Та искам да изкажа едно мое лично наблюдение.Говори се от всички че военните били незнам си какви и незнам си какви.Истина е че много от военните във България стават такива защото имат връзки, не защото го желаят истински и искрено.

Войникът се ражда!

Нека истинските войни колкото и малко да сме да си държим на нашето и да изчакаме по-добрите години!

Най добрият път по който може да поеме истинския мъж това е военното дело!

С уважение Theshooter

Стрелям следователно Съществувам

Тема Re: От военен за всички и най-вече за Мишо..нови [re: theshooter]  
Автор trade_mark (непознат)
Публикувано07.11.06 09:02



Ако наистина след като завършиш вишето си образование станеш военен значи си си губил времето в Университета(или там където учиш).
Много ще ми се ще да си поговорим като послужиш после.Аз лично постъпих по друг начин - 11 години служба, мисии в Афганистан , Ирак ,Еритрея и Босна.Убедих се че на никой в загубената ни армия не му пука за опита натрупан по време на тези мисии.Убедих се че на всичко което учат тук войската е неприложимо и даже опасно на война- пример:....Ирак строява се една рота от батальона за да си прочете глупостите ротния командир и в тоз момент тичат американци и питат какво става??Ами строй речено по нашенски.А вие с всичкия ли сте си-питат американците-нали ще истрелят две мини и ротата както е на куп ще бъде извадена от строя.
Или задължителното отдаване на чест-тъкмо да насочим по-лесно вражеските снайпери към целат.......и прочие едни такива хубавини родени вглавите на нашите празноглави военни.
Завиждам ти за романтичната представа която имаш за армията и съм виждал как рухват такива романтици при сблъсъка с грозната реалност зад порутените стени на нашите казарми.
Най-достойната кариера за един мъж е военната???-интересно...........може и да е така, но за мен най-добрата реализация за един мъж е когато хване живота си в свои ръце и не слугува на някого за мизерна заплата.
Буров е казал-Никой, който е работил за заплата не е станал велик.....
Аз бих го перефразирал- никой който работи за заплата не може да се почувства истински свободен.
Така че истинския мъж преди всичко трябва да се научи да вади пари и да ходи на собствените си крака а не на тези на дядо и татко.
Радвам се че се махнах от армията!!Влязох с романтична представа за нея и за мисията на военния с вяра в другарството и мъжките отношения , но за съжаление всичко това се разби на пух и прах.Както обикновенно става с романтичните представи.
Ходих на мисии за да мога да да кажа един ден че съм бил военен и съм бил в зони на бойни действия.После разбрах че не това е истинското в живота , учих и завършвам........сега ще се реализирам в цивилния живот.
Не съжалявам за нищо.....освен за несподелените истини за нашата прогнила до основи военщина.Ако имах син никога нямаше да му дам да прекара дори и 10 минути зад стената на някоя казарма.Лично аз ще го изритам в чужбина но няма да оставя на банда малоумници да си избиват комплексите на него.
Успех в начинанието ти пожелавам и ми се обадио пак след 10 години, може пък и за теб нещата да са били по-добри.
Аз нямах този късмет.





Тема Re: Олигофрени са нашите воени и тва енови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор barry (член)
Публикувано09.11.06 16:19



Тук по принцип си плюват хората, които нямат ум, жъзпитание и образование. Нищо казват и по някоя истина. То във всички клубове е така. Простотията взема връх навсякъде. Какво са им виновни военните на тези момчета тук, не мога да разбера. Все трябва да намерят виновник за собствените си неудачи, за това, че искат много от живота, но са неспособни да постигнат нещо. Това се нарича комплексарщина и такива хора са комплексари. Както казаше един руснак:" У нас има много хора, които считат че са живяли непълноценно, ако не са обидили военен".



Тема Съгласен!нови [re: trade_mark]  
Автор ЧepнoCъpцe (Сърце на Мрака)
Публикувано17.11.06 17:04



Не съжалявам, че служих в БА, но да се гордееш с такива работи - войни и прочее, смърти и убийства, никак не е добре. А на тоя пич, дето е решил да тегли една майна на няколкогодишния си труд и да стане войник - хубаво, живота си е негов, нека сам си го осере. Ама велика глупост каза момчето - ЧОВЕК СЕ РАЖДА ВОЙНИК! Няма такова нещо, батенце. Войник не се ражда - никой не е роден идиот или прочее. Войник се става. Влизате различно умни, промиват ви мозъка на всички, правят ви бойни машини и излизате еднакво тъпи. Това е. А после в цивила минава време, докато отново се осъзнаеш и поумнееш пак...

