Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:35 23.06.24 
Професионални
   >> Военни
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: generalcheto kazaнови [re: Peace]  
Авторвoeнeн (Нерегистриран)
Публикувано29.06.02 14:19



Много точни розсъждения и наблюдения! Жалко, че никой няма да си направи изводи от тях.



Тема Re: generalcheto kazaнови [re: oтcлyжил]  
АвторPeace (Нерегистриран)
Публикувано01.07.02 08:58



Като кажеш нещо би трябвало да се обосновеш и аз мога да кажа прекалено си тъп ама трябва да кажа що!
И да са елементарни какво от това ?



Тема Re: generalcheto kazaнови [re: вoeнeн]  
АвторPeace (Нерегистриран)
Публикувано01.07.02 09:04



10x
но г-н Военен доколкото знам се представяте за офицер и мисля, че вие сте хората които трябва да направят нещо по въпроса, защото нас цивилните едва ли някои ще ни обърне внимание освен да ни обвинят, че искаме да кръшкаме от "дълга към родината". Забелязах че в армията има доста образовани и трезво мислищи офицери, особенно тези от новото поколение мисля че точно вие може да направите нещо по въпроса а не старите комунистически кадри които ви управляват, както и тези които са в армията да крадат или да избиват комплекси.



Тема Re: generalcheto kazaнови [re: Peace]  
Авторвoeнeн (Нерегистриран)
Публикувано03.07.02 13:18



Тази битка е загубена отдавна!



Тема Re: generalcheto kazaнови [re: вoeнeн]  
АвторPeace (Нерегистриран)
Публикувано03.07.02 13:20



Направо ми се плаче, че така мислиш. Много жалко ....



Тема Re: generalcheto kazaнови [re: Peace]  
Авторпoлиroн (Нерегистриран)
Публикувано03.07.02 23:41



Не ти се плаче! Просто на никого вече не му пука.



Тема Re: generalcheto kazaнови [re: Peace]  
Автор Koндeнзoмaт c ДГ (феросилид №1)
Публикувано04.07.02 01:21



евалата
много добре си го казал. четох ти всички мнения в тази тема. иоще веднъж евалата!

Той се повдига , завърта се около уста и клапана отваря изходното сечение на дюзата


Тема Re: generalcheto kazaнови [re: пoлиroн]  
АвторPeace (Нерегистриран)
Публикувано04.07.02 08:58



Оле мале значи ако трябва да се осланяме на военните тежко ни и горко с това пораженческо мислене направо.....
Ми най добре тогава да си закрием армията хем ще постестим доста пари от бюджета които както виждам се отпускат без полза



Тема Re: generalcheto kazaнови [re: Koндeнзoмaт c ДГ]  
АвторPeace (Нерегистриран)
Публикувано04.07.02 09:01



10x
дано са повече хората които мислят така !!!



Тема Re: generalcheto kazaнови [re: oтcлyжил]  
АвторBoby4 (Нерегистриран)
Публикувано15.07.02 09:44



Разсъжденията на Peace са доста логични.Армията в момента е пародия.Но като изчезнат наборните войници ще е яко.Представям си група сержанти бутат стария джуган и аз им викам отстрани."Ако искате аз"
Между другото ако не знаете България е подписала конвенцията на ООН за забрана на робството и тъй като казармата е робство,не се изненадвайте ако скоро някой донаборник спечели дело срещу България в Страсбург.А после какво ще стане само гледайте...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.