Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:10 25.04.24 
Автомобили
   >> Mercedes
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема имам проблемнови [re: Caмo Дизeл]  
Авторrumen (Нерегистриран)
Публикувано14.05.06 18:33



здравеите може ли ниакои да ми каже как да си реголирам педала на съединителя много му е малак хода и отделя много горе става вапрос за МБ190 92година



Тема Re: Полезна информация, ремонти, трикове и хваткинови [re: quot;aвтo-мaниakquot]  
Авторfinci (Нерегистриран)
Публикувано15.09.06 14:16







Тема Re: Цялостен ремонт на Мерцедес:нови [re: Vlado-BENZ]  
Авторmito (Нерегистриран)
Публикувано08.01.07 15:16



superr



Тема Re: MANUALS FOR 123,124,126,201нови [re: Mercedes driver®]  
Авторivko (Нерегистриран)
Публикувано18.01.07 21:02



железен си търся ръководство за 124- 250D от 2 години защото обочам сам да си ремонтирам ако имаш още нещо ми го прати на мейла много ти мерси предварително ivo_lada@abv.bg



Тема Re: имам проблемнови [re: rumen]  
Автордackaлa (Нерегистриран)
Публикувано31.03.07 18:17



регУлирам и малЪк



Тема Re: имам проблемнови [re: rumen]  
Авторbega4 (Нерегистриран)
Публикувано14.05.07 15:58



naj veroqtno e za smqna



Тема Ремонтирал сам всичконови [re: Caмo Дизeл]  
АвторLorinzer (Нерегистриран)
Публикувано17.06.07 16:23



Немога да се нарека спец , но на моята 124 , 2.5 D комби . Сам сменял- двигател , свалял сам кутията , смяна на съединител , пална смяна на предно окачване . Порачах си заден мост-чисто нов- от германия чаках го 6 месеца. Порачах задни свери /помпят задните амортисьори при натоварване сас багаж и хора /- пак от германия , смених и тях . И всичко сам.... Писна ми от некомпетентни майстори , дето си правят експерименти за моя сметка..... Имам един проблем , немога да разбера каква е причината. Когато набирам скорост от миасто , се появяват вибрации , леки ,.. Сменил сам всички гумени карета на кардана и то с оригинални пак от германиа. Проблема си остана... Но и този птоблем сте отстраня... Имам някои идеи , няма да се откажа... И така..... Знам какво е , да се луташ из разни сервизи , и да не можеш да разбереш каква е повредата , и незнаеш кои дати помогне... Пичове готов сам да споделя сас вас моя опит...... GSM- 088 66 99 099...Favlo@mail.bg.



Тема Re: Ремонтирал сам всичконови [re: Lorinzer]  
Автор124 td (Нерегистриран)
Публикувано24.06.07 22:37



privet i az sam se borq s moqta ma6ina. az su6to imah vibraciq no izliza6e mejdi 6o i 80 km smenih prednoto kare i kogato go smenqh vidqh 4e nqkoi levak be6e cepil kardana i ne go be6e slojil na znacite predpolagam znae6 za tqh, no za vseki slu4ai gi vij. mahnah demfernoto kare i uspokoitelq ili ne6to podobno se nari4a6e :) i slojih samo edmo tvurdo kare kato zadnoto i sega e malko 6umen pri nabirane no nqma vibraciq. dano sum ti dal ideq :)



Тема Re: имам проблемнови [re: rumen]  
АвторJonkata (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 23:54



Skysi shpilkata na dolnata pompa. I pedala shte ti padne normalno. Shte q skysish kolkoto iskash da ti padne pedala ili podloji dve shaibi i na dvata bolta predi cilindyra da se zahvane za kojuha na skorostite Tova e . Uspeh





Тема Re: Ремонтирал сам всичконови [re: 124 td]  
АвторЛopинзep (Нерегистриран)
Публикувано15.02.08 00:38



Мерси , но и това не е... Оказа се тампон на мотора...... Сега сам ОК........




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.