Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:17 18.05.24 
Професионални
   >> Военни
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Dne6nite voenni sa......нови  
АвторZivilna svolo4 (Нерегистриран)
Публикувано29.04.02 11:32



za dne6nite voeni se govori s nezaslugena ot tjah slava!!!. A slavata e na otdavna givjali i umreli hora-ot edno vreme.A sega6nite ni voenii ne sa bili vav voina,ne sa spe4elili nikakva bitka ,osven bitkata za mnogobroinite im privilegii ,koeto gi postsvja v roljata im na TARTEI NA OBSHTESTVOTO.!!!!!
a po vreme na voinata v Sarbia s NATO si naakvaha gashtite bez njakoi da gi zapla6va!!!!
I za nagrada za "trudnata im slugba" pensionirane s 28 brutni zaplati!!!!No da si spomnim prikazkata za zelnika i koi go jade!



Тема Re: Dne6nite voenni sa......нови [re: Zivilna svolo4]  
Авторha-ha (Нерегистриран)
Публикувано10.05.02 15:55



ти да не си им прал гащите .че се изказваш толкова компетентно...
а и заплатите са 20 ,а не 28



Тема Re: Dne6nite voenni sa......нови [re: Zivilna svolo4]  
АвторИнжeнepa (Нерегистриран)
Публикувано06.06.02 07:53



Прочетох мненията на защитниците на военните.Не са прави! Първо още от училищния чин кои стават военни?А? Тези на които успеха и акъла не стигат за да кандидатстват във ВУЗ.Ето от тук започва първия подбор.Второ -самата армия е закостеняла институция в която мисленето и собственото мнение са по устав изключени.Трето безделието и свободното време на г-дата офицери ги кара да издивяват от скука и да уплътняват работното си време със запои. И тези "храбри защитници народината" се насраха от страх когато НАТО биеше по Сърбия -страх ги беше и от НАТО и от Сърбия .И за тяхния "смел и самоотвержен "труд целия народ ги хрантути като заделя от оскъдния си залък да им осигури дебели заплати и пенсии.И са и първа категория труд!!!!ами да то дане е лесно да пиянстваш и задиряш курвите?!?!?!?!?!?



Тема Re: Dne6nite voenni sa......нови [re: Инжeнepa]  
АвторHaблюдaтeл (Нерегистриран)
Публикувано06.06.02 17:15



Прав си! Така е защото цялата тая пасмина, която ти наричаш народ, е безумно тъпа и страхлива. Не напразно по-голямата част от нея мечтае за "силна ръка" - просто защото са стадо мазохисти. А пък за курвите - ми има търсене има и предлагане. Даже предлагането значително надвишава търсенето.... Голямо количество - почти или изобщо без пари, а пък за малки суми - даже с екстри. Само да ти се поиска и ги имаш всичките - от парламентарните та до кварталните... Без разлика на пол и възраст.




Тема Re: Dne6nite voenni sa......нови [re: Haблюдaтeл]  
Автор LOKl (непознат )
Публикувано25.06.02 00:50



Първо проучи каква е ролята на армията
и тогава изказвай мнения,защото иначе
се излагаш!
А на оня дето казва какви хора стават военни май
не му е много ясно как се влиза във военно училище.



Тема Re: Dne6nite voenni sa......нови [re: LOKl]  
Автор Witman ()
Публикувано25.06.02 09:43



Мисля си, че е крайно време разни некомпетентни и нямащи нищо общо с армията люде, да спрат да сипят простотии за нея. Отишъл Мунчо за някои и друг месец да послужи в някоя топла канцеларийка и вече е много вещ по всички военни въпроси и не спира да плаче колко тежка била службата, колко прости били армейците и т.н. ит.н. Аман от избушляци.

Черен, мазен, леко пийнал що ли е това? Туй танкист е - казал Господ клатейки глава.


Тема Re: Dne6nite voenni sa......нови [re: Witman]  
Автор LOKl (непознат )
Публикувано26.06.02 18:15



И аз така мисля ,човече!
Не че няма и разни тюфлеци дето грозят армията,
обаче много ме дразнят всезнайковците пацифисти
и още не знам какви олигофрени дето дават оценки,а си нямат
дори бегла представа какъв е истинския войник



Тема Re: Dne6nite voenni sa......нови [re: LOKl]  
АвторT (Нерегистриран)
Публикувано27.06.02 09:00



Така е! Хорица дето не са видели и 1/10 от реалностите в армията, сега се пишат за най-големите експерти.



Тема Re: Dne6nite voenni sa......нови [re: T]  
АвторCivilna svolo4 (Нерегистриран)
Публикувано08.07.02 09:01



Е , ВИДЯХТЕ ЛИ ЧЕ СЪМ ПРАВ!!!!! ПИСАХ ТОВА ПРЕДИ ПИЯНИЯ СЕРЖАНТ ДА ПРЕМАЖЕ ВОЙНИЧЕТО .КАКВОТО И ДА СИ РАЗПРАВЯТЕ ИСТИНАТА НЕ МОЖЕ ЛЕСНО ДА СЕ СКРИЕ И ВСЕ ПАК ИЗЛИЗА НА ЯВЕ - В АРМИЯТА ЦАРИ ПРОСТОТИЯ И НАСИЛИЕ И НА ТОВА МУ ВИКАТ ПАТРИОТИЧЕН ДЪЛГ!!!КРАЙНО ВРЕМЕ Е ДА СЕ СПРЕ С ИЗТЪРКАНИТЕ И ЛИШЕНИ ОТ СЪДЪРЖАНИЕ КУХИ ФРАЗИ НО УДОБНИ ЗА ДА ОПРАВДАЯТ НЕОБХОДИМОСТТА БЕДНИЯ НАРОД ДА ХРАНТУТИ ТЕЗИ ГОТОВАНКОВЦИ



Тема Re: Dne6nite voenni sa...... [re: Civilna svolo4]  
Автор Witman ()
Публикувано11.07.02 09:19



Да бе! "В армията цари простотия и насилие..." Абе БАСТУН, я виж колко народ затри Здравната каса! Армията не може да и стъпи на малкия пръст по брой ликвидирани хора! Вземи си направи елментарна статистика и ще видиш че за две год. Здравната каса очисти в пъти повече хора отколкото армията за 10г.!!! Да не говорим за затритите пенсионери, самоубилите се безработни, пропилите се неудачници и умрелите от глад благодарение на властимеющите! А за престъпността какво да кажем?! Полицията е значително по-многобройна, с пъти по-голям бюджет и к`во? Не знаеш като излезеш сутринта дали ще се прибереш жив и здрав - пак ли армията ти е виновна?! Малоумните ченгета колко народ затриха, а? Ама най-лесно е да кажеш "Военните са тъпи!"
Айде чао че тъпотията ти ме вбесява!!!!!!!!!!

Черен, мазен, леко пийнал що ли е това? Туй танкист е - казал Господ клатейки глава.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.