Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:24 26.04.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Кажете моля,  
Авторekзapx (Нерегистриран)
Публикувано03.03.06 21:32



мнението си за Мерцедес Вито, +и-.Мисля да си закупя такъв втора употреба,но незнам дали има слаби места ,като повечето коли разбира се на старо.Благодаря Ви!



Тема Re: Кажете моля,нови [re: ekзapx]  
Авторkyuss (Нерегистриран)
Публикувано05.03.06 09:25



Предно предаване(новата серия е вече със задно+разни стаб .системи-ASR,ESP и пр.)
Служебният беше закупен от Г-я на ок.90 000км. Последваха ред кахъри-турбината отказваше да се включва след престой от минута на свободна скорост-трябваше да изгасиш,че пак да палиш,досадна работа...първият път не можаха да я оправят,втория стана...После се задръсти катализаторът,вървеше като катър-махнаха ли го ,смениха ли го,не знам...Спирачните дискове се напукаха,имаше и отчупени парчета-смениха ги+накладки и пр,както си му е редът...Доколкото знам,всички Вито идват фабрично с Монро амортисьори-и те заминаха,сега е с Боге на двата моста...Ебаваше се нещо релето за подгр.на свещите-включваше,кога си поиска-софтуерна грешка се оказа...Не знам къде е сглобяван,нещо Испания ми се върти из главата...Airbag за шофьора,ASR,ABS,климатик,цд..Mоторът 112cdi. Добре дърпа. Интерв. за смана на маслото отиваше към 20-25 000 с определени масла(синтетика и МБ228.3,228.5),сега с Кастрол 10в-40(МБ229.1,А3/Б3,CF) е на 10 000. Да се отбележи обаче че е претоварван и служебен-знайш как е....



Тема Re: Кажете моля,нови [re: kyuss]  
Автор56Osel (Нерегистриран)
Публикувано05.03.06 11:21



i toi kakto i mb100 e praven v zavoda na mercedes v ispania i edinstvenoto mercedesovsko v nego e dvigatelia mu vsi4ko drugo e bokluk,po dobre si izberi niakoi sprinter no da e s cdi i goliam motor



Тема Re: Кажете моля,нови [re: 56Osel]  
Авторekзapx (Нерегистриран)
Публикувано05.03.06 13:02



Благодаря Ви, не знаех че е испанска сглобка,сега като разбрах категорично се отказвам от мераците си да го имам.Наистина тогава по-добре спринтер.



Тема Re: Кажете моля,нови [re: ekзapx]  
Авторkyuss (Нерегистриран)
Публикувано05.03.06 16:55



Спринтер,спринтер...Има го и в САЩ като Додж Спринтер.
http://www.dodge.com/pdf/sprinter/complete.pdf#search='cdi%20dodge%20sprinter'
Ето и един рекордьор:
Sprinter drives 22 times around the world without repair
Klaus Schade drove his newspaper courier Sprinter 900,000 km without repairs in the 10 years he owned it. Only regular maintenance was necessary, of course. That's 559,234 miles, the equivalent of driving 22 times around the world. Since the introduction in 1995 more than one million Sprinters were sold while also receiving multiple "Transporter of the Year" awards. (from MB press release)
12/22/2005
от:
http://www.whnet.com/4x4/sprinter.html
Ай успех.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.