Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:31 01.06.24 
Професионални
   >> Военни
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Dne6nite voenni sa......нови [re: Witman]  
АвторPeace (Нерегистриран)
Публикувано23.07.02 13:03



Охааа май нацелих - що се ядосахме толкова за хомо дружинката - май не щеш да се разчува наляво и надясно как големия мъж великият рамбовец бил педал и си завормил гей общество с още 86 другарчета от казармените години ?!?!
За тъпотията и малоумието достатъчно е да си прочетеш постингите си и не носи пистолет щото ще се застреляш абе кажи му военен и не го обиждай повече.
За лафовете за бабата реститутка сме ги чували вече разбрах че владееш велики изразни средства, колкото до лекция - благодаря мога да хвана бай Пешо от Перперек по добре ще ми ги разясни военните стратеги от теб.
И накрая на въпроса ти не сам адвокат инженер по компютърни системи сам и работя като програмист ама няма да ти обяснявам какво значи това щото ще ти се отрази зле на гънките на мозъка които толкова ревностно си пазиш защото за един военен това си е природен феномен.



Тема Re: Dne6nite voenni sa......нови [re: Peace]  
Автор Witman ()
Публикувано23.07.02 13:20



МОЛБА
Господин компютърен инженер, като сте толкова интелигентен, вижте, там, да си оправите правописните грешки.
Знаех си аз че няма да разбереш защо не искам да закачаш "момчетата" - на тебе само мъжки полови органи са ти в главата и както отбелязах вече, като прекараш през двете си мозъчни гънки написаното от мен, излиза боза т.е. твоите съкровенни сексуални фантазии. Как са компютрите в Перперек? Там да не е нещо като "Силиконовата долина"? Аз не съм го чувал това село, ама явно там сте свръхспециалисти! И заради такива компютърни гинии като теб, България от водеща сила в областта на компютърните технологии се превърна в последна дупка на кавала (в тази област). Ние може никога да не сме били Велика военна сила, но компютърна бяхме! Благодарим ви, о, компютърни гении - инженери, за това, че сега в България няма нищо останало и доразвито от завареното от вас преди 12 год. Да, тогава имаше Институт по техническа кибернетика и роботика който работеше на пълни обороти. Сега няма и спомен от него, благодарение на такива "инженери" като теб! Или както казва един твой колега: "Като се знам къв съм инженер, ме е страх да ида на доктор!" Без коментар!
Колкото до оръжието - винаги си е с мен, и слава Богу не съм се застрелял. Просто защото знам как да боравя с него. За разлика от доста "мамини синчета" дето си премазваха нежните пръстчета.

Черен, мазен, леко пийнал що ли е това? Туй танкист е - казал Господ клатейки глава.


Тема Re: Dne6nite voenni sa......нови [re: Witman]  
АвторPeace (Нерегистриран)
Публикувано23.07.02 14:07



Хехе от няма и кво ся го обърна на професионална тема да ме докача. В области дето си нямаш никакво понятие недей пиши щото ставаш супер смешен. Колкото до това че се опитваш да ме обиждаш на професионални възможности е не можеш който трябва ме е оценил както трябва и България съм представял пред света и на финали съм се класирал ама това е друга тема убеждавам се че единствените който не може да оцените какво изпускате сте военните минават ви през ръцете такива като мен и вместо да си улесните живота си ровите папките дето са ви от 100 години ама то от акъл.
Колкото до българските компютърни специалисти и великата сила дето сме били в тая област май не си чел книжки по тая тема, а?
О неведоми са пътищата господни и това доживях шапкар да се мисли за компетентен и на тая тема. Браво г-н Всезнайко !!!!



Тема Re: Dne6nite voenni sa......нови [re: Peace]  
Автор Witman ()
Публикувано23.07.02 14:36



Тц, тц, тц, язък за циганката дето те хвалеше, ама умря женицата и ти почна сам! Извинявам се на гейовете като те причислих към тях. Ти си бил на самообслужване. А, бастунче малко, не те знам къде и какво си представял пред света, ама когато аз работех в гореописания институт ти си си барал оная работа под масата. И да ти кажа ли, доста инженери като теб сме понаучили на "компютърни технологии и мурафети" (като си чел много книжки по темата да видим дали ще се сетиш на кой е този лаф?). А и сега продължавам. Щото когато в "Изот" през 85-та (ако не се лъжа) нашите момчета докараха 386, инженери като теб го гледаха като пребозали!
А ние вече ги бяхме усвоили.
И какво минава през ръцете ни че го изпускаме? Това което става за нещо, качествения "материал", отива по предназначение - "вервай" ми! А такива самовлюбени редки лайненца като теб, така и не разбират какво е станало.
"Който трябва ме е оценил както трябва"- ууууууу. Самовлюбен цървул!!! От уважение към останалите сеирджии, няма да пиша как те оценявам аз.
Дай си адреса да ти пратя голяма пушка да се гръмнеш.

Черен, мазен, леко пийнал що ли е това? Туй танкист е - казал Господ клатейки глава.


