Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:47 14.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Арабите съм ги признал...  
Автор HeпoзнaT (kein Wichser)
Публикувано22.11.05 18:00



... за най- големите трошачи на коли!!! Е те тва ме утрепа от всякъде



Zylinder: Statussymbol, das man nicht mehr auf dem Kopfe, sondern unter der Motorhaube trägt.

Тема Re: Арабите съм ги признал...нови [re: HeпoзнaT]  
Автор HeпoзнaT (kein Wichser)
Публикувано22.11.05 18:09



И продължавам...



п.с. това вече не са араби

Zylinder: Statussymbol, das man nicht mehr auf dem Kopfe, sondern unter der Motorhaube trägt.

Тема Re: Арабите съм ги признал...нови [re: HeпoзнaT]  
Автор 3OOCE ()
Публикувано22.11.05 22:17



Mmmm дааа. Добре ,че скоро не съм се изнасял така от някои завои. Иначе това лято имах мнооого подобно изживяване и след това ходи и обясняваи на Г-н полицая че не си превишил скоростта.



Тема Re: Арабите съм ги признал...нови [re: HeпoзнaT]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (турбо 6-так)
Публикувано23.11.05 12:23



Да, този клип съм го гледал. Много ме кефи като ония пич, с бялата Вектра ли какво беше, се измъква по тъчлинията

Само Дизел


Тема Re: Арабите съм ги признал...нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор HeпoзнaT (kein Wichser)
Публикувано23.11.05 12:53



Той верно бая акробатика прави. Абе то смях смях, но да не ти се случва...

п.с. Нещо в последно време съм полудял на тема сигурност. Познатите ми като че ли се наговарят да ми пращат такива клипчета. Пък и наскоро четох разкази на пострадали от катастрофи и само при мисълта ми настръхва косата. Сестра ми си купуваха наскоро кола - познай дали имаше нещо в списъка с екстрите относно сигурността, което да не са поръчали (по мое осмотрение)

Zylinder: Statussymbol, das man nicht mehr auf dem Kopfe, sondern unter der Motorhaube trägt.


Тема Re: Арабите съм ги признал...нови [re: HeпoзнaT]  
Автор Mercedes driver® (Хубав човек)
Публикувано23.11.05 13:42



Да, клипчетата са супер, но в момента съм зает със зяпане по едно добро шоу, което се развива пред очите ми, а аз нямам фото подръка.

На кръстовището пред офиса, което е много рисково - има знак стоп на много неподходящо и невидимо място, един клетник с Пасат не видя стопа и се натресе в полицейската патрулка, която се оказа на неподходящо място в неподходящо време.

Леле, толкова ченгета на едно място не съм виждал от полицейския парад на Архангелов ден...

А клетия пич с Пасата - то на колата и няма почти нищо - направо не е за мислене - то алкохол ли не му търсиха,какво ли не беше, само дето урина, цитонамазка и кардиограма нямаше

И всички мустакати стражари четат разни бумаги, почесват се , пишат, говорят по радиостанциите - направо свършека на света.

А иначе почти всеки ден тук стават такива неща и пострадалите чакат по два часа някой да дойде , да им направи протокол, ама сега ...
Улицата е затворена, стражарите маршируват напред- назад, страшно е:-)

... снега си вали, аз не мога да си сложа новите крушки PHILIPS VSION PLUS - обърнах града , докато ги намеря , сега ме човърка отвътре да ги монтирам, пък имам работа друга, и така...

Ride to live-live to Ride
MB E250 S124
Clio 1.4Energy


Тема Re: Арабите съм ги признал...нови [re: Mercedes driver®]  
Автор HeпoзнaT (kein Wichser)
Публикувано23.11.05 14:15



Верно ли заваля сняг? Тука при нас вчера от 10 сутринта до 3 следобед валеше на виелици, но времето беше около нулата и не можа да натрупа, само побеля. а днес едно ми слънце, едно синьо небе.... -2 градуса

Zylinder: Statussymbol, das man nicht mehr auf dem Kopfe, sondern unter der Motorhaube trägt.


Тема Re: Арабите съм ги признал...нови [re: Mercedes driver®]  
Автор HeпoзнaT (kein Wichser)
Публикувано23.11.05 14:16



Верно ли заваля сняг? Тука при нас вчера от 10 сутринта до 3 следобед валеше на виелици, но времето беше около нулата и не можа да натрупа, само побеля. а днес едно ми слънце, едно синьо небе.... -2 градуса

п.с. Да пазиш бенца в тва хлъзгаво време, ей

Zylinder: Statussymbol, das man nicht mehr auf dem Kopfe, sondern unter der Motorhaube trägt.


Тема Re: Арабите съм ги признал...нови [re: Mercedes driver®]  
Автор2OO ce (Нерегистриран)
Публикувано23.11.05 15:16



какви са тия крушки.Колко струват и къде ги има.



Тема Re: Арабите съм ги признал...нови [re: HeпoзнaT]  
Автор Mercedes driver® (Хубав човек)
Публикувано23.11.05 16:08



Абе ечак сняг е силно казано - хвърчат перушинки и е мокро , а аз нямам време да сложа зимните гуми още

Ride to live-live to Ride
MB E250 S124
Clio 1.4Energy



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.