Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:06 01.06.24 
Професионални
   >> Военни
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема generalcheto kazaнови  
АвторPeace (Нерегистриран)
Публикувано26.06.02 08:54



армията ще става професионална от 2010 г. Ха сега да ви видя кво ще правите като няма наборни войници за малтретиране ? Кой ще ви мие и чисти поделенията? Кой ще ви реже с нож тревичките? Кой ще ви носи кафе, а ?
Айде сега само ще си минавате с камионите през главите !!!!!1




Тема Re: generalcheto kazaнови [re: Peace]  
Автор Witman ()
Публикувано26.06.02 11:05



Няма да има какво толкова да се мие и чисти, поради простата причина че няма да е пълно с посерковци които могат само да цапат и да плачат че ги малтретират и им е много тежко. Колкото до тревичките, по-добре да пуснем крави да ги опасат, нежели някое мамино детенце да си убоде онанистката ръчичка с ножчето! А за камионите и главите - провери как стоят нещата и тогава говори.

Черен, мазен, леко пийнал що ли е това? Туй танкист е - казал Господ клатейки глава.


Тема Re: generalcheto kazaнови [re: Witman]  
АвторPeace (Нерегистриран)
Публикувано26.06.02 13:14



Добре ще ми е много интересно да видя кво ще правите без "посерковците" , ама голям кеф ще е като си по цял ден надупен с кофата и парцалчето ама да не ми се оплакваш тогава ?



Тема Re: generalcheto kazaнови [re: Peace]  
АвторT (Нерегистриран)
Публикувано27.06.02 08:57



Е, който има опит в надупването, сигурно знае какво е Но като се замисле човек, чистенето ще е в пъти по-малко - гаранция!



Тема Re: generalcheto kazaнови [re: T]  
АвторPeace (Нерегистриран)
Публикувано27.06.02 09:26



Да по малко ще е ама вие ще го вършите!!! Досега затворниците( наборните войници ) го правиха, но вече като няма такива бая зор ще видите!!! Направо ми е кеф като си помисля как полковника казва:
"еееешшшшш сержантчетооооо, айде грабвай парцалчето и лъс лъс чистота"
или пък:
"ей там едно складче трябва да се пренесът едни неща само за 10 мин"
и ти господинчо дето по цял ден преди това си си клатил краката и си си барал ташаците мъкниш 2 часа тежки съндъци.
Да не говорим как ако идва на посещение някои генерал, полковника ще ви нареди всички и с ще ви кара с език да лижите пода.
Егати и кефа искам да го зърна това през 2010 и ще възкликна:
"Благодаря ти Господи има справедливост на тая земя"



Тема Re: generalcheto kazaнови [re: Peace]  
АвторWitman (Нерегистриран)
Публикувано27.06.02 09:59



Както е казал поета: "Извинявай че пътищата ни се пресякоха". Пред тази въпиюща простотия лъхаща от нашия приятел, аз съм безсилен. Нека дребната душица не разбираща 99% от нещата ставащи около нея, да се радва. Аз съм безсилен!!!



Тема Re: generalcheto kazaнови [re: Witman]  
АвторPeace (Нерегистриран)
Публикувано27.06.02 11:20



Военните сте известни в цивилизацията като тъпаци. Това е синоним за военнен. От това което си написал разбирам, че хората не са се лъгали. От съобщението ти се вижда, че си се опитал да се направиш на умен и интелигентен, само че нищо не се е получило. Ако си мислиш, че не е такова отношението към наборните воиници, то значи си и сляп....



Тема Re: generalcheto kazaнови [re: Peace]  
Автор Airfan (екстремен)
Публикувано28.06.02 10:04



Явно бая зор си видял в казармата! Ама явно не си разбрал, че си лизал щото преди това си осрал!



Тема Re: generalcheto kazaнови [re: Airfan]  
АвторPeace (Нерегистриран)
Публикувано28.06.02 10:51



Напротив не беше много тежка казармата ми, даже в сравнение с тази на някой от приятелите ми си е направо курорт, но това не ме примирява към всичката простотия която видях там и се стовари на моя гръб. Всъщност ще ти кажа какво точно мисля:
1. Държавата е измислила закон, който те прави затворник за определен период от време като единствената вина която имаш е че си роден мъж в тази държава и този затвор тя нарича служба към родината. Ти не си свободен човек защото не можеш да правиш това което ти гарантира конституцията - т.е. това което е разрешено в държавата. Нека не забравяме, че там си попаднал не по твое желание.
2. Отношението което имат към теб кадровите войници - сержанти и офицери е направо унизително - те се отнасят с теб като към говедо. Разбира се не с всички е така, но болшинството са точно такива. Най - пресен е случая в Сливница, където умря момчето. Там доколкото разбрах са карали някакъв редник да им пее и танцува кючек.
3. Там би трябвало да се научиш да браниш родината - е попитай които и да е от войниците какво са научили - нито се научихме да стреляме ( общо 2 пъти ходих на стрелби ?!), теорията по общо войскова подготовка са пунта мара и не се водят въобще, а изпитите са пълен въз, оценките се пишат на лотариен принцип. Специализацията беше същата работа. Е кажи тогава защо служих като нищо не научих и твърда, че сам абсолютно необучен ако недай си боже стане война.

Така че господа военни ако ви отнемат свободата, унизяват ви и ви загубят част от живота- отделят ви от близки и приятели без ни най малко да сте виновни няма ли да избитвате злоба и чувство на мъст към тези които са ви причинили това??? Тук искам да кажа че сред вас военните има много свястни и интелигентни хора, които ми направиха добро впечетление и може би никога няма да ги забравя, но сте страхливци, които въпреки че разбирате че това е така не правите нищо по въпроса!!!!!



Тема Re: generalcheto kazaнови [re: Peace]  
Авторoтcлyжил (Нерегистриран)
Публикувано28.06.02 17:38



Разсъжденията ти са твърде елементарни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.