Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:27 18.06.24 
Професионални
   >> Военни
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ЗА НАТОВСКИТЕ СРЕБЪРНИЦИ  
Автор rokosovski (Военачалник)
Публикувано06.12.02 23:24



Алооооооу,военните! Скоро ще ви разкатаят фамилията , а с това и същата на това, което е останало от БА. Ще променят закона и в чужбина ще пращат по заповед, а не както досега доброволно! И какво ще правите с големите нотовски заплати в окопите в Авганистан или Ирак? Чий хуй ще дирите там? И всъщност вие български офицери ли ще останете или чужди мекерета. Отговорете коя България, мамка му ще защитавате там?

Всички буржоа са контри! Няма какво да им цепим басма!


Тема Re: ЗА НАТОВСКИТЕ СРЕБЪРНИЦИнови [re: rokosovski]  
АвторBъпpocчe: (Нерегистриран)
Публикувано07.12.02 03:33



Тебе кога те изхвърлиха от Армията?



Тема Re: ЗА НАТОВСКИТЕ СРЕБЪРНИЦИнови [re: Bъпpocчe:]  
Автор rokosovski (Военачалник)
Публикувано07.12.02 12:56



Напуснах доброволно!

Всички буржоа са контри! Няма какво да им цепим басма!


Тема Re: ЗА НАТОВСКИТЕ СРЕБЪРНИЦИнови [re: rokosovski]  
Автор MG42 (специалистъ)
Публикувано07.12.02 16:28



ще има два типа договори, чети бе..
Пълна скръб е тоя клуб...

пить надо меньше
меньше надо пить


Тема Re: ЗА НАТОВСКИТЕ СРЕБЪРНИЦИнови [re: MG42]  
Автор rokosovski (Военачалник)
Публикувано07.12.02 16:43



И как ще стане това с двата типа договори? Значи ако не подпишеш за "доброволно" изпращане в чужбина, къде ще те пратят да служиш, и обратното? Всъщност, много са ми чудни вашите илюзии, че ша са опрайте с големите натовски заплати и ще продължите да лежуркате както досега!

Всички буржоа са контри! Няма какво да им цепим басма!


Тема Re: ЗА НАТОВСКИТЕ СРЕБЪРНИЦИнови [re: rokosovski]  
Автор kapтeчapя Xaнc (непознат )
Публикувано07.12.02 20:41



Ма много ги разбираш тия работи мамка му. Тя рибата в морето а ти и "доброволци"вече прати в Афганистан. Иначе евала щом си се махнал от армията доброволно. За тая работа требе да ти стиска . На тебе очевидно ти стиска.....шапката все още. Земи ги заеби тиа глупости в тоа измислен клуб.
Преди имаше един лаф:"В казармата не свършват само простотията и зелената боя". Зелената боя вече свърши, ама простотията още не е. Като гледам още те тресе да се възмущаваш от глупостта , но си мисля че е по-добре да не се връзваш на ничии глупости по постингите. И не пускай таквиз измислени теми. По-добре си гледай бизнеса или с кво се занимаваш там.
А кога опре хуя некой да ходи некаде извън страната и то по заповед очевидно нема да си ти. Кво се товариш тогаз. Или злобееш може би, че ти си служил блага и сладка служба , пък бунаците дето остават ще го отнесат. Ми кво те боли кура тогаз, А?



Тема Re: ЗА НАТОВСКИТЕ СРЕБЪРНИЦИнови [re: kapтeчapя Xaнc]  
Автор rokosovski (Военачалник)
Публикувано07.12.02 23:31



Боли ме! Да! Защото 70% от тези хора имат семейства и нямат никакво желение да водят една небългарска война и да загиват за небългарска кауза, а с новите разпоредби няма да имат никакъв шанс да останат български офицери и войници! Това ще е краят на Българската армия, а след това и на държавата!

Всички буржоа са контри! Няма какво да им цепим басма!


Тема Re: ЗА НАТОВСКИТЕ СРЕБЪРНИЦИнови [re: rokosovski]  
Автор kapтeчapя Xaнc (непознат )
Публикувано08.12.02 14:53



О, велики войне! Ми ти си готов за политик бре!Всичките тез глупости съм ги чувал вече. Па и доколкото знам от историята и в Чехословакия сме дирили некакъв ХУЙ ама некои хора имат слаба памет и помнят само това, което им изнася.
И тез приказки, че те боли за семействата и т.н...... може да ги приказваш на шапката ми. Ти що си влязъл в армията бе пиле шарено? Тез големите приказки за родината и прочие .. вървят само за вестниците. Ако си избрал некаква професия, ще видиш и хубаво и лошо. Ама ако ти стиска ще изкараш .... Щом веднъж си избрал нещо, значи вече немаш право на друг избор. Па като не ти изнася......излизаш на палатка и т'ва е.
Много се забавлявам в тоя клуб да знаеш! Големи изхвъргачи има тука и по измислени теми се съставят изречения.....абе въобще жестока работа. Т'ва българите сме голяма работа.......на празни приказки, на изхвърляне и на простотия. Кога требе да работим обаче......то рев..... то оплакване....то оправдания...... и накрая като свърши далаверата все гледаме в канчето на другия и все се плюем взаимно......



Тема Re: ЗА НАТОВСКИТЕ СРЕБЪРНИЦИнови [re: rokosovski]  
Авторantimiliritar (Нерегистриран)
Публикувано08.12.02 17:26



АУ!!!! ЧЕ ТО СИ БЕШЕ МНОГО ХУБАВО ДО СЕГА - ГОЛЕМИ ЗАПЛАТИ НА ГЪРБА НА НАРОДА БЕЗ ДА СЕ НАЛАГА ДА МИРИШЕМ БАРУТ.И ДАСЕ ПЪЧИМ ПО МАНИФЕСТАЦИИ С МЕДАЛИ ЗА НИЩО. АКО НЯКЪДЕ ТРЯБВА ДА СЕ ВОЮВА ДА ХОДЯТ ДРУГИ , ДЕТО ПО ИМ СТИСКА. НАС НИ БИВА САМо ДА ЯДЕМ, СЕРЕМ И Е...М!!
И ДА НИ ПЛАЩАТ ЗА ТОВА ЧЕ ГО ПРАВИМ КАТО ХРАБРИ ВОЙНИ!!
Тюх да му се не види! май се нацапах и от долу!!



Тема Re: ЗА НАТОВСКИТЕ СРЕБЪРНИЦИнови [re: rokosovski]  
Автор MG42 (специалистъ)
Публикувано09.12.02 17:47



аа не мога да ги мисля аз съм далеч от тези неща

пить надо меньше
меньше надо пить



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.