Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:28 21.05.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Do 200CE  
Автор viachy_3OOd (Young driver)
Публикувано22.11.05 21:03



Molq te kaji kade smeni aksialniq lager i kolko pari da si prigotvq(dano e v sofia)....speshno mi e no i cenata e ot golqmo zna4enie v momenta



Тема Re: Do 200CEнови [re: viachy_3OOd]  
Автор2OOce (Нерегистриран)
Публикувано23.11.05 14:29



За съжаление не съм от софия а от Шумен.Струваше ми около 45 50 лева.Внимавай като го копуваш да не ти дадат друг два три вида са за 124 гледй номера в каталога и искай да е същия.Преди 6 месеца ми сложиха друг.. бил същия... по размери да ама за 8000 км се разпадна.За свалянето на кутията ми взеха 50 лева.Успех дано да е от него



Тема Re: Do 200CEнови [re: viachy_3OOd]  
АвторALEXONE™ (Нерегистриран)
Публикувано23.11.05 17:13



Открит е специализиран сервиз за MERCEDES.Всеки клиент се ползва с преференций в обслужването и цените.Качествени услуги и разумни цени."Захарна Фабрика" ул.Кукуш 1 на гърба на бившия завод Ворошилов.тел:8129993



IvajJet v Mladost-1, bul.Jerusalim(Predi tam be6e "Mobikom")
Imat dobri ceni , 4astite sa im kato v Balkanstar, mai ne slagat DDS na cenite tova e razlikata.


tel: +359 2/974 3809
2/974 3087
2/974 5563
нАДЯВАМ СЕ ДА ТИ ПОМОГНАТ и ще цакаме отзиви



Тема Re: Do 200CEнови [re: viachy_3OOd]  
АвторALEXONE™ (Нерегистриран)
Публикувано23.11.05 17:20



Ето още едно
@@@Здравейте
Това са телефони на един мой приятел- Станко.
Има сервиз и поправя главно /само/ Mercedes.
Намира се във Филиповци.
Аз там си правя MB 190 D.
Ако някои има интерес да заповяда.Не е реклама, а и може някои да го познава, дори бих се зарадвал за мнения за сервиза.Тел. са 927 11 34, 0898 833 133@@@






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.