Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:19 24.04.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Boqdisvaneнови  
Автор19O-tiqt element (Нерегистриран)
Публикувано04.03.06 15:57



Zdraveite kolegi,

Nalaga mi se da si boqdisam kapaka na kolata, zashtoto boqta e odrana i napukana, ta bih iskal da vi popitam koi marki boq spored vas sa nai-dobri. Chuval sym za SIKKENS, no ne znam dokolko sa dobri i ima li po-dobri. Cvetyt na kolata e cheren metalik. Syshto, znaete li maistor, koito bi se spravil dobre s boqdisvaneto? Na men vednyj mi se e nalagalo da boqdisvam edin kalnik pri edin maistor (na druga kola) i beshe dosta zle izpylnenieto.

Mnogo vi blagodarq!!



Тема Re: Boqdisvane [re: 19O-tiqt element]  
Авторterminatora (Нерегистриран)
Публикувано05.03.06 07:55



za sugalenie ne moga da pomogna-boiadisvanetoza mene e dulboka taina!:)
mislia si che e greshka che si kopuvame metalici(i moita e kato tvoita)veroiatno izliza po soleno



Тема Re: Boqdisvaneнови [re: 19O-tiqt element]  
АвторBad_Dog (Нерегистриран)
Публикувано05.03.06 08:12



Sikkens
Spies Hecker
Glasurit

каквото и да сложиш - няма да сгрешиш.

За съжаление проблемът с намирането на майстор е сериозен. Даже няма гаранция, че като веднъж направи нещо добре, следвашия път няма да го оплеска.



Тема Re: Boqdisvaneнови [re: Bad_Dog]  
Авторkyuss (Нерегистриран)
Публикувано05.03.06 09:04



http://www.glasurit.com/COLOR/COLOR-Search/index.html
на цветовия код на колата трябва да има буква ,ако е G-боята е на Глазурит(да речем DB 167 G). Провери на горния сайт как е...
За Сиккенс съм чувал само хубави работи,някои майстори я предпочитат пред Глазурит-а...Там също ще ти извадят каталог с цветовите кодове на почти всички автомобилни производители....
http://www.lasurit.com/opencms/lasurit/top_colors/color_files/color_online.html
Лазурит са дистрибуторите на гласурит,имат и сериозен сервизен център с камери и т.н.
Само за сравнение-водоакрилната не-металик боя на Глазурит и Сиккенс(пр. в Холандия,Levis и други бои и лакове май ги пр. в Турция)...са на почти една цена-към 110 лева...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.