Тема Re: Dne6nite voenni sa......нови [re: Witman]  
АвторPeace (Нерегистриран)
Публикувано23.07.02 16:25



Брей брей брей големия мъж дето бил педалче и 86 души му се изредили се изкара спец и половина по компютри и затова работи като военен смях в залата. Нито се хваля нито се мисля за велик но пак ти казвам който трябва ме е оценил както трябва ( говоря за работодателя си )- това е, а от такива боклуци като теб дето правят далавери и бутат подкупи в МО нито ми трябва признание нито пък и очаквам да получа и въобще се чудя защо изобщо споря с дрилопитеци като теб дето имам 2 пръста чело .
За пушката гръмни се сам ще направиш услуга на доста хора
А лафовете за циганката и другите дето ги използваш са от на баба ми времето вземи ги подмени с нещо по свежо. Айде Педро че дружинката те чака днес не са ти се изредили още 86 манафа .



Тема Re: Dne6nite voenni sa......нови [re: Peace]  
Автор Witman ()
Публикувано25.07.02 10:47



О, пресвещенна простота... Да ти имам работодателя, дето те е оценил толкова високо, че ти дава по цял ден да киснеш в клубовете. Съдейки по отношението което изразяваш към бившите ми подчинени, съм сигурен че думата "приятелство" е неизвестна за теб. Съжалявам, ти развали удоволствието от спора в който се ражда истината. Зная само че нашите бащи и деди до ден днешен се гордеят с това че са служили на Родината си. Само ти мило ми, недорасло създание, със своята самовлюбеност и нечовешка простотия не можеш да проумееш смисъла на някой думички цитирани от мен в предишните ми постинги. Явно не може да се иска от теб такова свръх усилие. Когато ти писах че всички сме роби, имах предвид системата на която всички робуваме, условията на които робуваме.... Но това категорично не се отнася до теб. Защото ти си роб на собствената си простотия. От това иго отърване няма и ти го доказа. За това - чао. Просто не желая повече да се мърся с теб. Пак ти повтарям: ако хулеше само мен - майната ти! Но ти хулиш и обиждаш хора с които не можеш да се сравняваш по природна интелигентност. Да, не всички от тях са "компютърни инженери"! Някои даже са трактористи, но струват МНОГО повече от теб като хора!
Съжалявам за времето изгубено в спорове с теб!

Черен, мазен, леко пийнал що ли е това? Туй танкист е - казал Господ клатейки глава.


Тема Re: Dne6nite voenni sa......нови [re: Witman]  
АвторPeace (Нерегистриран)
Публикувано25.07.02 13:18



О г-н Специалист по всичко, тъкмо си помислих че са те спипали като си давал някое подкупче, ама не било и какво стана сега казваш ти си прост аз съм умен айде чао няма да споря с теб - ех ех ех тъкмо ми стана забавно с теб като започна да разкриваш истинската си същност.
ОК живей в заблуда просто исках да ти отворя очите и да те вкарам в пътя ама дървена глава военна не разбира...



Тема Въпрос към гладните цивилнинови [re: вoeнeн]  
АвторEднa (Нерегистриран)
Публикувано25.08.02 22:23



Кой ще воюва по време на война?!
По умните са казали"Готви се за война,за да живееш в мир"
Четох,четох и не разбрах защо всички нападат всички.Ние и политиците хрантутим,но тях никой не ги окачествявя като"шапкари","тъпаци","чугунени глави",въпреки че е много любопитно от какво са сътворени главите им.
Та питам аз:Вие ,които сте тук, ли ще си вдигнете задниците да ни защитавате,или тогава на свой ред ще си напълните гащите от страх?!?!
Повече толерантност към хората в униформи.Някои от тях знаят защо са станали военни и какво ги очаква в случай на изпълнение на дълга ми.



Тема Re: Въпрос към гладните цивилнинови [re: Eднa]  
АвторBoeнeн (Нерегистриран)
Публикувано27.08.02 11:24



Недей да се хабиш. Разни умствени уроди като Реасе, дето считат че да те наричат мъж е обида няма да те разберат.



Тема Re: Dne6nite voenni sa......нови [re: Witman]  
Авторantimiliriti (Нерегистриран)
Публикувано27.08.02 12:31



А БЕ , ЗАЩО ИЗМЕСТИХТЕ ТЕМАТА?
1. АРМИЯТА ЗА В МОМЕНТА НА СТРАНАТА Е НУЖНА ТОЛКОВА, КОЛКОТО МУХИТЕ ЗА УМИРАЩИЯ!
2. АКО ОБАЧЕ НЯМА НАБОРНА СЛУЖБА, НЯМА ДА ИМА ЖЕЛАЕЩИ ЗА ВОИНИЦИ-И НЯМА ДА ИМА ОФИЦЕРИ, ДЕТО ДА ПОЛУЧАВАТ ГОЛЕМИ ЗАПЛАТИ, ПРИВИЛЕГИИ И ПЕНСИИ НА ГАРБА НА ОБЕДНЕЛИЯ НАРОД!!
3. ЕТО ТОВА Е ИСТИНАТА И ВСИЧКИ ГОТОВИ И ИЗТРИТИ ФРАЗИ , ЗА ПАТРИОТИЧЕН ДЬЛГ,ЗА КОИТО НЕ ХРАНЕЛ СВОЯ АРМИЯ-ЩЕ ХРАНЕЛ ЧУЖДА СА ГЛУПУСТИ ЗА ДА СЕ ОПРАВДАВАТ ПРИВИЛЕГИИТЕ И ЗАПЛАТИТЕ НА ОФИЦЕРИТЕ!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.