Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:31 26.05.24 
Автомобили
   >> Mercedes
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Ремонтирал сам всичконови [re: Лopинзep]  
Автор6 redovi (Нерегистриран)
Публикувано07.03.08 18:22



nemi raboti oborotomera kak da ostanovq koq 4ast e za podmqna





Тема Re: имам проблемнови [re: дackaлa]  
Авторpvvv5 (Нерегистриран)
Публикувано03.06.08 22:06







Тема Re: Полезна информация, ремонти, трикове и хваткинови [re: Caмo Дизeл]  
Автор ivo25Otd (непознат )
Публикувано13.12.08 14:54



имам мерцедес 124 250тд искам да му направя скоростите по дълги .знам че от това ще се загуби мощността му но той си има достатъчно. мислиш ли че ако му се смени диференциала ще се получи желания от мен ефект?ако е така от какъв модел трябва да взема диференциал за да се напасне там.това би трябвало да намали значително и разхода на гориво



Тема ГРАЖДАНСКА ОТГОВОРНОСТ ОТ 145.00 ЛВ ДО 235.00 ЛВ Знови [re: Caмo Дизeл]  
Автор зacтp (непознат )
Публикувано27.11.09 10:43



ГРАЖДАНСКА ОТГОВОРНОСТ ОТ 146.00 ЛВ ДО 235.00 ЛВ ЗА ЛЕКИ МПС И КАСКО ОТ 4% ДО 7% ОТ СТОЙНОСТА ЗА ЛЕКИ МПС .НАЙ НИСКИ ЦЕНИ !!! БОНУСИ ПРИ ПЛАЩАНЕ НА ЦЯЛАТА ПРЕМИЯ ЕДНОКРАТНО ИЛИ НА ДВЕ ВНОСКИ !!!!ДЕНОЩНО ОБСЛУЖВАНЕ . ТЕЛ 0887 512 119 и 0899 269 579 - ЗА ГР. СОФИЯ



Тема W202 - разглобяване на пепелникнови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Mepцeдec Бълrapия (Mercedes)
Публикувано31.12.09 16:51



Разглобяване на пепелник за смяна на крушка на



Mercedes и Mercedes форум - mercedes-bulgaria.com


Тема Re: Полезна информация, ремонти, трикове и хваткинови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Жорож (непознат )
Публикувано27.04.12 19:02



Здравейте фенове на MB.
Аз също съм фен на марката и собственик на стара G класа. Искам тук да споделя с всички вас, какво преживях преди известно време. -Незнайно от какво, двигателят започна да работи неравномерноо да вибрира. Предположих, че би могло да е нещо от помпата, щото бях минал не повече от 70, 80 км. след основен ремонт. Отидох при съна на прочутия АГОП, който сущо е МАЙСТОР! По дизелите

КАПРИЕЛ се казва! Баща му(Агоп), изрази мнение, че това се дължи на "различна тежест на биелите" и дори нареди: -"Капри, двигатела долу и всека биела на кантара!"Съгласих се и постъпих глупаво и наивно, като дадох 2000(две хил.лв) напред, за да стане по-бързо. Всичко щеше да ми струва към 5500, до 6000лв. Скоро разбрах обаче, че нищо не се случва с колата ми, както и това, че мога да си намеря добър двигател от на скоро внесените безброй мерцедеси за части. Веднага се обадих нищо да не правят и отидох да си взема колата. За съжаление, мотора вече беше свален и тотално разглобен. Дори ми казаха, че блока и главата били закарани за шлайфане... Така майсторчето Каприел(Капри),започна да ме лъже и размотава, за да не ми върне обратно парите. На края си взех разглобеният двигател, който се оказа, че никъде не е ходил да го шлайфат и част от парите, които бях предплатил. Другата част били отишли за демонтажа и части. (550лв за демонтаж, 5ризи за бутала и 300лв на ръка) Е, пих и една студена вода
Разказвам всичко това, за да се знае за тези мошеници, коита са и толкова майстори. И всеки да се замисли дали да ползва "услугите им"!
Иначе, марката мерцедес -бенц е ненадмината




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.