МРАКЪТ ТЪРЖЕСТВУВА


Тема Re: Съгласен!нови [re: ЧepнoCъpцe]  
Автор Julian (инженер)
Публикувано18.11.06 20:47



Ще те поправя. Какзваш никой не е роден идиот. Точно идиотизма е вродено заболяване. Иначе за всичко осталао си прав.

Всичко отдалечено от морето е провинция. Ъ. Хемингуей


Тема Re: Олигофрени са нашите воени и тва енови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор dinamoto (непознат )
Публикувано28.11.06 14:36



Мишо,Мишо-голяма си мишка!Избиваш комплекси защото:
Майка ти е приспала с някой пиян сержант на който не му се е правил секс и по този начин си се пръкнал ти!!!Но дано си последния олигофрен които се ражда в България!!!Дано си е взела поука твята майка?



Тема Re: От военен за всички и най-вече за Мишо..нови [re: Soldier3327]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано13.12.06 17:56



муаххаха, поредните лольовци

.

не бях влизал тук от много време, и сега е време за рекапитулация.

Soldier3327 (оценка много прос' матрос)

Пич, явно фепето ти е единствения плЮс в биографията.
Прав си, че аз няма никога да покрия нормативите за тази твоя много специална професия. Но! поради факта, че няма да се кандидатирам
Докато ти визуализираш каунтър страйк, аз се занимавам с други дейностти, за които съм преценил, че са ми по-полезни. Пожелавам ти приятни срещи с терористи по кораби и сгради. ПОжелавам ти също така успех в кариерата - ако тези неща за които писа те правят само матрос - то шефа ти е сигурно с чин Терминатор.

chocho_be (оценка прос' като матрос)
Много точно каза - Нищо не правят пък взимат заплати! И много точно го обоснова - А като стане наводнението и издави цели села !?!?
Съдейки, че катаклизми стават на 5 - 10 години веднъж, то престоя ти на държавна издръжка е необоснован. Отделно, армията от кога има за основна задача да се справя с бедствия?
Отделно си нахален и нагъл като типичен военен - Когато стане белята всички гледат във военните ПОМОГНЕТЕ!!!, ами ще помогнем винаги сме помагали и винаги ще го правим!....Като свършим черната работа ни целуват ръцете и..... забравят,до следващото нещастие,защото са овце!
Всеки човек върши нещо полезно което му е по специалността без да очаква похвала. Военните смятат, че който не им лиже мазните задници е овца.
И черешката на тортата:
- Малкото недоносче ми се дърви тука, а едва ли знае къкво е да си във водата която е 2 градуса повече от час!,ама аз съм длъжен за това ми се плаща,така е но тогава недейте да лаете,а проявете малко уважение!
защо трабва да те уважавам поради тази причина? Имаше на времето един по морето - Херкулес се наричаше и гълташе саби, болтове и т.н. На пазара в кайро гледах един дет лапаше главата на жива кобра. И те са достойни за уважение - я ги издири и ги рекруитирай.

theshooter (оценка шизофреник)
Пич, верно си достоен за военен, тъп си като гъз
- Аз след като завърша висшето си обаразование ще се готвя за военен.
По принцип можеше да учиш висше военно, но щом така си решил....
- Нека истинските войни колкото и малко да сме да си държим на нашето и да изчакаме по-добрите години!
Откъде разбра, че си военен, след като още не си минал дори новобрански лагер?

trade_mark (оценка 6)
явно има и трезви хора.

barry (оценка 0)
що се редиш при големите? като не можеш да кажеш нещо по темата, не е нужно да се месиш.
руснак:" У нас има много хора, които считат че са живяли непълноценно, ако не са обидили военен".
Прав е, само на руски военен може да му хрумне, че за кратко време престоя на покрива на гръмнал атомен реактор е безопасно.

dinamoto (оценка начинаещ писател)

Бай дъ уей, майка ти да не се е изчукала с пешо алтернатора и резултата да си ти?

We're all living in Amerika
Amerika ist wunderbar
Coca-Cola, Wonderbra


Тема Re: Съгласен!нови [re: Julian]  
Автор ЧepнoCъpцe (Сърце на Мрака)
Публикувано13.12.06 19:55



Да, прав си - тук аз съм сбъркал! Наистина идиоти има много, и то по рождение!

Жалко, че доста от тях стават военни...

И Исус го попита: Как ти е Името? А Той отвърна: Името ми е Легион, защото сме Мнозина.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.