Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:08 07.06.24 
Професионални
   >> Военни
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Протест против военнитенови [re: !Дokтopa]  
Автор navlek (general fault)
Публикувано25.02.02 05:30



прав си бе човек, абсолютно си прав;

но все пак, след като си изредил горните аргументи си помисли защо е толкова постоянстващ негативния образ на военните? защо така се случи че неизменно са асоциирани с тъпи копелета?

познавам не малко свестни военни; и единственото което изпитвам към тях е съжаление; отношението ми към тях няма нищо общо с професията им; но това определено не ми помага да си променя отношението към българската армия като към огромен, гнусен цирей, който триябва да бъде опериран спешно


освен това, не виждам нищо нередно 'военните' да бъдат асоциитани с институцията която претендират че представляват. и ако инстутицията се разпада, това е проблем на ВСИЧКИ тях; изобщо не искам да слушам че не всички военни били еди какви си; ИЗОБЩО не ми пука какви са военните, стига да си вършат работата;

Редактирано от navlek на 25.02.02 05:40.



Тема Re: Протест против военнитенови [re: !Дokтopa]  
АвторBorislav (Нерегистриран)
Публикувано05.03.02 19:26



Ako se sqdi po mneniata tuk, bqlgarskata armia e po-dobre da ne sqshtestvuva :-)
V USA vinagi predpochitame da naznachavame hora, koito sa se uvolnili ot armiata.
Moje bi sqm imal kqsmet, no kogato biah voinik imahme samo edin idiot, koito go izgoniha. Beshe ot starite bez obrazovanie. Sega sigurno e razlichno v BG, koi znae. Vse pak jalko, che edna profesia, koiato bi triabvalo da e gordost, se e prevqrnala v podigravka i omraza. Tova ne e na dobro. A i kakto vqrvi, armiata v BG shte bqde unishtojena sled 5 do 10 godini. Liubimite vi EU i NATO shte se postaraiat da zabravite za BG armia i nezavisimost.



Тема Re: Протест против военнитенови [re: Borislav]  
Авторвoeнeн (Нерегистриран)
Публикувано06.03.02 20:07



Хората се отнасят към теб, така като ти се отнасяш към себе си!



Тема Do voenniaнови [re: вoeнeн]  
АвторBorislav (Нерегистриран)
Публикувано06.03.02 20:46



Prav si. Ako ne se uvajavash, ne moje da uvakavash drugite i nikoi niaka da te uvajava.



Тема Re: Протест против военнитенови [re: вoeнeн]  
Автор navlek (general fault)
Публикувано07.03.02 01:38



анджак !



Тема Za Neutralenнови [re: Neutralen]  
АвторNAVY (Нерегистриран)
Публикувано21.03.02 06:31



Ha ha !!!

Kolko mnogo zloba imalo natrupana u edin nikomu nenujen serjant. Edna drebna dushica, broiashta "salamchetata" v sandvichite na oficerite, chovek bez ambicii, zapochnal rabota kato voenen(naj-veroiatno s vrazki) samo za da si osiguri niakakvo mizerno sashtestvuvane . Tova sa hora nezainteresovaini da povishavat kvalifikaciata si, jiveeshti den za den, gledashti samo kakvo moje da se "zavlachi" ot darjavata. Za sajalenie zakonite sa taka napraveni che e mnogo trudno (nevazmojno) da gi uvolnish, dori i pri dokazani krajbi, zloupotrebi s vlast i fizicheska samorazprava s matrosi. Radvam se doniakade, che v momenta voiskata se sakrshtava - taka shte moga po-lesno da se otarva ot povecheto ot tezi bokluci. Smiatam che te imat naj-goliama zasluga za negativnoto otnoshenie kam voennite.
Inache smiatam che ne e nasha rabota da obsajdame kriteriite, po koito edna chastna firma naznachava slujitelite si. Te sami sa si slojili glavata v torbata vlojili sa niakakvi pari, trud i t.n v tazi darjava i si e tiahno pravo da vzemat edni ili drugi reshenia (dori i greshni) za SOBSTVENATA si firma.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.